09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی تعمیر بلومبرگ در پرند ، پاکدشت ، ورامین ، قرچک ، قیامدشت ، رباط کریم ، شهریار ، کرج ، شریف آباد و تهران با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

نمایندگی بلومبرگ در تهران 《 تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی بلومبرگ 》

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ساید با ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو و جارو برقی و چرخ گوشت بلومبرگ در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی. طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

شماره های تماس جهت ارتباط با واحد تعمیرات

44293531

44212948

09907923346

09308094747

برای تماس سریع با واحد تعمیرات با شماره های تماس بگیرید

تماس سریع جهت درخواست تکنسین

شماره های تماس جهت ارتباط با واحد تعمیرات

44293531

44212948

09907923346

09308094747

تماس سریع جهت درخواست تکنسین

مجموعه ما به عنوان مجموعه ایی متشکل از تکنسین های بسیار ماهر و سطح اول پایتخت. که همگی جزء برترین مهندسین تراز اول کشور می باشند. آماده انجام خدماتی چون تعمیرات سرویس و نگه داری لوازم خانگی شما عزیزان می باشند.

تعمیرات لوازم خانگی اگر به وسیله افراد نا وارد و تازه کار انجام گیرد. مسلما نه تنها تعمیرات انجام نخواهد گرفت. بلکه باعث خرابی بیشتر نیز خواهد شد.

در تعمیرات لوازم خانگی استفاده از قطعات اصلی حد الامکان توصیه می گردد. چون استفاده از قطعات اصلی این خوبی را دارد که به دلیل همخوانی. با قطعات دیگر باعث خرابی در قسمت های دیگر نمیگردد.

تماس سریع جهت درخواست تکنسین

زمانی که لوازم خانگی خراب می شود. انجام سریع تعمیرات از اولویت بسیاری برخوردار است .

مجموعه ما با تعداد تکنسین های زیاد. و متبهر در سریع ترین زمان ممکن این کار را برای شما عزیزان انجام میدهند.

شما کافیست که با مشاوران ما تماس بگیرید. و با آنها در میان بگذارید در کوتاه ترین زمان ممکن کار شما انجام می گیرد

تماس سریع جهت درخواست تکنسین

بعد از تماس و ثبت در خواست حتما متن زیر را مطالعه کنید . تا یاد بگیرید عیب یخچالتان را خودتان برطرف کنید.

آموزش آسان رفع عیب یخچال بدون نیاز به تکنسین و پرداخت هزینه

نمایندگی بلومبرگ در تهران می گوید:کندانسور یکی از قطعاتیست که در سیستم تبرید و یا همان تولید کننده سرما و یا یخچال ها به کار رفته شده است. اهمیت بسیار زیادی در تولید سرما دارد. و نقشی که این قطعه بر عهده دارد و وظایفی که باید انجام دهد بسیار حیاتی هستند.

و همچنین مهندسین نمایندگی بلومبرگ در تهران عقیده دارند. که در تولید سرما تعداد زیادی قطعه وجود دارد.که همگی بر اساس علم و آزمایش های بسیار زیادی طراحی شده اند. و با گذشت سالیان زیاد این قطعات امروزه به این شکل کنار هم قرار گرفته اند. و هر کدام نقش حیاتی دارند در تولید سرما. به این شکل که اگر هر کدام از قطعات دچار عیب و نقص فنی گردند در روند کلی اختلال ایجاد می شود.

یخچال هاموقتی کار نمیکنند


پس از سخنان نمایندگی بلومبرگ در تهران می توان یافت که یخچال ها جزء آن دسته از لوازم خانگی هستند . که اصلا نمی توان به طور موقت در حد چند ثانیه هم بدون کارکرد یکی از قطعات آنها را راه انداخت. و باید حتما تمامی قطعات در صحت و سلامت کامل باشند.تا بتوانند وظایفشان را به درستی انجام دهند.


همانطور که توسط مهندسین طراز یک نمایندگی بلومبرگ در تهران گفته شد. یکی از این قطعات کندانسور می باشد.این قطعه لوله ایی و مشبک می باشد.‌ که در انواع مختلف با ظاهر و اندازه متفاوت تولید می شود. و به گفته مهندسین طراح نمایندگی بلومبرگ در تهران در دستگاه های مختلف بر اساس نوع تکنولوژی به کار رفته در آن یخچال ها از انواع مختلف کندانسور استفاده می شود.

انواع کندانسور از نظر نمایندگی بلومبرگ در تهران

کندانسور ها در انواع ایستاره و خوابیده تولید می شوند. و به نقل از بخش تولید کندانسور نمایندگی بلومبرگ در تهران در قدرت های یک دوازدهم . یک دهم،یک هشتم،یک ششم،یک پنجم،یک چهارم ،یک دوم و… تولید می شود. به نقل از نمایندگی بلومبرگ در تهران هر کدام از این قدرت ها مربوط به نوع خاصی از یخچال ها با کمپرسور ها و اواپراتور های مختلف می باشد.


تقریبا برای شناخت کندانسور توضیحات بالا کافی هستند. حالا به سراغ توضیح کارکرد و نواقص کندانسور توسط کارشناسان نمایندگی بلومبرگ در تهران می روی.تا بفیهمیم چرا کندانسور نقص پیدا کند کل یخچال نقص پیدا خواهد کرد.
کندانسور بعد از موتور قرار می گیرد.
یعنی اگر موتور یا به اصطلاحی کمپرسور یخچال را اولین قطعه مکانیکی یخچال در نظر بگیریم.دومین قطعه کندانسور می باشد.

کارکرد کندانسور و دلایل تاثیرش در سرما و گرمای یخچال به نقل از نمایندگی بلومبرگ در تهران

یکی از مهندسین بسیار با تجربه. و فنی که در نمایندگی بلومبرگ در تهران مشغول به فعالیت می باشد. اینگونه نقل کردند . که ؛کندانسور کاز شدیدا داغ را که از لوله رفت یا فشار کمپرسور خارج می گردد. را دریافت و در اثر تبادل حرارتی با هوای محیط خنک می کند . و به قطعات بعدی می فرستد. به قول مهندس نمایندگی بلومبرگ در تهران اگر این کندانسور به هر دلیلی نتواند گاز داغ را خنک کند. گاز داغ بعد از چرخیدن و بازگشتن به موتور توسط موتور داغ تر می گردد. و زمانی که داغ تر گردد این روند مدام ادامه پیدا میکند تا موتور بسوزد.


پس اهمیت کندانسور با نتیجه گیری از اطلاعاتی که نمایندگی بلومبرگ در تهران در اختیار ما قرار داد بسیار بالاست . و حتی کوچکترین نقص در این قطعه کل مدار را مختل می کند.
به گفته نمایندگی بلومبرگ در تهران خرابی کندانسور ها در ۹۹ در صد موارد به خاطر کثیف بودن و گرد و خاک و چربی لوله هاست.
و شما عزیزان به راحتی می توانید این عیب را برطرف کنید. و بدون نیاز به نمایندگی بلومبرگ در تهران یخچالتان را به کارکرد طبیعیش برگردانید.


نیازی به تعمیرات و یا حتی به تکنسین های. نمایندگی بلومبرگ در تهران نداشته باشید.
تنها شما باید مطالب را به دقت بخوانید. و مو به مو و دقیق دستورالعمل های تکنسین های نمایندگی بلومبرگ در تهران را اجرا کنید. در این صورت بدون نیاز به تکنسین و پرداخت هزینه های سنگین خودتان عیب دستگاهتان را برطرف کنید.

راه تشخیص عیب از نظر نمایندگی بلومبرگ در تهران


راه تشخیص این عیب به نقل از نمایندگی بلومبرگ در تهران این است. که اگر یخچالتان سرمایش کم شده و زیاد خنک نمی کند . و یا قسمت فریزر سرد هست ولی منجمد نمی کند . یا اگر بدنه یخچال داغ تر از قبل شده در حد دو یا سه چهار برابر عیب به احتما بسیار زیاد از کندانسور شما می باشد.
بر اساس تجربیات ارائه شده تکنسین های نمایندگی بلومبرگ در تهران شما ابتدا یخچال را به جلو بکشید . و اجازه دهید هوای بیشتری به پشت یخچال برسد .

تغییرات را مشاهده و مقایسه کنید که آیا بدنه خنک تر می شود یا نه،داخل یخچال سرد تر می شود یا نه . البته چند ساعت باید اجازه دهید که یخچال بعد از جلوکشیدن کار کند. بعد از چند ساعت گذشت زمان و مقایسه تغییرات. اگر یخچال تغییرات مثبت داشت یعنی خنک تر شد. عیب به احتمال زیاد و بر اساس تجربیات تکنسین های نمایندگی بلومبرگ در تهران در قسمت کندانسور می باشد.

دستورالعمل لازم برای رفع عیب از قول نمایندگی بلومبرگ در تهران

شما باید درب پشت یخچال را که با تعدادی پیچ بسته شده است را باز کنید
تکنسین و سرویسکار باتجربه نمایندگی بلومبرگ در تهران توصیه میکند . که کندانسور را به وسیله آب و مواد شوینده و فرچه پلاستیکی پاک کنید . نه فرچا سیمی یا آهنی فقط و فقط با فرچه پلاستیکی بشویید . و قسمت هایی را که دستتان به آن نمی رسد را با فشار آب پاک کنید.
توجه داشته باشید که یخچال را حتما از برق بکشید.تا با خیال آسوده و ایمنی کامل این کار را انجام دهید.

نکته بسیار مهم که باید مواظب باشید


و همچنین مهندس الکترونیکنمایندگی بلومبرگ در تهران به نکته بسیار مهمی اشاره کرد. و گفت که مواظب باشید روی قطعات الکتریکی مانند سیم پیچی موتور و فن ها و برد ها آب نریزید. چرا که در صورت ریختن اب روی سیم ها و برد باعث سوخته شدن آنها می شود.
وهمچنین مهندس الکترونیک نمایندگی بلومبرگ در تهران به این موضوع نیز اشاره کرد . اگر هم آب ریختید روی قسمت های الکتریکی نباید به برق بزنید. تا آن را کامل با سشوار خشک کنید و تا ۲۴ساعت به برق نزنید.تا خدایی نکرده آسیب جبران ناپذیری را متحمل نشوید.


بعد از اتمام کار و روشن کردن یخچال تغیرات را مشاهده خواهید کرد که یخچال به حالت کارکرد طبیعی خود باز می گردد.و این را در نظر داشته باشید به گفته بخش فنی نمایندگی بلومبرگ در تهران که یخچال ها نیاز به سرویس دوره ایی دارند . یعنی شما سالی دو بار باید پشت یخچال را باز کرده و کندانسور ها را بشویید . تا عمر یخچالتان بیشتر و احتما خرابی آنها کمتر گردد . شما هم خودتان می توانید این کار را انجام دهید و هم می توانید از نمایندگی بلومبرگ در تهران کمک بگیرید.


نمایندگی بلومبرگ در تهران بر این عقیده است. در صورتی که احتمال دادید خودتان از پس این کار بر نمی آیید حتما با مشاورین نمایندگی بلومبرگ در تهران هماهنگ کنید . تا برای شما تکنسین های نمایندگی بلومبرگ در تهران را ارسال کنند و مشکل دستگاهتان را برطرف کنند . و خدایی نکرده شما اشتباها دستگاهتان را آسیب جدی نزنید.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ساید با ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو و جارو برقی و چرخ گوشت بلومبرگ در تهران

لوله مویی یخچال و فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ

لوله مویی یا کاپیلاری تیوب یک راه برای کاهش فشار مایع مبرد به حد فشار تبخیر در اواپراتور استفاده از لوله بلند نازک و مارپیچی ست . که به علت ایجاد مقاومت در برابر عبور جریان مایع در خروجی لوله فشار کم میشود لوله مویی

محل نصب لوله مویی بین فیلتر درایر و اپراتور می باشد به گفته تکنسین نمایندگی بلومبرگ در تهران یعنی ابتدای آن به انتهای فیلتر درایر و انتهای آن به ابتدای جواهرات متصل می‌شود فاکتور انتخابی لوله های مویین عبارت است از قدرت کمپرسور درجه‌حرارت اپراتور نوع مورد نوع کندانسور دستگاه سرد کننده در بسته بندی لوله های مویی برچسب قرمز مخصوص یخچال های خانگی و ویترینی می باشد برچسب آبی مخصوص دستگاه های زیر صفر می باشد یا همان فریزر طول لوله مویی بیشتر باشد فشار کمتر می‌شود و هر قدر داخلی کمتر باشد فشار کمتر می شود

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ساید با ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو و جارو برقی و چرخ گوشت بلومبرگ در تهران

نکته

در دو سوم طول اولیه لوله مویی فقط افت فشار ایجاد می‌شود. و در یک سوم آخر آن مورد شروع به پولدار شدن می نماید. لوله مویی را در سیستم های سرد کننده ممکن است. از داخل لوله برگشت عبور دهند. و یا به دور لوله برگشت پوشانده شود. که علت آن محافظت از ضربات احتمالی و کمک به تبادل حرارتی بین لوله برگشت و لوله مویی می باشد. و این عمل باعث بالا رفتن راندمان سیستم بین ۱۹ تا ۲۳ درصد می شود. سیکل تبرید که مجهز به لوله مویی می باشد پس از خاموش شدن کمپرسور چون مسدود کننده ای در مسیر وجود ندارد. و معمولاً فشار منطقه کم فشار و پرفشار به تعادل می‌رسد. و به همین علت تا لحظاتی بعد از خاموش شدن کمپرسور صدای حرکت مورد به سمت اپراتور هنوز شنیده می‌شود.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ساید با ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو و جارو برقی و چرخ گوشت بلومبرگ در تهران

مزیت لوله مویی

نمایندگی بلومبرگ در تهران میگوید مزیت لوله‌های موی هیچ قطعه متحرکی ندارند. هیچ تعهدی در معرض خوردگی و یا پوسیدگی ندارند. و به دلیل تعادل فشار کمپرسور هنگام راه اندازی احتیاج به نیروی استارت کمتری دارد. لوله مویی فقط برای ظرفیتهای کم از آنها می‌توان استفاده کرد. و ظرفیت آنها در یک سیستم قابل تغییر نیست رطوبت موجود در سیستم ممکن است. سبب ایجاد یک در لوله مویی شود و آن را مسدود کند. و تبخیر کننده یا همان و اپراتور را با کمبود مایع مواجه کند. که ضرورت فیلتر درایر در اینجا مشخص می شود.

استفاده لوله مویی

نمایندگی بلومبرگ در تهران میگوید لوله مویی فقط برای ظرفیتهای کم از آنها می‌توان استفاده کرد. نمایندگی بلومبرگ در تهران میگوید ظرفیت آنها در یک سیستم قابل تغییر نیست. رطوبت موجود در سیستم ممکن است سبب ایجاد یک در لوله مویی شود. و آن را مسدود کند و تبخیر کننده یا همان و اپراتور را با کمبود مایع مواجه کند. که ضرورت فیلتر درایر در اینجا مشخص می‌شود. تعمیر و سرویس لوله های مویی شکستگی و گرفتگی لوله های مویی از اشکالاتی است. اغلب قابل مشاهده است.

نمایندگی بلومبرگ در تهران میگوید. گرفتگی لوله های موی بیشتر ناشی از رسوبات روغن رطوبت ذرات و براده هایی است. که بعد از جوشکاری در داخل لوله ها ایجاد می شود. که این امر سبب کاهش بیش از اندازه فشار تا قبل از رسیدن به اپراتور می‌شود. و مقداری از مورد تبخیر می گردد و باعث خنک شدن لوله مویی و و حتی گاهی سر شدن فیلتر درایر می‌شود. که به وسیله دست می توان این سرما را احساس کرد. جهت رفع این عیب آن را تعویض یا به وسایل آن را تمیز و سرویس می کنند

اواپراتور

اواپراتور یا همان تبخیر کننده از تعدادی لوله مارپیچ که در یک جداره قرار دارند. تشکیل شده و سطوح انتقال حرارت هستند که در آنها مایع مبرد. با دریافت گرما از فضا و محصولات تبخیر می شود. قانون حرارتی و همین امر موجب سرد شدن فضا می گردد. و در اشکال و اشکال و اندازه های مختلف ساخته می شوند. و با پراتور یا تبخیر کننده پس از عامل انبسا لوری مویی یا شیر انبساط قرار دارد.

اواپراتور ها در اندازه های متفتوت تولید میشوند. که هر کدام به منظور خاصی طراحی و ساخته می شوند.

مثلا در یخچال های ساید بای ساید از مول بلند استفاده می شود. که لوله ایی فین دار می باشد و دارای المنت دیفراست می باشد.

یا در یخچال و فریزر ها یک قسمت یعنی فریزر از اواپراتور لوله ایی فن دار استفاده می شود. و در قسمت یخچال از اواپراتور مخفی استفاده می شود.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ساید با ساید و ماشین لباسشویی ظرفشویی بلومبرگ در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در منزل و محل کار در تهران

بلومبرگ در تهران به عنوان نمایندگی بلومبرگ در تهران جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز در سر تا سر پایتخت و حومه به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست. و جابجا کردن لوازم خانگی از آپارتمان ها ای بلند بسیار کار دشوار و هزینه برداریست. در هر نقطه از تهران بزرگ تعدادی سرویسکار امدادی مجرب و متخصص آماده کرده ایم . که در صورت نیاز شما عزیزان به این سرویسکاران آنها به سرعت در محل حاضر می گردند .

انجام تمامی خدمات به صورت سیار در حضور مشتری توسط نمایندگی بلومبرگ در تهران

تمامی خدمات تعمیرکاران ما به عنوان نمایندگی بلومبرگ در تهران در حضور مشتری و با نظارت مشتری انجام میگیرد . چراکه زمانی که مشتری ناظر عملیات تعمیرات باشد. هم خیالش از هر جهت راحت و آسوده می گردد . و هم دیگر شک و شبهه ایی باقی نمی ماند. و به این شکل ما بدون پرداخت هزینه تبلیغات مشتری به دلیل رضایت و اطمینان خاطر بسیار بالا و کامل ما را به اطرافیان معرفی میکند. این اطرافیان ممکن است شامل دوست و آشنا و همکاران و فامیل هم باشد.

نکته

نمایندگی بلومبرگ در تهران میگوید این نکته نباید فراموش شود. که برخی از نعمیرات به هیچ عنوان قابل انجام در محل نیست. و حتما باید قطعه به کارگاه ارسال گردد.مثلا تعمیرات برد و … در این صورت تکنسین ناچار به انتقال قطعه به کارگاه می باشد. ولی در کل نیاز به انتقال یخچال و سایر لوازم خانگی تا کارگاه نیست. و تنها در صورت لزوم فقط قطعه معیوب انتقال داده می شود.

پس ما برای جلب رضایت شما عزیزان بهترین عملکرد را ارائه خواهیم داد. و رضایت مشتری را برای زیاد شدن مشتری و شپردن کارهای بعدیشان به ما جلب خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ساید با ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو و جارو برقی و چرخ گوشت بلومبرگ در تهران

استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال بلومبرگ

نمایندگی بلومبرگ در تهران می گوید که استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات بسیار مهم است . چرا که اگر در حین تعمیرات از قطعات تقلبی استفاده شود. موجب آسیب رساندن به سایر نقاط و قطعات میشود. در زمان تولید استفاده از قطعات بر اساس قوانین و مقرراتی منظور می گردد. و هر قطعه بر اساس اطلاعات خاصی در کنار قطعه دیگری قرار می گیرد. پس در زمان تعمیرات نیز باید این اطلاعات و قوانین رعایت گردد. تا خدایی نکرده دستگاه دچار خسارات زیادی نگردد. و یا قطعه ایی باعث خراب تر شدن دستگاه و سایر قطعات نگردد.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ساید با ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو و جارو برقی و چرخ گوشت بلومبرگ در تهران

نواحی و مناطق تحت پوشش ما در زمینه خدمات تعمیراتی نمایندگی یخچال و لباسشویی و ظرفشویی بلومبرگ در تهران

نمایندگی بلومبرگ در تهران در تمامی مناطق تهران. و شهرها و شهرک های تهران سرویسکار مخصوص. که آشنایی کامل با محصولات. برند شرکت بلومبرگ را دارند. و همچنین توانایی برطرف کردن صد در صد عیوب. را دارند مشخص کرده ایم. که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. تا به منظور راحتی شما و صرفه جویی در زمان و مخارج نیازی به انتقال دستگاه لوازم خانگی شما تا تعمیرگاه نباشد. از جمله؛

خاوران و دولاب

اتابک و هفده شهریور.

فردوس شرق و غرب. صادقیه و ستارخان.

مرزداران و پونک. شهرک ژاندارمری و سردار جنگل.

پیامبر شرقی و مرکزی و غربی. سازمان برنامه شمال و جنوبی.

نارمک و ونک.

تهرانپارس و حکیمیه. نارمک و دردشت.

سرسبز وآیت. رسالت و مجیدیه.

لویزان و لواسان

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال و فریزر و ساید با ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو و جارو برقی و چرخ گوشت بلومبرگ در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده. و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب. اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تست سنسور دود پکیج های بلومبرگ در نمایندگی بلومبرگ در تهران

این سنسور در پکیج های بدون فر روی کلاهک تعدیل قرار گرفته مانند سنسورهای دود آبگرمکن دیواری باید دقت شو که این فیوز حرارتی با ترموستات حد که روی مبدل حرارتی دستگاه نصب شده و اشتباه گرفته نشو

سنسور دود در حالت عادی وصل اس. و اگر با مولتی متر روپایی آنچه شود. باید صدای بوق شنیده شود حال اگر وقتی که دستگاه روشن است. یکی از سیمهای سنسور را جدا کنی. یا مسیر دودکش را همدان مسدود. نمایی تا دمای سنسور به ۸۵ تا ۶۷ ° سانتی‌گراد. برسد باید دستگاه خاموش شود.

وریستور در گفته های نمایندگی بلومبرگ در تهران

یک مقاومت متغیر وابسته به ولتاژ بوده که وظیفه اصلی. آن حفاظت از مدارهای الکترونیکی و سیستم‌های قدرت. توسط جذب انرژی اضافی. و تنظیم مقادیر ه ناخواسته ولتاژ های زودگذر و ناپایدار است.

روش اجرایی رادیاتور قرنیزی به‌گفته نمایندگی بلومبرگ در تهران

نمایندگی بلومبرگ در تهران می گوید نحوه تعیین و محاسبه رادیاتور قرنیزی به موقعیت ساختمان محیط آب و هوایی که ساختمان در آن قرار دارد و نوع مصالح ساختمانی که در ساخت استفاده شده است. بستگی دارد نمایندگی بلومبرگ میگویند. پس از محاسبه بار گرمایشی ساختمان با استفاده از نرم افزارهای روز توسط کارشناس مربوطه متراژ بهینه رادیاتور قرنیزی مشخص می گردد.

نمایندگی بلومبرگ می گوید طول یک خط از رادیاتور تعیین می گردد. همچنین نمایندگی برابر می‌گوید توضیح رادیاتور قرنیزی. در ساختمان طوری صورت می‌گیرد. که افت اصطکاکی در تمامی خطوط با تلرانس کمی یکسان باشد. و اختلاف دمای آب ورودی با دمای آب خروجی زیاد نباشد.

قطعات یخچال و فریزر بلومبرگ

برد

برد یخچال بلومبرگ

موتور

موتور یخچال بلومبرگ

سنسور

سنسور یخچال بلومبرگ

تایمر

تایمر یخچال بلومبرگ

ترموستات

ترموستات یخچال بلومبرگ

درب

درب یخچال بلومبرگ

لولا

لولا یخچال بلومبرگ

ترمودیسک

ترمودیسک یخچال بلومبرگ

ترموفیوز

ترموفیوز یخچال بلومبرگ

المنت

المنت یخچال بلومبرگ

لاستیک

لاستیک یخچال بلومبرگ

یخساز

یخساز یخچال بلومبرگ

آبریز

آبریز یخچال بلومبرگ

شیر برقی

شیربرقی یخچال بلومبرگ

دیسپنسر

دیسپنسر یخچال بلومبرگ

نمایشگر

نمایشگر یخچال بلومبرگ

دیجیتال

دیجیتال یخچال بلومبرگ

فیلتر

فیلتر یخچال بلومبرگ

برد

برد یخچال بلومبرگ

موتور

موتور یخچال بلومبرگ

سنسور

سنسور یخچال بلومبرگ

تایمر

تایمر یخچال بلومبرگ

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات

اتابک و هفده شهریور.

فردوس شرق و غرب. صادقیه و ستارخان.

مرزداران و پونک. شهرک ژاندارمری و سردار جنگل.

پیامبر شرقی و مرکزی و غربی. سازمان برنامه شمال و جنوبی.

نارمک و ونک.

تهرانپارس و حکیمیه. نارمک و دردشت.

سرسبز وآیت. رسالت و مجیدیه.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *