09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی تعمیر یخچال زانوسی در تهران و بروجرد ، خمینی شهر ، نجف آباد ، آبادان ، آمل ، گلستان ، سبزوار ، پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با بهترین تعنیرکاران محصولات زانوسی با استفاده از قطعات ا صلی.

تعمیر یخچال زانوسی در تهران و سایر شهرستانها

تعمیر یخچال زانوسی در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان و استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیر یخچال زانوسی در منزل و محل کار در تهران

ما جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز در سر تا سر پایتخت و حومه به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست. و جابجا کردن لوازم خانگی از آپارتمان ها ای بلند بسیار کار دشوار و هزینه برداریست. در هر نقطه از تهران بزرگ تعدادی سرویسکار امدادی. مجرب و متخصص آماده کرده ایم. که در صورت نیاز شما عزیزان به این سرویسکاران آنها به سرعت در محل حاضر می گردند . تعمیرات یخچال زانوسی در تهران.

انجام تمامی خدمات به صورت سیار در حضور مشتری

تمامی خدمات تعمیرکاران ما در حضور مشتری و با نظارت مشتری انجام میگیرد. چراکه زمانی که مشتری ناظر عملیات تعمیرات باشد. هم خیالش از هر جهت راحت و آسوده می گردد. و هم دیگر شک و شبهه ایی باقی نمی ماند.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال زانوسی

استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات بسیار مهم است. چرا که اگر در حین تعمیرات از قطعات تقلبی استفاده شود. موجب آسیب رساندن به سایر نقاط و قطعات میشود. تعمیرات یخچال زانوسی در تهران.

نواحی و مناطق تحت پوشش ما در زمینه خدمات تعمیراتی

ما در تمامی مناطق تهران و شهرها و شهرک های تهران سرویسکار مخصوص مشخص کرده ایم. که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. از جمله؛

تعمیرات یخچال زانوسی در تهران

جردن و نیاوران

مرزداران و آریا شهر

تعمیرات یخچال زانوسی در تهران

تهرانسر و خلیج فارس

یافت آباد و شهرک ولیعصر برای تعمیرات یخچال زانوسی

عبدل آباد و شهرک شریعتی

افسریه و مشیریه

مسعودیه و خاوران

تهرانپارس و نارمک

تعمیرات یخچال زانوسی در تهران

صادقیه و کاشانی

اباذر و فردوس

پیامبر و ستاری

دهکده المپیک و شهرک راه آهن

چیتگر و شهید باقری

تعمیرات یخچال در تهران

تعمیر یخچال زانوسی در منزل و محل کار شما در تهران

دفتر مرکزی

فروشگاه ها

تعمیرکار یخچال زانوسی

سرویسکار یخچال زانوسی

تکنسین یخچال زانوسی

برخی از عیوب با راه حل


موتور یخچال یکسره کار میکند و و مدت زمان کارکرد آن دائم است. اما با بررسی های انجام شده گاز یخچال مناسب می باشد. ولی سرما مناسب نمی باشد.علت آن که سرما کم میباشد. کم بودن فاصله کندانسور یخچال با دیوار میباشد. و یا روی کندانسور نشسته است. که راه برطرف کردن آن این است. که اگر روی کندانسور گرد و غبار نشسته بود. آن را تمیز کنید. چنانچه فاصله آن از دیوار کم است.فاصله را تا حد مناسب بیشتر کنید. تا عیب برطرف گردد. اگر یخچال در محیط گرم استفاده می شود.نصب فن کوچک در بغل موتور برای خنک کردن موتور نتیجه مطلوبی خواهد داشت. تعمیرات یخچال زانوسی در تهران.

چراکه کار کندانسور خنک کردن گاز داغ خارج شده. از لوله رفت کمپرسور و تبدیل آن به مایع است. که باعث کم شدن فشار گاز میشود. و همچنین گرمای داخل محیط کابین یخچال را از طریق اواپراتور جذب می کند. و به محیط میدهد و در صورت کم بودن. فاصله تا دیوار نمیتواند به خوبی با هوای محیط اطراف تبادل حرارتی داشته باشد. تعمیرات یخچال زانوسی در تهران.

و یا اگر گرد و غبار و جرم آن را گرفته باشد. نیز به خوبز نمیتواند بد محیط تبادل حرارتی داشته باشد. و نه میتواند به خوبی گاز داغ را خنک کرده. و به مایع تبدیل کند و نه میتواند. گرمای جذب شده از محیط داخل کابین. یخچال را به محیط بیرون انتقال دهد. و به همین دلیل گرمای محیط داخل یخچال. نیز به گاز داغ خارج شده اضافه میشود. باعث میشود که گاز بسیار داغ وارد اواپراتور گردد. باعث گرمتر شدن کابین یخچال گردد. مانند یک وسیله گرما ساز عمل میکند. بعد از مدتی باعث خراب شدن کمپرسور نیز میشود. تعمیرات یخچال زانوسی در تهران.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *