09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی تعمیرکولر گازی ، یخچال و... الکترا در منزل و محل کار در تهران

نمایندگی الکترا در تهران «تعمیرات الکترا در تهران»

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج الکترا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده. و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی ، یخچال در منزل و محل کار در تهران

ما جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز در سر تا سر پایتخت.. و حومه به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست و جابجا کردن لوازم خانگی از آپارتمان ها ای بلند بسیار کار دشوار و هزینه برداریست. در هر نقطه از تهران بزرگ تعدادی سرویسکار امدادی مجرب و متخصص آماده کرده ایم. که در صورت نیاز شما عزیزان به این سرویسکاران آنها به سرعت در محل حاضر می گردند .

انجام تمامی خدمات به صورت سیار در حضور مشتری

تمامی خدمات تعمیرکاران ما در حضور مشتری. و با نظارت مشتری انجام میگیرد. چراکه زمانی که مشتری ناظر عملیات تعمیرات باشد. هم خیالش از هر جهت راحت و آسوده می گردد. و هم دیگر شک و شبهه ایی باقی نمی ماند.

تعمیرات یخچال و فریزر الکترا

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات

استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات بسیار مهم است. چرا که اگر در حین تعمیرات از قطعات تقلبی استفاده شود. موجب آسیب رساندن به سایر نقاط و قطعات میشود

نواحی و مناطق تحت پوشش ما در زمینه خدمات تعمیراتی

ما در تمامی مناطق تهران و شهرها و شهرک های تهران سرویسکار مخصوص مشخص کرده ایم. که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند از جمله؛

بلوار کشاورز و بلوار لاله

امیر آباد و نیاوران

تعمیرات یخچال و فریزر الکترا

ورامین و شهریار

پرند و رودهن

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج الکترا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه. و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

زیمنس و تعمیرات یخچال و فریزر الکترا و کنمور . یخساران . هیمالیا . پارس . امرسان . سینجر . بکو . دیپوینت و تعمیرات یخچال و فریزر الکترا و وستینگ هاوس . وستینگهاوس و تعمیرات یخچال و فریزر الکترا و کنوود و تعمیرات یخچال و فریزر الکترا و آدمیرال . پروفایل و تعمیرات یخچال و فریزر الکترا و تکنوجنرال استیل و تعمیرات یخچال و فریزر الکترا و الکترواستیل. هیتاچی . ایندزیت و تعمیرات یخچال و فریزر الکترا و هایسنس . زیمنس . کنمور . یخساران . هیمالیا . پارس . امرسان . سینجر . بکو . دیپوینت

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

۶ پاسخ

    1. سلام اتو بخار الکترا ضربه خورده نشتی اب داره کجا میتونم بدم تعمیر.
      مدلشE1-136NSهست.ظاهرش سالمه

  1. من دستگاه کنسرو باز کن الکترا مدل EK240 C دارم که کار نمیکند.مراکز سرویس شما میگویند این دستگاه در سیستمشان نیست.چکار کنم؟

  2. سلام من مخلوط کن الکترا دارم جای تیغه شکسته و جایی پیدا نمیکنم. کجا میتونم سفارش بدم یا ببرم برای تعمیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *