09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر یخچال نیکسان

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر یخچال و ساید بای ساید نیکسان در تهران و کرج

شرکت تولید کننده نیکسان با ارائه بهترین خدمات نام نیک برای خود به جا می‌گذارد، این شرکت تولیدی صنعتی با تولید بیش از بیست محصول برودتی در ایران در مشهور است. این شرکت صنعتی از سال ۷۲ تاکنون در خدمت ایرانیان است. سامجی سرویس در کنار نیکسان و تولیدات این شرکت در خدمات رسانی آماده است تا اگر هر یک از این لوازم برودتی با کوچکترین مشکلی روبه رو شود، برای برطرف کردن آن اقدام نماید. این نمایندگی با داشتن شعبه های متعدد در تهران و کرج، با روشهای مختلف شما را یاری می‌کند تا سرمای نیکسان، گرمای تابستان را دلپذیر کند‌. انجام انواع تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید نیازمند پیش آگاهی و گذراندن دوره های فنی مختلف است که تمام پرسنل سامجی در این باره تخصص کامل یافته اند. این لوازم که هر روز به صورت جدیدتر تولید می‌شوند، نیازمند دانش جدید هستند که ما این دانش و قله‌های آن را در نوردیده ایم و بر فراز آن پرچم دانش و تسلط را افراخته ایم. سامجی سرویس با داشتن اطلاعات آنلاین و تمام فناوری انواع لوازم برودتی، ماهرترین گروه فنی خود را به منزل شما راهی می‌کند تا بتوانید در کنار سامجی سرویس زندگی راحتی داشته باشید.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید در تهران و حومه

تهران شهر پر حاشیه و بزرگی است که با داشتن امکانات کامل، شلوغی زیادش موجب استرس مردم شده است، ما در تلاشیم با حذف جا به جایی وسایل و انواع یخچال فریزر، بسیاری از خدمات را در نزدیک شما ارائه دهیم، کافی است ما مطلع شویم، شما مشتری گرامی می توانید ما را بیابید، با تلفن، پیامک، یا سایت اینترنتی، هرکدام را شما بپسندید، ما اجرا می‌کنیم‌. شما در انتخاب آزاد هستید، سامجی سرویس با داشتن یک گروه فنی و با مهارت در سراسر تهران و کرج به صورت تمام وقت، منتظر درخواست شما است.

تعمیرات در منزل و محل کار

نیکسان با نام نیک در کنار سامجی برایتان خاطره‌های خوشی در گرمای تابستان رقم خواهد زد. حمل بسیاری از لوازم خانگی از قبیل یخچال فریزر منجر به تخلیه گاز, جا به جایی موتور، لکه دار شدن رنگ روی یخچال می‌گردد. سامجی سرویس در تلاش است تا این خطرات احتمالی را از لوازم شما دور کند. به همین منظور با کلیه امکانات و لوازم به سراغ شما می‌آید و اگر چنانچه قطعه ای از لوازم یخچال فریزر شما خراب شده باشد، به راحتی و به وسیله قطعات اصلی و اورجینال تعمیر می‌گردد. اما زمانی که قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، سامجی سرویس امانت‌دار مردم بوده و برای مشتری به بهترین روش این کار را انجام می‌دهد. نیکسان در کنار سامجی سرویس نامی درخشان و جاودانه از خود و برند بزرگش بر جای نهاده است.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *