09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

تعمیر یخچال سامسونگ غرب تهران * تعمیرات تخصصی در اسرع وقت*

تعمیر یخچال سامسونگ در محله های غربی مانند نواب ، استاد معین ، صادقیه ، مرزدازان ، پونک ، تهرانسر ، خلیج فارس ، باغ فیض ، شهران و در کل تمامی مناطق غرب تهران بر عهده مجموعه فنی مهندسی ماست که در تمامی این محله ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

تعمیر یخچال سامسونگ در محله های غربی مانند نواب ، استاد معین ، صادقیه ، مرزدازان ، پونک ، تهرانسر ، خلیج فارس و در کل تمامی مناطق غرب تهران بر عهده مجموعه فنی مهندسی ماست که در تمامی این محله ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

برای انجام تعمیرات یخچال سامسونگ در هر منطقه از غرب تهران که باشید می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام کنید.

تماس سریع برای اعزام تکنسین

44286712

44286723

44293531

تماس سریع برای اعزام تکنسین

تعمیر یخچال سامسونگ در محله های غربی مانند نواب ، استاد معین ، صادقیه ، مرزدازان ، پونک ، تهرانسر ، خلیج فارس و در کل تمامی مناطق غرب تهران بر عهده مجموعه فنی مهندسی ماست که در تمامی این محله ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

توجه داشته باشیدکه در مواقع ضروری که حتما نیاز به تعمیرکار جهت انجام تعمیرات دارید. به هیچ عنوان از تعمیرکاران بی تجربه برای انجام تعمیراتتان استفاده نکنید.مسئولیت استفاده تعمیرکار معمولی برای رفع غیب بر عهده خود مشتری اسست. و جایی برای عهده گیری مسئولیت این کار وجود ندارد. پس باید حتما از نمایندگی های سامسونگ برای انجام این کار استفاده کنید.

آیا برای تعویض فیلتر تکنسین نیاز است یا خودمان هم می توانیم این کار را انجام دهیم؟

برای تعویض فیلتر هم خودتان میتوانید این کار را انجام دهید. و هم تکنسین می تواند برای شما انجام دهد. تکنسین ها به دلیل زیاد انجام دادن این کار سرعت بالایی در انجاماین کار دارند. ولی شما چون این کاررا انجام نداده اید سرعت پایینی در این امرخواهید داشت. اما به دلیل راحت بودن انجام این کار شما خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید.

روش تعویض فیلتر ساید بای ساید سامسونگ

برای تعویض فیلتر ساید بای ساید های سامسونگ توسط خودتان باید ابتدا شیر آب ورودی ساید بای ساید سامسونگ خود را ببندید. سپس یخچال سایدتان را به جلو بکشید. تا حدی که بتوانید کاملا پشت آن قرار بگیرید. و جای کار کردن و چرخیدن داشته باشید. فیلتر قبلی را در دست گرفته و در دوسر آن ضامن های ورودی و خروجی دارد. لوله و خروجی لوله را یکی یکی فشار دهید.وقتی ضامن ها را فشار دهید لوله آزاد می شود و فیلتر بیرون می آید. بعد از این کار فیلتر جدید را بیاورید. و به همان شکل قبلی که بود البته روی فیلتر ها فلش راهنما وجود دارد. فیلتر را نصب کنید و لوله های ورودی و خروجی را طبق فلش های روی فیلتر وصل کنید. سپس شیر آب را باز کنید.

نمایندگی سامسونگ در تهران تعمیر یخچال سامسونگ در محله های غربی مانند نواب ، استاد معین ، صادقیه ، مرزدازان ، پونک ، تهرانسر ، خلیج فارس و ، شهران ، باغ فیض غرب تهران

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *