09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد ، خمینی شهر ، نجف آباد ، آبادان ، آمل ، گلستان ، سبزوار ، پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور

تعمیر یخچال فریج استار تهران و سایر شهرستانها

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

ممکن است شما به دنبال تعمیرکار یخچال و نمایندگی تعمرات یخچالتان باشید و ساکن تهران باشید و یا ساکن شهرستان باشید اگر ساکن تهران هستید روی قسمت تماس با ما ضربه بزنید و بعد از انتقال شما به صفحه تماس با ما مشکل یخچالتان را با ما در میان بگذارید تا ما در اسرع وقت مشکل شما را برطرف سازیم.

تماس با ما

ولی اگر ساکن شهرستان هستید در قسمت نام نویسی نام نویسی خود را کامل کنید تا مراحل ارسال و پیگیری سرویسکار به طور مرتب صورت گیرد.

حتما باید نام نویسی انجام دهید تا جزء مشترکین ما شناسایی شوید و سیستم ما بتواند مراحل را به درستی تشخیص و انجام دهد.

حتما قبل از تماس نام نویسی را انجام دهید بعد ثبت درخواست و در آخر تماس تلفنی برای انجام هرکدام فقط کافیست روی همان متن و نام ضربه بزنید مثلا برای نام نویسی روی کلمه نام نویسی ضربه بزنید.

نام نویسی

ثبت درخواست

تماس با ما

اخطار ؛ قبل از تماس با ما مطالب زیر را مطالعه کنید تا متحمل خسارات بیشتری نگردید

اگر یخچال شما سرد نمیکند و سرمای آن کم شده است دلایل از بین رفتن سرمای یخچال شما عوامل زیر می باشد آنها را به دقت بخوانید و اگر دستورالعملی ذکر شده است آن را اجرا کنید تا رسیدن متخصصین خدایی نکرده یخچال شما خراب تر و به اصطلاحی موتور آن نسوزد

اخطار

یخچال ها زمانی که خراب میشوند ممکن است همان جایی که خراب شده است باعث و علت خراب تر شدن یخچال و سوختن موتور گردد.

زمانی که سرمای یخچال به هر علتی از بین میرود یا کم میشود ترموستات و سنسورها نمی توانند سرما را تشخیص دهند و دستور قطع کارکرد موتور را صادر کنند به همین دلیل موتور یکسره کار میکند و موتور می سوزد.

پس حتما موار زیر را به دقت مطالعه کنید و هر دستورالعملی داده شده را اجرا کنید تا متحمل خسارات بیشتری نگردید.

تعمیر یخچال فریج استار در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان و استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیرات یخچال فریج استار در تهران

جردن و نیاوران

مرزداران و آریا شهر

تهرانسر و خلیج فارس

یافت آباد و شهرک ولیعصر برای تعمیرات یخچال فریج استار

عبدل آباد و شهرک شریعتی

افسریه و مشیریه

مسعودیه و خاوران

تهرانپارس و نارمک

صادقیه و کاشانی

اباذر و فردوس

پیامبر و ستاری

دهکده المپیک و شهرک راه آهن

چیتگر و شهید باقری

تعمیرات یخچال در تهران

تعمیر یخچال فریج استار در منزل و محل کار شما در تهران

دفتر مرکزی

فروشگاه اینترنتی

دلایل کم شدن سرمای یخچال و دستورالعمل های ضروری

کثیف بودن کندانسور؛

کندانسور وسیله ایست برای خنک کردن. گاز خارج شده از موتور یخچال می باشد.

که وسیله ایی لوله ایی مشبک که در برخی یخچال ها. به صورت ایستاده به پشت یخچال چسبیده است. که نسبتا داغ می باشد و مشکی رنگ است.

در برخی از یخچال ها به صورت مکعب ۲۰×۲۰ ( در یخچال ها مقیاس آنها با هم فرق دارد)مشکی رنگ است. و نسبتا داغ است و در هر دو نوع کار آنها خنک کردن گاز و دادن گرمای موتور . گاز ، و داخل کابین یخچال به محیط است.

زمانی که کندانسور یخچال کثیف باشد گاز بیش از حد داغ میشود و داخل یخچال به جای اینکه سرد شود و یخ بزند گرم می شود و باعث یکسره کار کردن موتور یخچال میگردد.

خطرات ناشی از این عیب

با یکسره کار کردن موتور و عدم توجه به رفع این عیب. این عیب باعث سوختن موتور می شود.

راه تشخیص عیب؛

یخچال را جلو بکشید کندانسور را ابتدا مشاهده کنید که آیا کثیف است یا نه؟به کندانسور دست بزنید ببینید داغ است یا نه؟به بدنه یخچال دست بزنید ببینید داغ است یا نه؟در صورت داغ بودن یا بیش از حد داغ بودن و مشاهده کثیفی کندانسور مطمعن باشید که عیب یخچال شما از همین قسمت می باشد.

دستورالعمل لازم؛

یخچال را ابتدا از برق بکشید اگر کندانسور لوله ای مشکی. رنگ به صورت ایستاده با پشت یخچال چسبیده بود. باید آن را بشویید.ولی قبل از آن روی موتور را بپوشانید. که آب وارد آن نشود سپس با آب داغ و محلول شوینده آن را بشویید. و بعد از دو ساعت به برق بزنید.

نکته :

در این نوع عیب خود شما قادر به رفع آن هستید و نیازی به سرویسکار نمی باشد فقط باید موارد را درست انجام دهید و ایمنی فراموش نگردد.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

خراب بودن فن کندانسور

یخچال هایی که کندانسور آنها مکعبی می باشد. جهت خنک تر شدن گاز یخچال یک فن کنار آنها کار گذاشته شده. که به خنک شدن آن کمک میکند. که اگر این فن خراب شود نیز مانند مورد قبلی. سرما از بین رفته و داخل یخچال گرم میگردد.

خطرات ناشی از این عیب

باعث یکسره کار کردن موتور یخچال و موتور فن اواپراتور و فن کندانسور و خراب شدن آنها می شود

راه تشخیص عیب؛

داغ بودن بیش از حد بدنه یخچال و داغ بودن بیش از حد کندانسور و نچرخیدن پروانه فن در هنگامی که موتور یخچال روشن باشد و گرمای داخل یخچال راه های تشخیص آن می باشد.

دستورالعمل لازم؛

یخچال را از برق بکشید کندانسور را تمیز کنید و دیگر به برق نزنید چراکه باید فن کندانسور تعویض گردد در غیر اینصورت عیب از بین نمی رود.

نکته؛

تعویض فن کندانسور باید توسط سرویسکار انجام گیرد مگر اینکه خود مشتری خودش شغلش فنی یا نسبتا با کارهای فنی آشنایی داشته باشد.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

کثیف بودن لوله مویی و مسدود بودن آن

لوله مویی لوله ایی مسی و بسیار باریک و نازک است که بعد از فیلتر درایر قرار می گیرد.و کار آن تبدیل گاز بسیار داغ و فشار بالای خروجی از موتور و کندانسور به پودر و کاهش فشار آن می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال  در تهران لوله مویی و فیلتر درایر
نمایندگی تعمیر یخچال در تهران
لوله مویی و فیلتر درایر

این لوله بسیار باریک که در انتهای کندانسور و بعد از فیلتر درایر نصب میگردد به دلیل اینکه بسیار نازک است به آسانی با کوچک ترین جرمی مسدود می گردد.و باعث جلوگیری از گردش گاز در دستگاه می شود و سرما از بین میرود

خطرات ناشی از این عیب

وقتی لوله مویین مسدود باشد کمپرسور گاز را که کمپرس میکند جمع میگردد و کمپرسور هرچقدر تلاش میکند گاز را بفرستد نمی تواند و در اثر فشار زیاد هم قسمت مکانیکی و هم الکتریکی یخچال خراب می گردد.

راه تشخیص عیب؛

صدای نا به هنجار موتور یخچال و خاموش و روشن شدن سریع یخچال دردحد چند ثانیه تا چند دقیقه کوتاه داغی بیش از حد که باعث سوختگی دست هم میشود.

دستورالعمل لازم؛

در این مورد چون که نیاز است زمانی که سرویسکار برای انجام تعمیرات به محل اعزام میگردد یخچال روشن باشد نباید آن را خاموش کنید و از طرفی هم چون در این مورد آسیب می بیند پس باید به سرعت ما را در جریان قرار دهید تا به سرعت کار شما انجام گیرد و باعث خراب شدن نگردد.

نکته؛

رفع این عیب به هیچ وجه کار خود شما نمی باشد و باید حتما توسط متخصصان با تجربه ما انجام گیرد.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

موتور یخچال هر چند ثانیه یه بار استارت میکند اما نمیتواند روشن شود و بعد از چند ثانیه خاموش می شود و تق تق یا تیک تیک صدا می دهد.

این عیب مسلما مشکل یخچال بسیاری از شما عزیزان می باشد پس با دقت مطالعه کنید تا عیب دستگاهتان را به درستی تشخیص دهید.

کمپرسور یخچال یا همان کمپرسور یخچال وسیله ایی برای کمپرس گاز در مدار یخچال می باشد. که زمانی که خراب می شود عملا روشن و خاموش بودن یخچال بی فایده است. و گاز داشتن و گاز نداشتن آن فرقی ندارد.

موتور

قلب یخچال قسمتی مکانیکی دارد و قسمتی هم الکتریکی قسمت. مکانیکی آن دارای رینگ و پیستون و میللنگ و سیلندر و …می باشد.

قسمت الکتریکی شامل سیم پیچ استاتور و روتور و رله و اورلود و خازن می شود.

رله و اورلود و محل قرار گرفتن آنها
نمایندگی تعمیر و تعمیرات یخچال در منزل و محل کار شما در تهران
رله و اورلود و محل قرار گرفتن آنها

زمانی که قسمت مکانیکی خراب میشود یا صدای شدید ناهنجار می دهد. یا کلا کمپرسور جام و قفل می کند.زمانی که قسمت الکتریکی خراب شود. معمولا یا کنتور می پرد یا هر چند ثانیه یک بار روشن و خاموش می شود.

اگر کنتور بپرد تعمیر یخچال فریج استار

یعنی سیم پیچ کلا اتصال پیدا کرده. و نباید به برق زده شود.

اما اگر هر چند ثانیه یک بار روشن و خاموش شد باید توجه کنید. که آیا لحظه روشن شدن محل وصل شدن رله به دستگاه داغ و قرمز می شود. یا نه اگر بشود که کمپرس خراب شده. و باید یا تعمیر و یا تعویض گردد.

اما اگر نشد خرابی مربوط به رله یا اورلود یا خازن می باشد. که البته این تشخیص عیب کار فقط و فقط متخصصین و مهندسین تعمیرات یخچال می باشد.

در مواردی هم ممکن است موتور و رله و اورلود و خازن سالم باشد. و بازهم تق تق و تیک تیک یخچال روشن و خاموش شود. که آن زمان مسیر مدار یا همان لوله مویین کاملا مسدود است. و باید لوله ها بریده شود و بعد موتور مجددا تست گردد.

خطرات ناشی از این عیب تعمیر یخچال فریج استار

خطرات ناشی از این عیب آن است که اگر خرابی مربوط به رله و اورلود باشد. در صورت عدم توجه منجر به سوختن. کامل موتور می گردد.

راه تشخیص عیب؛ تعمیر یخچال فریج استار

راه تشخیص این عیوب کار شما نمی باشد. و فقط کار متخصصین تعمیرات یخچال و فریزر می باشد.

دستورالعمل لازم؛ تعمیر یخچال فریج استار

یخچال را از برق بکشید تا اگر موتور احتمالا سالم است کلا خراب نگردد.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

فریزر سرد است. و یخچال گرم شده است و بالعکس.

یخچال فریزر ها یا بر اساس سیستم دیفراست طراحی می شوند. و یا معمولی با برفک که در این دو نوع طراحی اگر سرمای قسمت فریزر مشکلی نداشته باشد. اما یخچال گرم یا سرمایش کم شده باشد. و یا بالعکس باشد در دو نوع طراحی عیب کاملا متفاوت است.

مشخص کردن نوع

پس ابتدا باید مشخص شود یخچال شما از کدام نوع است یخچال و فریزر معمولی دوطبقه یا یخچال و فریزر دو طبقه ضد برفک دار.

بعد از مشخص کردن آن اگر یخچال و فریزر شما معمولی بود و فریزر سرد بود. و یخچال گرم یا نسبتا خنک ایراد مربوط به گاز و نشتی گاز یخچال می باشد.

برای تشخیص آن می توانید به صفحه داخل یخچال دست بکشید. اگر عرق کرده بود یا نیمه آن یخ زده بود، و نیمه دیگر آن عرق کرده بود. مشکل در قسمت گاز یخچال می باشد.

سطح تریزون اگر خشک باشد یا عرقی مشکل در قسمت گاز می باشد
نمایندگی تعمیر یخچال در تهران سطح تریزون اگر خشک باشد یا عرقی مشکل در قسمت گاز می باشد

اما اگر یخچار و فریزر شما نوفراست است. جریان فرق میکند چرا که یخچال و فریزر های نوفراست. اواپراتور آنها به جای صفحه ایی بودن و میله ایی بودن از اواپراتور مشبک لوله ایی فین دار مانند. و شبیه رادیاتور ماشین ساخته میشود.

مانند عکس زیر؛

که به وسیله یک فن در اطراف آن هوا را از لا به لای، این میله ها و فین ها عبور داده. و هوای داخی یخچاد و فریزر را در اثر برخورد. با این لوله ها و عبور دادن از لابه لای، آن تبدیل به هوای سرد کرده. و از طریق کانال انتقال هوا به قسمت های مختلف یخچال و فریزر انتقال می دهد.

اگر این هوا از لای این لوله ها د فین ها عبور نکند دیگر سرمایش نخواهیم داشت.

و علت آن ممکن است خراب بودن فن انتقال هوا یا همان فن اواپراتور باشد. یا مسدود شدن مسیر عبور هوا که معمولا به خاطر یخ زدگی شدید می باشد.

اواپراتور یخ زده که یخ زدی مانع انتقال هوا می شود
اواپراتور یخ زده که یخ زدی مانع انتقال هوا می شود

زمانی که فن خراب باشد خب مسلما هوایی جابجا نمی شود و سرما از بین می رود.

زمانی هم که یخ زدگی باشد یخ ها مانند عایقی جلوی عبور هوا و تبدیک شدن. هوای گرم به سرد را می گیرند. و در نتیجه سرمایش از بین می رود.

که معمولا مشخصه آن سرد بودن فریزر و گرم بودن یخچال می باشد.

خطرات ناشی از این عیب

خطرات این عیب شکستن پروانه فن به خاطر درگیر بودن. با یخ و سوختن موتور فن و همچنین یکسره کار کردن. یخچال و سوختن موتور یخچال می باشد

راه تشخیص عیب؛

راه تشخیص باز کردن قاب داخل یخچال یا داخل فریزر و مشاهده اواپراتور برای تشخیص یخ زدگی یا خرابی فن اواپراتور می باشد.

دستورالعمل لازم؛

بعد از مشاهده عیب به سرعت با متخصصین ما هماهنگ کرده تا برای عیب به محل اعزام گردند.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

یخچال کلا خاموش شده. و فقط لامپ آن روشن است. یا در برخی موارد لامپ هم خاموش میشود.

سیستم فرمان دهی یخچال ها به سه صورت می باشد. یا به وسیله ترموستات یا برد الکترونیک و یا تایمر فرمانمی باشد. که در صورت خرابی هر کدام یخچال به طور کامل خاموش و فقط لامپ آن روشن می ماند.

خطرات ناشی از این عیب تعمیر یخچال فریج استار

خطرات این موارد ممکن است در یخچال های بردی موجب غیر قابل تعمیر شدن برد گردد.

راه تشخیص عیب؛ تعمیر یخچال فریج استار

راه تشخیص آن همانگونه که گفته شد. خاموشی کامل دستگاه و روشن بودن لامپ است

دستورالعمل لازم؛ تعمیر یخچال فریج استار

یخچال را خاموش کرده و با متخصصین ما هماهنگ سازید.

یخچال تند تند درجه اش تغییر می کند اما سرمایش یخچال مشکلی ندارد فقط نمایشگر تغییر می کند

این خرابی مربوط به قسمت سنسورهای دستگاه می باشد.

خطرات ناشی از این عیب

در صورت طولانی شدن این روال باعث خراب شدن برد دستگاهدمی شود

راه تشخیص عیب؛

مشاهده تغییر تند و سریع درجه نمایشگر دما

دستورالعمل لازم؛

در اولین فرصت با متخصصین هماهنگ کنید برای برطرف کردن این عیب.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

همه چیز داخل یخچال مانند فریزر یخ می بندد و موتور یکسره کار میکند

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

خطرات ناشی از این عیب

یکسره کار کردن یخچال موجب خراب شدن موتور یخچال و فن های یخچال می شود.

راه تشخیص عیب؛ تعمیر یخچال فریج استار

راه تشخیص یکسره کار کردن و یخ زدگی یا یخ نزدن لوازم داخل یخچال می باشد.

دستورالعمل لازم؛

در اولین فرصت جهت رفع آن اقدام گردد.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

کمبود گاز و عیوب مربوط به قسمت گاز یخچال

زمانی که یخچال سرمایش ندارد و موتور یخچال روشن است. و فن ها هم کار میکنند. البته در یخچال هایی که فن ندارند. فقط موتور روشن است و سرمایش ندارید. مشکل مربوط به گاز یخچال می باشد. که در این وضعیت یخچال یکسره کار میکند ولی لوازم یخ نمی بندد. و یخ زدگی هم در قسمت اواپراتور ها وجود ندارد و اواپراتور عرق کرده و یا خشک است. و یا ممکن است یخ زدگی داشته باشد. ولی یخ زدگی پفکی مانند، و نصف اواپراتور را گرفته باشد. و نصف دیگر آن خشک یا عرقی باشد. مربوط به گاز یخچال می باشد.

خطرات ناشی از این عیب تعمیر یخچال فریج استار

باعث یکسره کار کردن موتور و کمپرس روغن. داخل لوله مویی فشار زیاد به کمپرسور، و سوختن موتور شود.

راه تشخیص عیب؛ تعمیر یخچال فریج استار

یکسره کار کردن یخچال و عرقی بودن صفحه داخل یخچال در یخچال های معمولی و اواپراتور در یخچال های دیجیتالی، گرم بودن کامل یخچال و یا گرم بودن یخچال ولی سرد بودن فریزر می باشد.

دستورالعمل لازم؛ تعمیر یخچال فریج استار

در اولین فرصت جهت برطرف کردن عیب با ما هماهنگ باشید.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

تعمیر فریج استار خرابی دمپر و یا موتور فن اواپراتور

همانطور که گفته شد در برخی یخچالها. سرمای قسمت فریزر به وسیله فن اواپراتور. از مجرا یا کانال عبور هوا به محیط، یخچال انتقال داده میشود. و به عبارتی یخچال به وسیله هوای سرد. انتقال داده شده از فریزر سرد می شود.

و میزان سرمای انتقال داده شده. از لحاظ اینکه چقد باید هوای سرد انتقال داده شود. چه مدت نیاز است منتقل شود. و چه زمانی باید. متوقف گردد بر عهده دمپر می باشد.

دمپر وسیله برای کنترل انتقال هوای سرد از فریزر به یخچال می باشد. که در صورت خراب شدن آن ممکن است. اصلا سرما انتقال داده نشود. و کاملا یخچال گرم شود و یا بالعکس ممکن است. در اثر انتقال بیش از حد سرما باعث یخ زدگی وسایل در قسمت یخچال گردد.

خطرات ناشی از این عیب

در صورت گرم شدن یخچال باعث یکسره کار کردن آن میشود و موتور را می سوزاند.

راه تشخیص عیب؛

تشخیص آن بر عهده متخصص آشنا با یخچال و کارکرد و راه تست دمپر می باشد

دستورالعمل لازم؛

در اولین فرصت باید متخصصین ما را در جریان بگذارید تا برای رفع آن اقدام کنند

خرابی نوار دور درب و تاثیرش بر سرمای یخچال

زمانی که نوار دور درب یخچال خراب باشد باعث میشود. که سرمای تولید شده توسط موتور یخچال به بیرون فرار کند. و همچنین هوای گرم بیرون جای هوای سرد داخل یخچال را بگیرد و همچنین باعث برفک و یخ زدگی که خود یکی از عوامل از بین رفت سرماست میشود .که در پاراگراف پایین بیشتر درباره اینکه چگونه برفک باعث از بین رفتن سرمد میگردد بیشتر توضیح می دهیم.

خطرات ناشی از این عیب

باعث یکسره کار کردن موتور و خراب شدن موتور و فن های یخچال می شود

راه تشخیص عیب؛

مشاهده خرابی لاستیک دور درب و نفوذ هوا از داخل به بیرون و بالعکس می باشد

دستورالعمل لازم؛

حتما باید نوار دور درب تعویض گردد.

برفک یخچال و تاثیرش بر سرمای یخچال

زمانی که یخچال برفک میگیرد آن برفک مانند. عایقی از انتقال سرما با نقاط دیگر یخچال جلوگیری می کند. البته در مورد یخچال معمولی صفحه داخل یخچال برفک می بندد. و در یخچال های دیجیتال اواپراتور مشبک برفک و یخ زدگی پیدا می کند. و فن نمی تواند هوا را از لابه لای فین ها عبور داده و به این ترتیب سرما از بین میرود.

خطرات ناشی از این عیب

یکسره کار کردن یخچال باعث فشار زیاد روی فن ها می شود و موتور و فن ها می سوزند

راه تشخیص عیب؛

مشاهده برفک و یخ زدگی داخل یخچال ها

دستورالعمل لازم؛

حتما باید توسط متخصص این عیب برطرف گردد.

تعمیر یخچال فریج استار در تهران و بروجرد. خمینی شهر. نجف آباد . آبادان. آمل. گلستان . سبزوار . پاکدشت و سایر شهرستانهای کشور با کادری مجرب متشکل از تکنسین های برتر کشور.

عوامل برفک و یخ زدگی را به طور مختصر برای شما عزیزان توضیح میدهیم تعمیر فریج استار

دلایل برفک یخچال و علت برفک زدن یخچال

اولین عامل برفک گرفتن یخچال ها پارگی نوار درب یخچال می باشد.

عامل دیگر در برفک زدن یک سره کار کردن یخچال. و انجام ندادن اتوماتیک. (خاموش و روشن شدن) دستگاه می باشد.

هوا کشیدن داخل دستگاه از روزنه ای که ممکن است. به خاطر شکستگی یا پوسیدگی بدنه یخچال باشد.

نشتی گاز یخچال که قسمتی از اواپراتور آن برای مدتی برفک میزند.

مسدود شدن مسیر گاز که عامل دیگر برفک زدن می باشد.

گذاشتن مواد غذایی داغ در یخچال. که باعث برفک زدن یخچال می شود.

حال موارد فوق را به طور مفصل شرح می دهیم. تا شما ابتدا بتوانید عامل برفک زدن را پیدا کنید. و سپس اقدام به تعمیر کنید. در برطرف کردن عیب ابتدا تشخیص درست عیب مهم است. بعد رفع عیب که اگر عیب به درستی تشخیص داده نشود. ممکن است تعمیر بی فایده باشد. و هزینه زیادی بابت تعمیر آن پرداخت شود.

راه های جلو گیری از برفک یخچال ، روش جلوگیری از برفک یخچال

خرابی یا پارگی نوار درب یخچالو روش جلوگیری از برفک یخچال:پارگی لاستیک یکی از عوامل نفوذ هوا به داخل کابین است که در صورت پارگی لاستیک راه رفع آن تعویض لاستیک یخچال است.

در برخی موارد لاستیک پارگی ندارد ولی ممکن است. خاصیت خود را از دست داده باشد. و درب یخچال به خوبی بسته نشود. گاهی اوقات لاستیک به ظاهر سالم است ولی ممکن است. یه روزنه ریز در ان باعث شود که هوا وارد یخچال شود. برای متوجه شدن اینکه ایا لاستیک روزنه دارد یا خیر باید هنگام شب اطراف یخچال را تاریک کرده. و یک چراغ قوه درون یخچال بگذارید و درب آن را ببندید

اگر از لاستیک یخچال حتی به اندازه یه ذره نور مشاهده کردید مطمئن شوید. که علت خرابی لاستیک است و باید حتما تعویض شود.در برخی موارر لاستیک یخچال کاملا سالم هست. ولی باز هم هوا به داخل نفوذ پیدا می کند در این موارد چون محل ورود سیم کشی دستگاه ممکن است. محل نفوذ هوا به داخل کابین یخچال باشد یا محل ورود لوله های یخچال که معمولا از پشت یخچال وارد می شوند. و راه تشخیص آن همان چراغ قوه گذاشتن داخل کابین یخچال می باشد. درصورت تشخیص این عیب راه آن عایق بندی کردن منافذ ورودی هوا به داخل کابین یخچال می باشد.

یکسره کار کردن

یکسره کار کردن یخچال:زمانی که یخچال به صورت اتوماتیک روشن و خاموش نشود. یخچال به صورت دائم کار می کند و قطرات ریز آب روی بدنه یخچال. که به یخ های ریز تبدیل شده اند آب نمی شوند. و با هر باز و بسته شدن درب یخچال برای قرار دادن یا برداشتن. وسیله داخل کابین یخچال هر بار قطرات جدید روزی قطرات قبلی نشسته. و باعث انباشته شدن این قطرات می شود. و به صورت برفک قطور مشاهده می شود.

زمانی که دستگاه اتوماتیک روشن و خاموش گردد. در زمان مناسب هربار قطرات اولیه روی بدنه نشسته. و تبدیل به یخ شده اند. در زمان خاموش بودن دستگاه آب می شوند. و با روشن شدن دستگاه قطرات جدیدی روی قطرات قبلی انباشته نمی شود. و همیشه برفک در سطوح بسیار کم قابل مشاهده است.

گاهی اوقات به علت رطوبت زیاد بدنه یخچال می پوسد و یا به علت جا به جایی یا ضربه محکم بدنه یخچال اسیب می بیند که در این صورت باید حتما تعمیرکار این عیب را رفع کند.زیرا راه های جلوگیری از برفک یخچال را به طور تخصصی در لین مورد میدانند

عوامل دیگر

عامل دیگر در گرفتن برفک کم بودن گاز یخچال می باشد. به این دلیل که روی اواپراتور یخچال برفک نازکی وجود دارد. در زمان کارکرد کمپرسور دستگاه یا همان زمان روشن بودن یخچال این اواپراتور محیط داخل کابین یخچال را تا حد مورد نیاز سرد می کند. و ترموستات از طریق لوله کاپیلاریتیوب که به سطح اواپراتور نصب است دستور قطع را دریافت کرده و یخچال را خاموش می کند.اگر بر اثر نشتی گاز قسمتی از سطح اواپراتور سرمایش کم باشد. لوله ترموستات نمی تواند به درستی سرما را تشخیص دهد. و یخچال یکسره کار می کند و باعث انباشته شدن برفک روی هم می گردد.

عوامل دیگر در گرفتن برفک مسدود بودن قسمتی از مسیر سیکل می باشد. به این صورت که اگر قسمتی از مدار گرفتگی داشته باشد لوله ترموستات نمی تواند. به درستی سرما را تشخیص دهد و باعث کار کرد یکسره یخچال می شود و به مرور زمان برفک ها روی هم انباشته می شوند.

یک عامل دیگر در گرفتن برفک گذاشتن. مواد غذایی داغ در کابین یخچال می باشد. که اینکار باعث برفک زدن می شود. پس همیشه از گذاشتن غذای داغ در کابین یخچال خودداری کنید.

اگر ساکن تهران هستید

روی قسمت تماس با ما ضربه بزنید. و بعد از انتقال شما به صفحه تماس با ما مشکل یخچالتان را با ما در میان بگذارید تا ما در اسرع وقت مشکل شما را برطرف سازیم. و اگر هم ساکن شهریتان هستید. حتما قبل از تماس نام نویسی را انجام دهید بعد ثبت درخواست. و در آخر تماس تلفنی برای انجام هرکدام فقط کافیست. روی همان متن و نام ضربه بزنید مثلا برای نام نویسی روی کلمه نام نویسی ضربه بزنید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریج استار در تهران

بهترین تعمیرکاری که مناسب می باشد جهت انجام تعمیرات یخچال فریج استار تعمیرکاریست که دوره های آموزشی تعمیرات محصولات فریج استار را مداوم شرکت کند .

و خود را به روز سازد و از علم روز و تکنولوژی روز دنیا عقب نیفتد.

چراکه محصولات فریج استار بر اساس برترین و بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی میگردد

نمایندگی تعمیر یخچال فریج استار در بروجرد

فرقی ندارد ساکن چه شهری هستید فقط کافیست در صفحه نخست سایت ما مشخصات خود را ثبت کنید.

تا در اولین فرصت مشاوران ما در خصوص تعمیرات یخچال فریج استار شما اقدامات لازم را انجام نموده و سرویسکار به محل اعزام نمایند.

تعمیر یخچال فریج استار در پاکدشت

مراحل انجام کار و اعزام تکنسین به محل تعمیرات به این صورت میباشد.

که باید ابتدا شما عزیزانی که یخچال فریج استارتان مشکل پیدا کرده است.

در صفحه نخست سایت ما مشخصات دقیق اعم از نام نام خانوادگی نوع دستگاه فریج استار و آدرس دقیق خود. و همچنین شماره تماس خودتان را ثبت کنید.

تعمیر یخچال فریج استار در سبزوار

بعد از ثبت مشخصات مشاورین نمایندگی فریج استار درخواست های شمارا دریافت و مورد بررسی قرار میدهند. و مشخصات شما را به تکنسین های فریج استار منتقل میکنند.

تعمیر یخچال فریج استار در گلستان

تکنسین های فریج استار بعد از دریافت مشخصات. شما با شما تماس گرفته و صدق و صحت مشخصات. و نوع عیب دستگاه را از شما می پرسند.

تعمیر یخچال فریج استار در آمل

بعد از این کارها تکنسین به منزل و محل کار شما اعزام میگردد و کار تعمیرات یخچال فریج استار شما انجام می گیرد.

تعمیر یخچال فریج استار در آبادان

در تمامی شهرهای جنوبی کشور مانند آبادان. ما تکنسین مربوط به محصولات فریج استار مستقر ساخته ایم.

تعمیر یخچال فریج استار در نجف آباد

در شهر زیبای نجف آباد نیز ما جهت رفاه حال. مشتریان سرویسکار مجرب و متعهد قرار داده ایم.

تعمیر یخچال فریج استار در خمینی شهر

در خمینی شهر نیز به مانند سایر شهر ها ما خدمات تعمیرات ارائه می دهیم

تعمیر یخچال فریج استار در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان و استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیرات یخچال فریج استار در تهران

جردن و نیاوران

مرزداران و آریا شهر

تهرانسر و خلیج فارس

یافت آباد و شهرک ولیعصر برای تعمیرات یخچال فریج استار

عبدل آباد و شهرک شریعتی

افسریه و مشیریه

مسعودیه و خاوران

تهرانپارس و نارمک

صادقیه و کاشانی

اباذر و فردوس

پیامبر و ستاری

دهکده المپیک و شهرک راه آهن

چیتگر و شهید باقری

تعمیرات یخچال در تهران

تعمیر یخچال فریج استار در منزل و محل کار شما در تهران

دفتر مرکزی

فروشگاه اینترنتی

تعمیرات یخچال فریج استار در تهران

جردن و نیاوران

مرزداران و آریا شهر

تهرانسر و خلیج فارس

یافت آباد و شهرک ولیعصر برای تعمیرات یخچال فریج استار

عبدل آباد و شهرک شریعتی

افسریه و مشیریه

مسعودیه و خاوران

تهرانپارس و نارمک

صادقیه و کاشانی

اباذر و فردوس

پیامبر و ستاری

دهکده المپیک و شهرک راه آهن

چیتگر و شهید باقری

تعمیرات یخچال در تهران

تعمیر یخچال فریج استار در منزل و محل کار شما در تهران

دفتر مرکزی

فروشگاه اینترنتی

روی قسمت تماس با ما ضربه بزنید. و بعد از انتقال شما به صفحه تماس با ما مشکل یخچالتان را با ما در میان بگذارید تا ما در اسرع وقت مشکل شما را برطرف سازیم. و اگر هم ساکن شهریتان هستید. حتما قبل از تماس نام نویسی را انجام دهید بعد ثبت درخواست. و در آخر تماس تلفنی برای انجام هرکدام فقط کافیست. روی همان متن و نام ضربه بزنید مثلا برای نام نویسی روی کلمه نام نویسی ضربه بزنید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریج استار در تهران

بهترین تعمیرکاری که مناسب می باشد جهت انجام تعمیرات یخچال فریج استار تعمیرکاریست که دوره های آموزشی تعمیرات محصولات فریج استار را مداوم شرکت کند .

و خود را به روز سازد و از علم روز و تکنولوژی روز دنیا عقب نیفتد.

چراکه محصولات فریج استار بر اساس برترین و بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی میگردد

نمایندگی تعمیر یخچال فریج استار در بروجرد

فرقی ندارد ساکن چه شهری هستید فقط کافیست در صفحه نخست سایت ما مشخصات خود را ثبت کنید.

تا در اولین فرصت مشاوران ما در خصوص تعمیرات یخچال فریج استار شما اقدامات لازم را انجام نموده و سرویسکار به محل اعزام نمایند.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *