09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی سامسونگ در تهران 《نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران》

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولر گازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولر گازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو ، کولرگازی و اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

برای برقراری تماس با بخش تعمیرات جهت اعزام تکنسین با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس سریع با واحد تعمیرات و تکنسین های تعمیراتی

اخطار ؛ بعد از تماس و درخواست تکنسین مطالب زیر را مطالعه کنید تا متحمل خسارات بیشتری نگردید

نمایندگی تعمیرات سامسونگ درتهران به شما آموزش می دهد . که اگر یخچال یا سایر لوازم خانگی شما از جمله لباسشویی ظرفشویی ، کولر گازی و … کار نمیکند و سرد نمیکند یا سرمای آن کم شده است دلایل از بین رفتن سرمای یخچال و کولر گازی و یا کار نکردن ظرفشویی و لباسشویی شما عوامل زیر می باشد . آنها را به دقت بخوانید و اگر دستورالعملی ذکر شده است . آن را اجرا کنید تا رسیدن متخصصین خدایی نکرده دستگاه شما خراب تر و به اصطلاحی موتور آن نسوزد.

سامسونگ در ایران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می گوید که سامسونگ در ایران در سال های قبل از تحریم فعالیت می کرد. و لوازم خانگی مختلفی را ارائه می کرد. از جمله موبایل یا گوشی های تلفن همراه ، انواع و اقسام لوازم خانگی و … و این لوازم همگی از کیفیت های بالایی برخوردار بودند. و بعد از توزیع این محصولات در بازار خدمات پس از فروشی بسیار مطلوب و عالی نیز ارائه می کردند. که این قسمت بر عهده نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران و سایر شهرستانها بود.

اما بعد از تحریم رفته رفته سامسونگ دفتر مرکزی خود را از ایران جمع کرد . و دیگر عرضه رسمی لوازم در ایران وجود نداشت و ندارد. و لوازم موجود در انبارها نیز رفته رفته به تعداد اندکی رسید. و الان به ندرت می توانید از آنها بیابید. و آنهایی هم که موجود هستند با نام سامسونگ همگی فیک هستند و قاچاق. اما بعد از تحریم رفته رفته سامسونگ دفتر مرکزی خود را از ایران جمع کرد . و دیگر عرضه رسمی لوازم در ایران وجود نداشت و ندارد. و لوازم موجود در انبارها نیز رفته رفته به تعداد اندکی رسید. و الان به ندرت می توانید از آنها بیابید. و آنهایی هم که موجود هستند با نام سامسونگ همگی فیک هستند و قاچاق. و فقط شما در زمینه تعمیرات می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران ارتباط برقرار کنید.

خدمات پس از فروش بعد از تحریم.

بعد از تحریم ها در بخش خدمات مدت زمان بیشتری از زمان عرضه زمان برد تا بوازم یدکی به اندک برسد. هر چند ما به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران لوازم یدکی را توانستیم به نحوی تحریم ها را دور بزنیم .و قطعات را تامین کنیم.

شما عزیزان می توانید برای انجام تعمیراتتان با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران ارتباط برقرار کنید. و از تکنسین های ما جهت انجام تعمیرات کمک بگیرید.

و البته همانطور که توضیح داده شد می توانید از آموزش های زیر استفاده کنید. چرا که این آموزش ها توسط تکنسین های برتر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران ارائه گردیده است.

ابتدا در مورد یخچال صحبت می کنیم. چرا که یخچال به دلیل ضرورت بیشترش نسبت به بقیه لوازم وظیفه حفاظت از فاسد شدن مواد غذایی را دارد و در ادامه در مورد بقیه لوازم

اخطار

به گفته متخصصان و تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران یخچال ها زمانی که خراب میشوند. ممکن است همان جایی که خراب شده است باعث و علت خراب تر شدن یخچال و سوختن موتور گردد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران توصیه می کند که آگاه باشید. زمانی که سرمای یخچال به هر علتی از بین میرود یا کم میشود. ترموستات و سنسورها نمی توانند سرما را تشخیص دهند و دستور قطع کارکرد موتور را صادر کنند. به همین دلیل موتور یکسره کار میکند و موتور می سوزد.

پس حتما موارد زیر را که مهندسین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران نقل کرده اند . را به دقت مطالعه کنید و هر دستورالعملی داده شده را اجرا کنید تا متحمل خسارات بیشتری نگردید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

دلایل کم شدن سرمای یخچال و دستورالعمل های ضروری از دید نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

کثیف بودن کندانسور؛یکی از عواملیست که تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران آن را از عوامل خراب شدن یخچال می دانند.

یکی از برترین تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ بر اساس تجربه هایش در مواجهه با موارد متعدد مشابه می گوید . در موارد زیادیزمانی که ازطرف نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران برای انجام تعمیرات مراجعه کرده بود . با کندانسور های بسیار کثیف مواجه شده بود و کندانسور وسیله ایست برای خنک کردن گاز خارج شده از موتور یخچال می باشد. که وسیله ایی لوله ایی مشبک که در برخی یخچال ها به صورت ایستاده به پشت یخچال چسبیده است . که نسبتا داغ می باشد و مشکی رنگ است . زمانی هم که این کندانسور که وسیله ایی بسیار مهم در دستگاه های خنک کننده می باشد کثیف که باشد نمی تواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد. و در نتیجه سرمای دستگاه از بین می رود.

تکنسین دیگری از تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران اذعان داشت . که در برخی از یخچال ها به صورت مکعب ۲۰×۲۰ ( در یخچال ها مقیاس آنها با هم فرق دارد)مشکی رنگ است و نسبتا داغ است . و در هر دو نوع کار آنها خنک کردن گاز و دادن گرمای موتور ، گاز ، و داخل کابین یخچال به محیط است.

کندانسور مکعبی

مهندسین و تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران بر اساس علم بالا در زمینه محصولات لوازم خانگی برند سامسونگ و تجربه بسیار بالایشان در این زمینه معتقد هستند . زمانی که کندانسور یخچال کثیف باشد گاز بیش از حد داغ میشود . و داخل یخچال به جای اینکه سرد شود و یخ بزند گرم می شود . و باعث یکسره کار کردن موتور یخچال میگردد.و موجب خراب شدن کمپرسور گردد و همچنین فن کندانسور را خراب کند

کندانسور کثیف

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

مهندس کارشناس نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران درباره خطرات ناشی از کثیف بودن کندانسور می گوید.

با یکسره کار کردن موتور و عدم توجه به رفع این عیب، باعث بیش از حد داغ شدن کندانسور می شود . و کندانسور بیش از حد که داغ گردد . موجب بیش از حد داغ شدن مبرد دستگاه یا همان گاز دستگاه میشود . و به اعتقاد کارشناس نمایندگی تعمیرات سامسوگ در تهران زمانی که گاز زیاد داغ گردد دستگاه یکسره کار می کند . و این عیب باعث سوختن موتور می شود

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

از یکی از تکنسین های دیگر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران که برای راه تشخیص این عیب از او سوال پرسیدیم . گفتند که یخچال را جلو بکشید کندانسور را ابتدا مشاهده کنید که آیا کثیف است یا نه؟به کندانسور دست بزنید ببینید داغ است یا نه؟به بدنه یخچال دست بزنید ببینید داغ است یا نه؟در صورت داغ بودن یا بیش از حد داغ بودن و مشاهده کثیفی کندانسور مطمعن باشید . که عیب یخچال شما از همین قسمت می باشد.

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

جمیع تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ بر این باور بودند که باید یخچال را ابتدا از برق بکشید . اگر کندانسور لوله ای مشکی رنگ به صورت ایستاده با پشت یخچال چسبیده بود باید آن را بشویید. ولی قبل از آن روی موتور را بپوشانید که آب وارد آن نشود . سپس با آب داغ و محلول شوینده آن را بشویید و بعد از دو ساعت به برق بزنید.

نکته :

در این نوع عیب خود شما قادر به رفع آن هستید . و نیازی به سرویسکارهای نمایندگی تعمیرات سامسونگ نمی باشد . فقط باید موارد را درست انجام دهید و ایمنی فراموش نگردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

گفته تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

خراب بودن فن کندانسور از دیگر عوامل کم شدن سرما و خرابی یخچال. از نظر اصول و قواعد تکنولوزی سامسونگ در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران میباشد

یخچال هایی که کندانسور آنها مکعبی می باشد جهت خنک تر شدن گاز یخچال نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران ج یک فن کنار آنها کار گذاشته که به خنک شدن آن کمک میکند . که اگر این فن خراب شود نیز

مانند مورد قبلی سرما از بین رفته و داخل یخچال گرم میگردد . برای رفع این عیب این کار اگر با تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران صورت گیرد بهتر است.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

باعث یکسره کار کردن موتور یخچال و موتور فن اواپراتور و فن کندانسور و خراب شدن آنها می شود . دقیقا مانند عیب قبلی که نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران توضیح داده بود . به همان شکل باعث یکسره کار کردن و سوختن موتور می گردد

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

داغ بودن بیش از حد بدنه یخچال و داغ بودن بیش از حد کندانسور و نچرخیدن پروانه فن در هنگامی که موتور یخچال روشن باشد . و گرمای داخل یخچال راه های تشخیص از نظر مهندسین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می باشد

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

براساس دستورالعمل های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران باید یخچال را از برق بکشید . کندانسور را تمیز کنید و دیگر به برق نزنید . چراکه باید فن کندانسور تعویض گردد در غیر اینصورت عیب از بین نمی رود.

نکته؛

تعویض فن کندانسور باید توسط سرویسکار نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران انجام گیرد. مگر اینکه خود مشتری خودش شغلش فنی یا نسبتا با کارهای فنی آشنایی داشته باشد . تا بتواند این کار را بدون عیب و نقص انجام بدهد

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

مناسب نبودن مکان قرار گرفتن یخچال یکی از این عوامل می باشد. که مهندسین نمایندگی ویرپول در تهران به ان اشاره کردند.

از نظر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران یخچال ها روند کار کرد آنها این گونه می باشد. بدین ترتیب که در ساخت یخچال ها دمای معمولی محیط خانه ملاک ومبنا قرار گرفته شده است. و به گفته مهندسین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران معمولا دمای داخل خانه در هر فصلی با دمای بیرون متفاوت می باشد. یعنی دمای بیرون منزل با داخل منزل در فصل تابستان و یا زمستان متفاوت است.

گفته تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

یعنی در هر فصلی دمای محیط خانه ب بیرون خانه متفاوت می باشد. مهندسین طراح نمایندگی سامسونگ در تهران این موضوع را یکموضوع بسیار مهم می دانند. و معتقدند که یخچال ها برای محیط بیرون طراحی نشده اند. و فرقی هم ندارد که زمستان باشد یا پاییز و یا بهار و تابستان. چیزی که بسیار حائز اهمیت است از نظر مهندسین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران . این است که یخچال ها باید در دمای اتاق قرار بگبرند.

و دمای اتاق هم نباید بیش از حد معمول سرد و یا بیش تر از حد معمول گرم باشد. در برخی خانه ها دمای اتاق ها بیش از اندازه گرم می شود. که این موجب پایین آمدن راندمان دستگاه می گردد.

و یا بالعکس ممکن است به دلیل خیلی سرد شدن محیط اتاق راندمان یخچال شما پایین آید. همه این موارد که ذکر می شود همگی دستاورد تجربیات تکنسین های نمایندگی سامسونگ در تهران می باشد.

تاثیر اتاق هایی با دیوار شیشه ایی بر گرم شدن یخچال

بر اساس تجربیات تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران اتاق هایی که دیوار های شیشه ایی دارند. و البته آفتاب گیر هم هستند به دلیل اینکه زمانی که افتاب به آنها می تابد موجب تشدید گرما می گردد. واین تشدید گرما باعث می شود کندانسوری که گرمای موتور و محیط یخچال را دریافت کرده است. نتواند این گرما را به محیط باز پس دهد و گرما را درون خودنگه دارد. و دوباره این گرما را به موتور باز گرداند و موتور هم دوباره گاز را به گاز بدهد و گاز بیش از حد داغ شود.

و در این شرایط گاز بسیار داغ به جای سرد کردن یخچال آن را بیشتر گرم کند. و نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می گوید که باعث یکسره کار کردن یخچال شود. و موتور یخچال را بسوزاند.

کثیف بودن لوله مویی و مسدود بودن. آن یکی دیگر از عواملیست که از سوی تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران به آن اشاره گردید

لوله مویی

لوله مویی لوله ایی مسی و بسیار باریک و نازک است که بعد از فیلتر درایر قرار می گیرد . و کار آن تبدیل گاز بسیار داغ و فشار بالای خروجی از موتور و کندانسور به پودر و کاهش فشار آن می باشد. که اگر این لوله کوچکترین جرمی بگیرد نمی تواند وظیفه اش را به درستی انجام دهد. و این کار را تنها باید تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران انجام دهد نه کس دیگری.

به اعتقاد یکی از عوامل نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران که بسیار هم فنی و حرفه ایی بود این لوله بسیار باریک که در انتهای کندانسور و بعد از فیلتر درایر نصب میگردد. به دلیل اینکه بسیار نازک است به آسانی با کوچک ترین جرمی مسدود می گردد.و باعث جلوگیری از گردش گاز در دستگاه می شود و سرما از بین میرود

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می گوید کمپرسور یخچال یا همان موتور یخچال وظیفه اش کمپرس کردن گاز مبرد درون لوله های دستگاه یخچال می باشد. وقتی لوله مویین مسدود باشد گاز را که کمپرس میکند به راحتی نمی تواند عبور کند. یا اصلا عبور نمی کند و جمع میگردد و حرکت نمی کند و کمپرسور هرچقدر تلاش میکند گاز را بفرستد نمی تواند . و در اثر فشار زیاد هم قسمت مکانیکی و هم الکتریکی موتور یخچال در اثر فشار بیش از حد خراب می گردد. واین عیب عیبی نیست که خود شما بتوانید آنرا برطرف کنید. و باید حتما توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران صورت پذیرد.

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

تکنسین های بسیار حرفه ایی نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می گویند. صدای نا به هنجار موتور یخچال و خاموش و روشن شدن سریع یخچال در حد چند ثانیه تا چند دقیقه کوتاه داغی بیش از حد که باعث سوختگی دست هم میشود از جمله راه های تشخیص ای نوع خرابی می باشد.

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

و همچنین مهندسین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران بر این با ورند در این مورد چون که نیاز است. زمانی که سرویسکار نمایندگی سامسونگ در تهران برای انجام تعمیرات به محل اعزام میگردد. یخچال روشن باشد نباید آن را خاموش کنید. و از طرفی هم چون در این مورد موتور آسیب می بیند. پس باید به سرعت ما را در جریان قرار دهید. تا به سرعت کار شما انجام گیرد و باعث خراب شدن موتور نگردد.

نکته؛

رفع این عیب به هیچ وجه کار خود شما نمی باشد . و باید حتما توسط متخصصان با تجربه نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران صورت پذیرد انجام گیرد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

موتور یخچال هر چند ثانیه یه بار استارت میکند اما نمیتواند روشن شود. و بعد از چند ثانیه خاموش می شود و تق تق یا تیک تیک صدا می دهد.از دیگرعوامل و دلایل خرابی یخچال شما از نظر متخصصین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می باشد

به گفته متخصصین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران این عیب مسلما مشکل یخچال بسیاری از شما عزیزان می باشد. پس با دقت مطالعه کنید تا عیب دستگاهتان را به درستی تشخیص دهید.

موتور یخچال یا همان کمپرسور یخچال وسیله ایی برای کمپرس گاز در مدار یخچال می باشد. که زمانی که خراب می شود عملا روشن و خاموش بودن یخچال بی فایده است. و گاز داشتن و گاز نداشتن آن فرقی ندارد. یعنی زمانی که موتور یخچال خراب باشد یخچال چه گاز داشته باشد چه نداشته باشد سرمایی تولید نمی گردد. و در زمان تعویض کمپرسور اگر یخچال شما گاز هم به طور کامل داشته باشد فایده ایی ندارد. چراکه باید کامل تخلیه گردد و پس از نصب دوباره شارژ گاز گردد

تصاویر کمپرسور ها

به گفته مهندس مکانیک و الکترونیک نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران موتور یخچال قسمتی مکانیکی دارد. و قسمتی هم الکتریکی قسمت مکانیکی آن دارای رینگ و پیستون و میللنگ و سیلندر و …می باشد.و قسمت الکتریکی شامل سیم پیچ استاتور و روتور و رله و اورلود و خازن می شود.

تصاویر رله اورلود

زمانی که قسمت مکانیکی خراب میشود یا صدای شدید ناهنجار می دهد یا کلا موتور جام و قفل می کند.زمانی که قسمت الکتریکی خراب شود معمولا یا کنتور می پرد. یا هر چند ثانیه یک بار روشن و خاموش می شود و صدای تیک تیک می دهد .

کمپرسور و نمای داخلی و قطعات داخلی

اگر کنتور بپرد یعنی سیم پیچ کلا اتصال پیدا کرده و نباید به برق زده شود . و تنها راهش از نظر تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران تعویض موتور می باشد . البته می شود آن را تعمیر کرد ولی با کمپرسور نو تعویض گردد بهتر است.

اما اگر هر چند ثانیه یک بار روشن و خاموش شد حدودا بین 3 تا 20 ثانیه باید توجه کنید. که آیا لحظه روشن شدن محل وصل شدن رله به دستگاه داغ و قرمز می شود یا نه که اگر قرمز آتشین بشود یعنی که موتور خراب شده و باید یا تعمیر و یا تعویض گردد.

اما اگر نشد خرابی مربوط به رله یا اورلود یا خازن می باشد. که البته این تشخیص عیب کار فقط و فقط متخصصین و مهندسین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می باشد.

در مواردی هم ممکن است موتور و رله و اورلود و خازن سالم باشد و بازهم تق تق و تیک تیک یخچال روشن و خاموش شود. که آن زمان مسیر مدار یا همان لوله مویین کاملا مسدود است. و باید لوله ها توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران بریده شود و بعد موتور مجددا تست گردد.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

خطرات ناشی از این عیب آن است که اگر خرابی مربوط به رله و اورلود باشد. در صورت عدم توجه منجر به سوختن کامل موتور می گردد. پس باید در اسرع وقت در جهت رفع خرابی با تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران تماس بگیرید. تا آنها به سرعت در جهت رفع این عیب و جلوگیری از خرابی های احتمالی بیشتر اقدام کنند

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

از دیدگاه مشاورین متخصص نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران راه تشخیص این عیوب کار شما هموطنان نمی باشد. و فقط کار متخصصین تعمیرات یخچال و فریزر می باشد.

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

تنها کاری که شما می توانید در جهت جلوگیری از خرابی های احتمال انجام دهید این است. که یخچال را از برق بکشید تا اگر موتور احتمالا سالم است کلا خراب نگردد. تا تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران به محل اعزام گردند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولر گازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

دلایل اینکه فریزر سرد است اما یخچال گرم شده است و بالعکس از نظر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

یخچال فریزر ها یا بر اساس سیستم دیفراست طراحی می شوند . و یا معمولی با برفک که در این دو نوع طراحی اگر سرمای قسمت فریزر مشکلی نداشته باشد و فقط یخچال گرم یا سرمایش کم شده باشد . و یا بالعکس باشد در دو نوع طراحی عیب کاملا متفاوت است.

پس ابتدا باید مشخص شود یخچال شما از کدام نوع است یخچال و فریزر معمولی دوطبقه یا یخچال و فریزر دو طبقه ضد برفک دار.

بعد از مشخص کردن آن اگر یخچال و فریزر شما معمولی بود و فریزر سرد بود و یخچال گرم یا نسبتا خنک ایراد مربوط به گاز و نشتی گاز یخچال می باشد.

برای تشخیص آن می توانید به صفحه داخل یخچال دست بکشید اگر عرق کرده بود یا نیمه آن یخ زده بود و نیمه دیگر آن عرق کرده بود مشکل در قسمت گاز یخچال می باشد.

گفته تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

اما اگر یخچار و فریزر شما نوفراست است.جریان فرق میکند چرا که یخچال و فریزر های نوفراست اواپراتور آنها به جای صفحه ایی بودن و میله ایی بودن از اواپراتور مشبک لوله ایی فین دار مانند و شبیه رادیاتور ماشین ساخته میشود.مانند عکس زیر؛

که به وسیله یک فن در اطراف آن هوا را از لا به لای این میله ها و فین ها عبور داده و هوای داخی یخچاد و فریزر را در اثر برخور با این لوله ها و عبور دادن از لابهلای آن تبدیل به هوای سرد کرده و از طریق کانال انتقال هوا به قسمت های مختلف یخچال و فریزر انتقال می دهد.

اگر این هوا از لای این لوله ها د فین ها عبور نکند دیگر سرمایش نخواهیم داشت.

دلیل چیست

و علت آن ممکن است خراب بودن فن انتقال هوا یا همان فن اواپراتور باشد یا مسدود شدن مسیر عبود هوا که معمولا به خاطر یخ زدگی شدید می باشد.

زمانی که فن خراب باشد خب مسلما هوایی جابجا نمی شود و سرما از بین می رود.

زمانی هم که یخ زدگی باشد یخ ها مانند عایقی جلوی عبور هوا و تبدیک شدن هوای گرم به سرد را می گیرند و در نتیجه سرمایش از بین می رود.

که معمولا مشخصه آن سرد بودن فریزر و گرم بودن یخچال می باشد.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

خطرات این عیب شکستن پروانه فن به خاطر درگیر بودن با یخ و سوختن موتور فن و همچنین یکسره کار کردن یخچاد و سوختن موتور یخچال می باشد

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

راه تشخیص باز کردن قاب داخل یخچال یا داخل فریزر و مشاهده اواپراتور برای تشخیص یخ زدگی یا خرابی فن اواپراتور می باشد.

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

بعد از مشاهده عیب به سرعت با متخصصین ما هماهنگ کرده تا برای عیب به محل اعزام گردند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

یخچال کلا خاموش شده و فقط لامپ آن روشن است یا در برخی موارد لامپ هم خاموش میشود

سیستم فرمان دهی یخچال ها به سه صورت می باشد یا به وسیله ترموستات یا برد الکترونیک و یا تایمر فرمانمی باشد که در صورت خرابی هر کدام یخچال به طور کامل خاموش و فقط لامپ آن روشن می ماند.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

خطرات این موارد ممکن است در یخچال های بردی موجب غیر قابل تعمیر شدن برد گردد یعنیبرد را به صورتی خراب می کند که دیگر قابل تعمیر نخواهد بود.

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

راه تشخیص آن همانگونه که توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران گفته شد خاموشی کامل دستگاه می باشد یعنی یخچال شما به صورت کامل خاموشمی باشد و فقط لامپ روشن است و شما هیچ گونه صدایی از یخچال نمی شنوید وفقط لامپ ان روشن است و بقیه قطعات از جمله موتور و فن ها کار نمی کنند.

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

یخچال را خاموش کرده و از برق بکشید و با متخصصین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران هماهنگ سازید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

یخچال تند تند درجه اش تغییر می کند اما سرمایش یخچال مشکلی ندارد فقط نمایشگر تغییر می کند

این خرابی مربوط به قسمت سنسورهای دستگاه می باشد.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

در صورت طولانی شدن این روال باعث خراب شدن برد دستگاه می شود

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

مشاهده تغییر تند و سریع درجه نمایشگر دما

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

در اولین فرصت با متخصصین هماهنگ کنید برای برطرف کردن این عیب.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

همه چیز داخل یخچال مانند فریزر یخ می بندد و موتور یکسره کار میکند

زمانی که یخچال یکسره کار می کند و بدون وقفه موتوریخچال صدایش می آید اگر لوازم داخل یخچال یخ بزند خرابی مربوط به ترموستات و یا سنسور محیطی دستگاه می باشد. ولی اگر یکسره کار کند ولی لوازم یخ نبندد ایراد در جایی دیگر از یخچال شما می باشد و مشکل از گاز یخچال یا گرفتگی لوله مویین یخچال شما عزیزان می باشد.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

همان طور که در گذشته گفته شده بود در مورد یک سره کار کردن یخچال ها یکسره کار کردن یخچال موجب خراب شدن موتور یخچال و فن های یخچال می شود.

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

همان طور که در بالا گفته شده راه تشخیص یکسره کار کردن و یخ زدگی یا یخ نزدن لوازم داخل یخچال می باشد.

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

حتما یخچال را از برق بکشید که سایر قطعات مانند موتور و فن ها نیز خراب نشوند و در اولین فرصت جهت رفع آن اقدام گردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

کمبود گاز و عیوب مربوط به قسمت گاز یخچال

زمانی که یخچال سرمایش ندارد و موتور یخچال روشن است و فن ها هم کار میکنند البته در یخچال هایی که فن ندارند فقط موتور روشن است و سرمایش ندارید.مشکل مربوط به گاز یخچال می باشد که در این وضعیت یخچال یکسره کار میکند ولی لوازم یخ نمی بندد و یخ زدگی هم در قسمت اواپراتور ها وجود ندارد و اواپراتور عرق کرده و یا خشک است و یا ممکن است یخ زدگی داشته باشد ولی یخ زدگی پفکی مانند و نصف اواپراتور را گرفته باشد و نصف دیگر آن خشک یا عرقی باشد مربوط به گاز یخچال می باشد.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

باعث یکسره کار کردن موتور و کمپرس روغن داخل لوله مویی و در نهران فشار زیاد به موتور و سوختن موتور شود

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

یکسره کار کردن یخچال و عرقی بودن صفحه داخل یخچال در یخچال های معمولی و اواپراتور در یخچال های دیجیتالی، گرم بودن کامل یخچال و یا گرم بودن یخچال ولی سرد بودن فریزر می باشد.

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

در اولین فرصت جهت برطرف کردن عیب با ما هماهنگ باشید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نکته

همه مراحلی که تا اینجا اموزش داده شد و در ادامه گفته می شود حد الامکان توصیه می شود توسط تکنسین های مجرب انجام گیرد چرا که امکان خطا از سوی مشتری بسیار بالاست ولی تکنسین های با تجربه آشنایی کامل با این موارد را دارند و درصد خطای آنها نزدیک به صفر می باشد

خرابی دمپر و یا موتور فن اواپراتور

همانطور که گفته شد در برخی یخچالها سرمای قسمت فریزر به وسیله فن اواپراتور از مجرا یا کانال عبور هوا به محیط یخچال انتقال داده میشود و به عبارتی یخچال به وسیله هوای سرد انتقال داده شده از فریزر سرد می شود.

و میزان سرمای انتقال داده شده از لحاظ اینکه چقد باید هوای سرد انتقال داده شود چه مدت نیاز است منتقل شود و چه زمانی باید متوقف گردد بر عهده دمپر می باشد.

دمپر وسیله برای کنترل انتقال هوای سرد از فریزر به یخچال می باشد که در صورت خراب شدن آن ممکن است اصلا سرما انتقال داده نشود و کاملا یخچال گرم شود و یا بالعکس ممکن است در اثر انتقال بیش از حد سرما باعث یخ زدگی وسایل در قسمت یخچال گردد.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

در صورت گرم شدن یخچال باعث یکسره کار کردن آن میشود و موتور را می سوزاند.

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

تشخیص آن از عهده شما عزیزان خارج می باشد و بر عهده متخصص آشنا با یخچال و کارکرد و راه تست دمپر می باشد

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

در اولین فرصت باید متخصصین ما را در جریان بگذارید تا برای رفع آن اقدام کنند

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

خرابی نوار دور درب و تاثیرش بر سرمای یخچال

زمانی که نوار دور درب یخچال خراب باشد باعث میشود که سرمای تولید شده توسط موتور یخچال به بیرون فرار کند و همچنین هوای گرم بیرون جای هوای سرد داخل یخچال را بگیرد و همچنین باعث برفک و یخ زدگی که خود یکی از عوامل از بین رفت سرماست میشود .که در پاراگراف پایین بیشتر درباره اینکه چگونه برفک باعث از بین رفتن سرمد میگردد بیشتر توضیح می دهیم.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

این نوع خرابی به دلیل اینکه باعث حدر رفتن سرمای تولید شده توسط موتور یخچال می شود و موتور نمی تواند دمای کابین را تا حد نیاز سرد کند باعث یکسره کار کردن موتور و داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال و فن های یخچال و خراب شدن موتور و فن های یخچال می شود

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

راه های تشخیص این عیب بسیار ساده و راحت است به صورت مشاهده خرابی لاستیک دور درب و نفوذ هوا از داخل به بیرون و بالعکس می باشد

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

دستورالعمل لازم برای رفع این عیب این است که حتما باید نوار دور درب تعویض گردد که معمولا کار راحتی نیست و از عهده خود مشتری خارج است.وحتما باید فردی ماهر انجام دهد وحتی اگر خود مشتری آموزش هم دیده باشد باید به اصطلاحی یکی دو تایی نوار را خراب کند تا در نهایت بتواند ان را انجام دهد.پس بهتر است از تکنسین های مجرب استفاده کنید تا هزینه بیهوده و الکی انجام ندهید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

برفک یخچال و تاثیرش بر سرمای یخچال از نگاه تکنسین ها نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

یخچال ها زمانی که سرد می شوند به این صورت فرایند تولید سرمایشان شکل گرفته است که صفحات و لوله های اواپراتورهایشان گرمای محیط داخل یخچال را دریافت کرده اند و سرمای خود را انتقال داده اند به محیط داخل کابین یخچال بنابراین زمانی که یخچال برفک میگیرد آن برفک مانند عایقی از انتقال سرما با نقاط دیگر یخچال جلوگیری می کند البته در مورد یخچال معمولی صفحه داخل یخچال برفک می بندد و در یخچال های دیجیتال اواپراتور مشبک برفک و یخ زدگی پیدا می کند و فن نمی تواند هوا را از لابه لای فین ها عبور داده و به این ترتیب سرما از بین میرود.

خطرات ناشی از این عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

یکسره کار کردن یخچال ازنظر تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران به دلیل اینکه قطعاتی که در یخچال ها به کار رفته است نیاز به استراحت دارند و اگر استراحت نکنند به طئر قطع به یقین خراب می شوند باعث فشار زیاد روی موتور و فن ها می شود و موتور و فن ها می سوزند گه برای جلوگیری از خراب شدن این قطعات شما باید در اسرع وقت به رفع این عیب بپردازید.

راه تشخیص عیب به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

راه های تشخیص این عیب برای شما عزیزانی که نگران خرابی های ناشی از برفک زیاد دستگاهتان هستید بسیار ساده می باشد که شما به صورت بصری برفک ها را مشاهده می کنید و یا پارگی لاستیک ها را مشاهده می کنید و یا یکسره کار کردن دستگاه را متوجه می شوید مشاهده برفک و یخ زدگی داخل یخچال ها

دستورالعمل لازم به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید اگر شما شما قصد دارید که این عیب را خودتان برطرف کنید در صورتی میتوانید این عیب را خودتان برطرف کنید که حتما آموزش دیده باشید در غیر اینصورت نه تنها نمی توانید آنها را برطرف کنید بلکه ممکن است خرابی های جبران ناپذیری به بار آورید و حتما باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران این عیب برطرف گردد.

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید اگر دوره لازم را دیده باشید تازه می توانید به طور موقت این عیب را برطرف کنید و رفع کامل این عیب نیازمند حرفه ایی بودن کامل در امر تعمیرات سامسونگ می باشد

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نکته

همه مراحلی که تا اینجا اموزش داده شد و در ادامه گفته می شود حد الامکان توصیه می شود توسط تکنسین های مجرب انجام گیرد چرا که امکان خطا از سوی مشتری بسیار بالاست ولی تکنسین های با تجربه آشنایی کامل با این موارد را دارند و درصد خطای آنها نزدیک به صفر می باشد

عوامل برفک و یخ زدگی را به طور مختصر برای شما عزیزان توضیح میدهیم

دلایل برفک یخچال و علت برفک زدن یخچال به اعتقاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید برفک یخچال از عوامل کم شدن سرمای بسیاری از یخچالهای موجود می باشد.و خود این برفک به دلایل متعددی ممکن است به وجود آید که در برخی موارد شما خودتان می توانید آن را برطرف کنید و در برخی موارد هم از عهده و توان شما خارج می باشد که بتوانید آن را برطرف کنید و به طور یقینن باید از یک تکنسین تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید.

عوامل برفک

 1. اولین عامل برفک گرفتن یخچال ها پارگی نوار درب یخچال می باشد
 2. عامل دیگر در برفک زدن یک سره کار کردن یخچال و انجام ندادن اتوماتیک(خاموش و روشن شدن) دستگاه می باشد.
 3. هوا کشیدن داخل دستگاه از روزنه ای که ممکن است به خاطر شکستگی یا پوسیدگی بدنه یخچال باشد.
 4. نشتی گاز یخچال که قسمتی از اواپراتور آن برای مدتی برفک میزند.
 5. مسدود شدن مسیر گاز که عامل دیگر برفک زدن می باشد.
 6. گذاشتن مواد غذایی داغ در یخچال که باعث برفک زدن یخچال می شود.

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید حال موارد فوق را به طور مفصل شرح می دهیم تا شما ابتدا بتوانید عامل برفک زدن را پیدا کنید و سپس اقدام به تعمیر کنید.در برطرف کردن عیب ابتدا تشخیص درست عیب مهم است بعد رفع عیب که اگر عیب به درستی تشخیص داده نشود ممکن است تعمیر بی فایده باشد و هزینه زیادی بابت تعمیر آن پرداخت شود

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

راه های جلو گیری از برفک یخچال ، روش جلوگیری از برفک یخچال

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید ما در این قسمت از متن عواملی که باعث برفک یخچال می شود را توضیح می دهیم و راه های مقابله و رفع آن را نیز توضیح می دهیم

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید خرابی یا پارگی نوار درب یخچال و روش جلوگیری از برفک یخچال:پارگی لاستیک یکی از عوامل نفوذ هوا به داخل کابین است که در صورت پارگی لاستیک راه رفع آن تعویض لاستیک یخچال است. در برخی موارد لاستیک پارگی ندارد ولی ممکن است خاصیت خود را از دست داده باشد و درب یخچال به خوبی بسته نشود.گاهی اوقات لاستیک به ظاهر سالم است ولی ممکن است یه روزنه ریز در ان باعث شود که هوا وارد یخچال شود. برای متوجه شدن اینکه ایا لاستیک روزنه دارد یا خیر باید هنگام شب اطراف یخچال را تاریک کرده و یک چراغ قوه درون یخچال بگذارید و درب آن را ببندید. اگر از لاستیک یخچال حتی به اندازه یه ذره نور مشاهده کردید مطمئن شوید که علت خرابی لاستیک است و باید حتما تعویض شود.

برخی موارد

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید در برخی موارر لاستیک یخچال کاملا سالم هست ولی باز هم هوا به داخل نفوذ پیدا می کند در این موارد چون محل ورود سیم کشی دستگاه ممکن است محل نفوذ هوا به داخل کابین یخچال باشد یا محل ورود لوله های یخچال که معمولا از پشت یخچال وارد می شوند و راه تشخیص آن همان چراغ قوه گذاشتن داخل کابین یخچال می باشد.درصورت تشخیص این عیب راه آن عایق بندی کردن منافذ ورودی هوا به داخل کابین یخچال می باشد.

یکسره کار کردن

یکسره کار کردن یخچال:زمانی که یخچال به صورت اتوماتیک روشن و خاموش نشود یخچال به صورت دائم کار می کند و قطرات ریز آب روی بدنه یخچال که به یخ های ریز تبدیل شده اند آب نمی شوند و با هر باز و بسته شدن درب یخچال برای قرار دادن یا برداشتن وسیله داخل کابین یخچال هر بار قطرات جدید روزی قطرات قبلی نشسته و باعث انباشته شدن این قطرات می شود و به صورت برفک قطور مشاهده می شود.زمانی که دستگاه اتوماتیک روشن و خاموش گردد در زمان مناسب هربار قطرات اولیه روی بدنه نشسته و تبدیل به یخ شده اند در زمان خاموش بودن دستگاه آب می شوند و با روشن شدن دستگاه قطرات جدیدی روی قطرات قبلی انباشته نمی شود و همیشه برفک در سطوح بسیار کم قابل مشاهده است.

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید گاهی اوقات به علت رطوبت زیاد بدنه یخچال می پوسد و یا به علت جا به جایی یا ضربه محکم بدنه یخچال اسیب می بیند که در این صورت باید حتما تعمیرکار این عیب را رفع کند.زیرا راه های جلوگیری از برفک یخچال را به طور تخصصی در این مورد میدانند

کم بودن گاز یخچال

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید کم بودن گاز یخچال یعنی چه؟ گاز یخچال بر اساس معیار های علمی علم برودت میزان دقیق و مشخص دارد. که این میزان الکی تعیین نشده است . این میزان که در طی سالیان دراز و بررسی ها و آزمایش های بسیار تعین شده است. توسط دانشمندان علوم برودتی کشف و تعیین گردیده است. و برای هر ذره از این مقدار بررسی ها وتحقیقات بسیار انجام گردیده است. پس این مقدار اگر در حد کوچکترین ذره کم و یا زیاد گردد در کارکرد دستگاه اختلال ایجاد می شود. و گاز نه تنها در زمانی که کم باشد دستگاه دچار اختلال می شود. بلکه اگر یه ذره هم بیشتر گردد در روند دستگاه مشکل پیش خواهد آمد.

عامل دیگر

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید عامل دیگر در گرفتن برفک کم بودن گاز یخچال می باشد. به این دلیل که روی اواپراتور یخچال برفک نازکی وجود دارد. در زمان کارکرد کمپرسور دستگاه یا همان زمان روشن بودن یخچال این اواپراتور محیط داخل کابین یخچال را تا حد مورد نیاز سرد می کند. و ترموستات از طریق لوله کاپیلاریتیوب که به سطح اواپراتور نصب است. دستور قطع را دریافت کرده و یخچال را خاموش می کند. اگر بر اثر نشتی گاز قسمتی از سطح اواپراتور سرمایش کم باشد. لوله ترموستات نمی تواند به درستی سرما را تشخیص دهد . و یخچال یکسره کار می کند و باعث انباشته شدن برفک روی هم می گردد.

مسدود بودن مسیر گاز

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید عامل دیگر در گرفتن برفک مسدود بودن قسمتی از مسیر سیکل می باشد به این صورت که اگر قسمتی از مدار گرفتگی داشته باشد لوله ترموستات نمی تواند به درستی سرما را تشخیص دهد و باعث کار کرد یکسره یخچال می شود و به مرور زمان برفک ها روی هم انباشته می شوند.

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید عامل دیگر در گرفتن برفک گذاشتن مواد غذایی داغ در کابین یخچال می باشد که اینکار باعث برفک زدن می شود پس همیشه از گذاشتن غذای داغ در کابین یخچال خودداری کنید

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید اگر ساکن تهران هستید روی قسمت تماس با ما ضربه بزنید و بعد از انتقال شما به صفحه تماس با ما مشکل یخچالتان را با ما در میان بگذارید تا ما در اسرع وقت مشکل شما را برطرف سازیم.و اگر هم ساکن شهریتان هستید حتما قبل از تماس نام نویسی را انجام دهید بعد ثبت درخواست و در آخر تماس تلفنی برای انجام هرکدام فقط کافیست روی همان متن و نام ضربه بزنید مثلا برای نام نویسی روی کلمه نام نویسی ضربه بزنید.

فیلتر درایر چیست و وظیفه اش در سیکل چه می باشد

نمایندگی سامسونگ در تهران می گوید فیلتر درایر یا صافی و خشک کن آن به گفته تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران یک دستگاه سرد کننده تجاری یا

خانگی تا حد زیادی به نظافت داخلی آن بستگی دارد

یعنی چه

منظور از راندمان همان سرمایه صنعتی انتظار داریم که این سرما تا حد زیادی نتیجه نظافت داخل لوله ها یعنی تمیزی داخل لوله

های سیکس می باشد برای تمیز نگهداشتن مدار گردش مورد سیستم سرد کننده از رطوبت و جرم نصب فیلتر درایر الزامی می باشد

زیرا تا حد زیادی در راندمان دستگاه موثر است و فقط فقط روغن و ماده سرمای تمیز و عاری از رطوبت باید در سیستم جریان داشته

باشد تمام ذرات خارجی و رطوبت آب باید از ماده سرمازا جدا و در محلی که ایجاد مزاحمت نمی نماید و به دستگاه ضرر نمی رساند

جمع گردد برای این منظور از تورهای سیمی فیلترها و انواع مواد جاذب حرارت رطوبت استفاده می شود این قطعات ممکن است به

صورت جداگانه و یا در یک مجموعه جمع و درخت مایع نصب شوند مقدار رطوبت در سیستم برای r۱۲ باید کمتر از ۱۵ قسمت در

میلیون ای r۲۲ کمتر از ۲۵ قسمت در میلیون باشد احتمال زنگ زدگی تجزیه روغن و سوختن موتور به طور کامل از بین می‌رود رطوبت

گیر ها در درجه حرارت بالا رطوبت را بهتر جذب می کنند و بیشتر آنها ترکیبی از رطوبت گیر و صافی می‌باشند

ساختمان درایر گفته تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

ساختمان فیلتر درایر از چهار قسمت تشکیل می‌شود یک دهانه ورودی و خروجی دهانه ورودی فیلتر به انتهای کندانسور و دهانه

خروجی آن به ابتدای لوله مویین متصل میباشد دو دو عدد توری مشبک صافی تورهای داخل فیلتر ها از جنس برنز یا برنج و مس می

باشد و حداقل در هر اینچ مربع ۱۰ هزار سوراخ می تواند وجود داشته باشد که قطر سوراخ های توری فیلتر در خروجی آن کوچکتر از

ورودی آن می باشد پوسته جنس آن می‌تواند از آلیاژ فولاد یا مس سخت باشد ۴ مواد جاذب رطوبت در سیستم های تبرید مواد

جاذب رطوبت مانند سیلیکاژل سولفات کلسیم آلومینای احیا شده و کلر و کلسیم استفاده می شود

به گفته تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران یکی از اصلی ترین قطعات یخچال های سامسونگ فیلتر درایر می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در منزل و محل کار در تهران

ما جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز در سر تا سر پایتخت و حومه به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست و جابجا کردن لوازم خانگی از آپارتمان ها ای بلند بسیار کار دشوار و هزینه برداریست در هر نقطه از تهران بزرگ تعدادی سرویسکار امدادی مجرب و متخصص آماده کرده ایم که در صورت نیاز شما عزیزان به این سرویسکاران آنها به سرعت در محل حاضر می گردند .

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

انجام تمامی خدمات به صورت سیار در حضور مشتری

تمامی خدمات تعمیرکاران ما در حضور مشتری و با نظارت مشتری انجام میگیرد چراکه زمانی که مشتری ناظر عملیات تعمیرات باشد هم خیالش از هر جهت راحت و آسوده می گردد و هم دیگر شک و شبهه ایی باقی نمی ماند.

زمانی که نیاز باشد برای انجام تعمیرات یخچال یا هر لوازم خانگی دیگری را به تعمیرگاه ببرید مجبورید علاوه بر هزینه قطعات خراب و هزینه دستمزد تعمیرکار هزینه هایی دیگر را بپردازید از جمله هزینه کارگر برای جابجایی دستگاه تا تعمیرگاه یا هزینه وانت برای جابجا کردن دستگاه لوازم خانگی تا تعمیر گاه و بالعکس همین هزینه ها باید مکررا برای باز گرداندن دستگاه لوازم خانگی به منزل پرداخت گیرد.

در صورتی که به دلیل اینکه خدمات ما کاملا به صورت سیار و در منزل و محل مشتری و در حضور وی صورت می گیرد دیگرنیازی به پرداخت این همه هزینه نمی باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال سامسونگ

استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات بسیار مهم است چرا که اگر در حین تعمیرات از قطعات تقلبی استفاده شود موجب آسیب رساندن به سایر نقاط و قطعات میشود.

زمانی که یک دستگاه راه اندازی و ساخته می شود در زمان و مراحل تولید در کارخانه مراحل آزمون و خطاهای بسیاری صورت می گیرد و قطعات مختلفی عوض و بدل می گردد تا در نهایت تمامی قطعاتی که همخوانی دقیقی با یکدیگر دارند انتخاب گردد و از روی آنها و نقشه های خاص و تکنولوژی های خاص یک سری از دستگاه های یک برند مانند سامسونگ اختراع و به تولید برسد.

پس این قطعات با نظم و هماهنگی خاصی کنار یکدیگر کار گذاشته شده اندو در صورت خراب شدن یک قطعه و جایگزین شدن قطعه تقلبی نظم بین قطعات به هم ریخته و به مرور زمان قطعات دیگر هم شروع به خراب شدن می کنند.

فراموش نکنید

پس شما عزیزان باید این موضوع را بسیار اهمیت دهید که حد الامکان از قطعات اصلی استفاده کنید . مگر در شرایط اجباری که راهی وجود ندارد به جز استفاده از قطعات دیگر که آن هم توصیه می گردد . به جای استفاده کردن از قطعات فیک از قطعات مشابه از برند های معتبر دیگر استفاده گردد.

این کار باعث طولانی تر شدن عمر مفید دستگاه یخچال و فریزر شما یا ساید بای ساید شما می گردد . و همچنین عمر مفید قطعات دیگر دستگاهتان را طولانی تر می کند.

در بعضی شرایط مانند موجود نبودن قطعه مورد نظر در داخل کشور به خاطر تحریم ها می باشد . که آن زمان چاره ایی جز استفاده از قطعات فیک نمی ماند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نواحی و مناطق تحت پوشش ما در زمینه خدمات تعمیراتی سامسونگ

ما در تمامی مناطق تهران و شهرها و شهرک های تهران سرویسکار مخصوص مشخص کرده ایم . که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند از جمله؛

مثلا در منطق شمالی ، جنوبی ، غربی ، شرقی و … یا به طور مثال در مناطق افسریه و تهرانپارس و تهرانسر و … سرویسکار آماده به خدمت داریم که بسیار هم باتجربه و کار بلد هستند که شما می توانید . در صورت خراب شدن احتمالی یخچال هایتان در هر زمان که اراده کنید . و بخواهید با برقراری یک تماس تلفنی و در میان گذاشتن موضوع خرابی دستگاهتان با مشاورین ما که به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به درخواست های شما عزیزان هستند . در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن در جهت رفع مشکل شما عزیزان که همان خرابی لوازم خانگی می باشد . اقدام نموده و نزدیک ترین تکنسین مجرب و متعهد را به منزل شما اعزام کنند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

بلوار کشاورز و بلوار لاله

امیر آباد و نیاوران

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

ورامین و شهریار

پرند و رودهن

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل و محل کار شما در تهران

ما درتمامی شهرها نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ را مستقر داریم.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

نمایندگی سامسونگ در مورد برند سامسونگ می‌گوید کهبرند سامسونگ در زمینه تولید محصولاتی چون یخچال و فریزر وساید بای ساید و کولر گازی و….سایر لوازم خانگی محصولاتی را روانه بازار کرده است که بسیار مرغوب هستند . و توانسته که رضایت مشتریان را جلب کند.

در زمینه تعمیرات این لوازم یا همان خدمات پس از فروش نیز خدمات بسیار عالی و با کیفیتی ارائه کرده است.

در تهران مسئولیت ارائه خدمات به شما عزیزانی که مارک لوازم خانگیتان سامسونگ میباشد بر عهده ماست.

که کارکنان زحمت کش ما به صورت شبانه روزی در حال جوابگویی به درخواست های شما عزیزانند.

و همچنین سرویسکاران باتجربه و مسئولیت پذیر ما در حال خدمت رسانی به شما عزیزانند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ، ساید بای ساید ، کولرگازی ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، ماکروویو اسپیلت و سایر لوازم خانگی سامسونگ در تهران

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل

نمایندگی سامسونگ در تهران نقل می کنددر سالهای قبل برای رفع عیب محصولات و تعمیر لوازم خانگی مجبور بودیم که محصول یا همان یخچال را که معمولا وزن بسیار زیادی دارد . و حمل و نقل ان بسیار سخت زمان بر و پر هزینه است . را به تعمیرگاه انتقال دهیم که این کار دردسرهای خود را داشت.

هچنین نمایندگی سامسونگ در تهران می‌گویداز جمله حمل و نقل از طبقات جابجایی تا تعمیرگاه رفت و برگشت و هزینه های حمل و نقل و….

نمایندگی سامسونگ در تهران می گویدولی امروز که خیلی تغیرات بسیار زیادی در زمینه هایمختلف به وجود امده است . در این زمینه نیز تغیراتی شکل گرفته از جمله اینکه تمام تعمیرات را در منزل و محل کار شما به صورت کامل و تماما در حضور شما و با نظارت شما انجام میگیرد.

تست فلومتر در نمایندگی سامسونگ در تهران

نمایندگی سامسونگ تهران میگویدعلائم خرابی طلوع متر نیز مانند فلوسوئیچ بوده و در صورت خرابی آن دستگاه هنگام باز شدن آب گرم بهداشتی هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهد خرابی فلومترها گاهی به دلیل تشکیل رسوب و عدم چرخش توربین پروانه داخل آن است در مواردی نیز پروانه دچار شکستگی شده یا آهنربایی روی محور پروانه شکسته است

در اکثر فلومترها پروانه با محور یک تکه هستند و احتمال گیر کردن محور در سوراخ محلی کرده زیاد است ولی در سلولهای جدید سعی شده محور ثابت و پروانه روی محور شهرتش داشته باشد احتمال تشکیل رسوب در آن کمتر است در مواردی نیز قطعات داخلی فلومتر سالم بوده و فشار آب ورودی نیز مناسب است اما قطعه الکترونیکی روی فلومتر یا اتصال آن معیوب شده است

تست محدود کننده دبی

در صورت نبود و محدود کننده جریان آب دبی آن عبوری از مبدل حرارتی مبدل صفحه یا دو منظوره زیاد شده در دستگاه قادر نخواهد بود این مقدار آب را به اندازه کافی گرم نماید در موارد این محدود کننده از جنس پلیمر است دچار گرفتگی و دفرمگی یا شکستگی می‌شود

نمایندگی تعمیر تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل و محل کار شما در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

۱۴ پاسخ

 1. سلام من یخچال و فریزر ۸۱۰سامسونگ دارم تقریبا ماهی یک بار قسمت فریزرش یخ می بنده و سرمای یخچال از بین میره و باید یخ هارو آب کنیم تا درست بشه ممنون میشم راهنمایی کنید که ایرادش چیه؟

  1. سلام ایراد در قسمت دیفراست میباشد که ممکن است خرابی در یکی از قطعات ازجمله المنت هیتر ، ترموفیوز ، ترمودیسک یا سنسور اواپراتور باشد که باید توسط سرویسکار آشنا با محصولات سامسونگ باشد

 2. سلام و خسته نباشید ممنون از توضیحات کامل شما
  خیلی خوب بود تونستم خودم بخوابم رو سرویس کنم و عیبش برطرف شد
  همانطور که توضیح داده بودین گرد و خاک گرفته بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.