امروزه یکی از ضروری ترین وسایل خانه که از اهمیت بالایی برخوردار است ماشین لباسشویی است به همین خاطر برای حفظ ، نگهداری و تعمیرات این وسیله باید دقت لازم انجام شود.

صحت عملکرد و سلامت ماشین لباسشویی از اهمیت ویژه ای جهت حفظ پاکیزگی لباس ها و در نتیجه سلامتی خانواده برخوردار می باشد.

این روزها افراد زیادی اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی می کنند که به علت نداشتن تخصص کافی در این زمینه باعث هزینه های زیاد مشتری میشود و یا اگر لباسشویی را تعمیر کنند از قطعات اورجینال استفاده نمیکنند که این خود باعث میشود که بعد از مدت کوتاهی مجددا لباسشویی نیاز به تعمیر پیدا کند. پس بهتر است تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دست افراد متخصص که تجربه زیادی در این زمینه دارند بسپارید تا دچار چنین مشکلاتی نشوید.

اما بیشتر مردم اطلاع ندارند که برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود به چه مرکزی مراجعه کنند متخصصان سامجی سرویس با داشتن تخصص ، دانش کافی،مجرب و کارآمد می توانند انواع خدمات تعمیرات،نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی و یخچال وفریزر را در منزل و محل کار شما در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه برای شما مشتریان گرامی انجام دهند.

ماشین لباسشویی امروزه به عنوان یک وسیله پر استفاده در خانه ها استفاده می شود تعمیر ماشین لباسشویی و خرابی آن یک‌مشکل بسیار بزرگ است که فکر مشتریان را درگیر می کند.اگر ماشین لباسشویی شما به هردلیلی مشکل دارد و به سرویس و تعمیر نیاز دارد می توانید با مرکز خدمات تعمیر و سرویس لباسشویی سامجی سرویس تماس بگیرید.متخصصان ما در کمترین زمان تعمیرات ماشین لباسشویی شما را انجام می دهند.

تیم سامجی سرویس ماشین لباسشویی شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب ترین تعمیرکاران در محل و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می نماید.

برای بهره مندی از خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی در تهران با ما در تماس باشید.

نمایندگی تعمیرات سامجی سرویس همه روزه در خدمت شماست حتی ایام تعطیل!

چرا سامجی سرویس را برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود انتخاب کنید؟

۱_برخورداری از متخصصان و تکنسین های مجرب،کارآزموده و متعهد

۲_استفاده از قطعات فابریک و اورجینال برای وسیله شما

۳_ارائه فاکتور

۴_با ضمانت ۳ماهه

۵_سرویس در محل

۶_قیمت مناسب طبق نرخ های مصوب اتحادیه

●ارتباط با ما

● تعمیرات یخچال و فریزر

●حفظ و نگهداری از یخچال و فریزر