09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی تعمیر یخچال های مجیک در تهران و اصفهان ، مشهد ، کرج ، اهواز ، تبریز ، شیراز ، پرن ، قم و سایر شهرستانهای کشور در کوتاه ترین زمان ممکن با گروهی متشکل از برترین متخصصین تعمیرات تخصصی لوازم خانگی مجیک با استفاده از قطعات اصلی شرکت مجیک در پایتخت و سایر مناطق کشور آماده خدمات دهی به شما هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

تعمیر یخچال مجیک در تهران و سایر شهرستانها

تعمیر یخچال مجیک در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان و استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیر یخچال مجیک در منزل و محل کار در تهران

ما جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز در سر تا سر پایتخت و حومه به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست. و جابجا کردن لوازم خانگی از آپارتمان ها ای بلند بسیار کار دشوار و هزینه برداریست. در هر نقطه از تهران بزرگ تعدادی سرویسکار امدادی مجرب و متخصص آماده کرده ایم. که در صورت نیاز شما عزیزان به این سرویسکاران آنها به سرعت در محل حاضر می گردند .

انجام تمامی خدمات به صورت سیار در حضور مشتری

تمامی خدمات تعمیرکاران ما در حضور مشتری و با نظارت مشتری انجام میگیرد. چراکه زمانی که مشتری ناظر عملیات تعمیرات باشد. هم خیالش از هر جهت راحت و آسوده می گردد. و هم دیگر شک و شبهه ایی باقی نمی ماند.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال مجیک

استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات بسیار مهم است. چرا که اگر در حین تعمیرات از قطعات تقلبی استفاده شود. موجب آسیب رساندن به سایر نقاط و قطعات میشود.

نواحی و مناطق تحت پوشش ما در زمینه خدمات تعمیراتی

ما در تمامی مناطق تهران و شهرها و شهرک های تهران سرویسکار مخصوص مشخص کرده ایم. که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. از جمله؛

تعمیرات یخچال مجیک در تهران

جردن و نیاوران

مرزداران و آریا شهر

تهرانسر و خلیج فارس

یافت آباد و شهرک ولیعصر برای تعمیرات یخچال مجیک

عبدل آباد و شهرک شریعتی

افسریه و مشیریه

مسعودیه و خاوران

تهرانپارس و نارمک

صادقیه و کاشانی

اباذر و فردوس

پیامبر و ستاری

دهکده المپیک و شهرک راه آهن

چیتگر و شهید باقری

تعمیرات یخچال در تهران

تعمیر یخچال مجیک در منزل و محل کار شما در تهران

دفتر مرکزی

فروشگاه اینترنتی

برای همشهریانمان در پایتخت ایران یعنی ساکنین تهران بزرگ در شمال ، جنوب ، غرب ، شرق ، مرکز و نواحی و سهرستانهای اطراف خدمات تعمیراتی لوازم خانگی برند مجیک را در همان منطقه که سکونت دارند توسط تعمیرکار یخچال مجیک مخصوص هر منطقه انجام میگیرد.

تماس با ما

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *