09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی سونیا در تهران « تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر سونیا در تهران »

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده. و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه. و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه. در خدمت شما عزیزان میباشد.

شماره های تماس برای برقراری ارتباط سریع

44293531

44212948

09907923346

09308094747

نمایندگی کولر گازی سونیا

ممکن است شما به دنبال تعمیرکار یخچال و نمایندگی تعمرات یخچالتان باشید. و ساکن تهران باشید و یا ساکن شهرستان باشید اگر ساکن تهران هستید. روی قسمت تماس با ما ضربه بزنید. و بعد از انتقال شما به صفحه تماس با ما مشکل یخچالتان را با ما در میان بگذارید. تا ما در اسرع وقت مشکل شما را برطرف سازیم.

تماس با ما

ولی اگر ساکن شهرستان هستید. در قسمت نام نویسی نام نویسی خود را کامل کنید. تا مراحل ارسال و پیگیری سرویسکار به طور مرتب صورت گیرد.

حتما باید نام نویسی انجام دهید تا جزء مشترکین ما شناسایی شوید. و سیستم ما بتواند مراحل را به درستی تشخیص و انجام دهد.

حتما قبل از تماس نام نویسی را انجام دهید. بعد ثبت درخواست و در آخر تماس تلفنی برای انجام هرکدام فقط کافیست. روی همان متن و نام ضربه بزنید. مثلا برای نام نویسی روی کلمه نام نویسی ضربه بزنید.

نام نویسی

ثبت درخواست

تماس با ما

اخطار ؛ قبل از تماس با ما مطالب زیر را مطالعه کنید تا متحمل خسارات بیشتری نگردید

اگر یخچال شما سرد نمیکند و سرمای آن کم شده است. دلایل از بین رفتن سرمای یخچال شما عوامل زیر می باشد. آنها را به دقت بخوانید. و اگر دستورالعملی ذکر شده است آن را اجرا کنید. تا رسیدن متخصصین خدایی نکرده یخچال شما خراب تر و به اصطلاحی موتور آن نسوزد

اخطار

یخچال ها زمانی که خراب میشوند ممکن است. همان جایی که خراب شده است. باعث و علت خراب تر شدن یخچال و سوختن موتور گردد.

زمانی که سرمای یخچال به هر علتی از بین میرود یا کم میشود. ترموستات و سنسورها نمی توانند. سرما را تشخیص دهند و دستور قطع کارکرد موتور را صادر کنند. به همین دلیل موتور یکسره کار میکند و موتور می سوزد.

پس حتما موار زیر را به دقت مطالعه کنید. و هر دستورالعملی داده شده را اجرا کنید. تا متحمل خسارات بیشتری نگردید.

دلایل کم شدن سرمای یخچال و دستورالعمل های ضروری

کثیف بودن کندانسور؛

کندانسور وسیله ایست. برای خنک کردن گاز خارج شده از موتور یخچال می باشد. که وسیله ایی لوله ایی مشبک که در برخی یخچال ها به صورت ایستاده به پشت یخچال چسبیده است. که نسبتا داغ می باشد و مشکی رنگ است.

نمایندگی سونی در تهران نمایندگی کولر گازی سونی نمایندگی یخچال سونی در تهران  نمایندگی ماشین لباسشویی ظرفشویی سونی در تهران نمایندگی پکیج سونی در تهران نمایندگی ماکروویو سونی در تهران
نمایندگی سونی در تهران نمایندگی کولر گازی سونی نمایندگی یخچال سونی در تهران نمایندگی ماشین لباسشویی ظرفشویی سونی در تهران نمایندگی پکیج سونی در تهران نمایندگی ماکروویو سونی در تهران

در برخی از یخچال ها به صورت مکعب ۲۰×۲۰ ( در یخچال ها مقیاس آنها با هم فرق دارد)مشکی رنگ است. و نسبتا داغ است. در هر دو نوع کار آنها خنک کردن گاز و دادن گرمای موتور ، گاز . و داخل کابین یخچال به محیط است.

نمایندگی سونی در تهران نمایندگی کولر گازی سونی نمایندگی یخچال سونی در تهران  نمایندگی ماشین لباسشویی ظرفشویی سونی در تهران نمایندگی پکیج سونی در تهران نمایندگی ماکروویو سونی در تهران
نمایندگی سونی در تهران نمایندگی کولر گازی سونی نمایندگی یخچال سونی در تهران نمایندگی ماشین لباسشویی ظرفشویی سونی در تهران نمایندگی پکیج سونی در تهران نمایندگی ماکروویو سونی در تهران

زمانی که کندانسور یخچال کثیف باشد گاز بیش از حد داغ میشود. داخل یخچال به جای اینکه سرد شود. یخ بزند گرم می شود. و باعث یکسره کار کردن موتور یخچال میگردد.

خطرات ناشی از این عیب

با یکسره کار کردن موتور و عدم توجه به رفع این عیب.این عیب باعث سوختن موتور می شود.

راه تشخیص عیب؛

یخچال را جلو بکشید کندانسور را ابتدا مشاهده کنید. که آیا کثیف است یا نه؟به کندانسور دست بزنید ببینید. داغ است یا نه؟به بدنه یخچال دست بزنید ببینید داغ است یا نه؟در صورت داغ بودن یا بیش از حد داغ بودن. و مشاهده کثیفی کندانسور مطمعن باشید. که عیب یخچال شما از همین قسمت می باشد.

دستورالعمل لازم؛

یخچال را ابتدا از برق بکشید. اگر کندانسور لوله ای مشکی رنگ به صورت ایستاده. با پشت یخچال چسبیده بود باید آن را بشویید.ولی قبل از آن روی موتور را بپوشانید. که آب وارد آن نشود سپس با آب داغ و محلول شوینده آن را بشویید. و بعد از دو ساعت به برق بزنید.

نکته :

در این نوع عیب خود شما قادر به رفع آن هستید. و نیازی به سرویسکار نمی باشد. فقط باید موارد را درست انجام دهید.و ایمنی فراموش نگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

خراب بودن فن کندانسور نمایندگی سونیا در تهران

یخچال هایی که کندانسور آنها مکعبی می باشد. جهت خنک تر شدن گاز یخچال. یک فن کنار آنها کار گذاشته شده. که به خنک شدن آن کمک میکند که اگر این فن خراب شود. نیز مانند مورد قبلی سرما از بین رفته. و داخل یخچال گرم میگردد.

خطرات ناشی از این عیب

باعث یکسره کار کردن موتور یخچال و موتور فن. اواپراتور و فن کندانسور و خراب شدن آنها می شود.

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

داغ بودن بیش از حد بدنه یخچال و داغ بودن. بیش از حد کندانسور و نچرخیدن پروانه فن در هنگامی. که موتور یخچال روشن باشد. و گرمای داخل یخچال راه های تشخیص آن می باشد.

دستورالعمل لازم؛

یخچال را از برق بکشید کندانسور را تمیز کنید. و دیگر به برق نزنید چراکه باید فن کندانسور تعویض گردد. در غیر اینصورت عیب از بین نمی رود.

نکته؛ نمایندگی سونیا در تهران

تعویض فن کندانسور باید توسط سرویسکار انجام گیرد. مگر اینکه خود مشتری خودش شغلش فنی یا نسبتا با کارهای فنی آشنایی داشته باشد.

فعالیت های نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

کثیف بودن لوله مویی و مسدود بودن آن

لوله مویی لوله ایی مسی و بسیار باریک و نازک است. که بعد از فیلتر درایر قرار می گیرد.و کار آن تبدیل گاز بسیار داغ و فشار بالای خروجی از موتور و کندانسور به پودر و کاهش فشار آن می باشد.

این لوله بسیار باریک که در انتهای کندانسور. و بعد از فیلتر درایر نصب میگردد. به دلیل اینکه بسیار نازک است به آسانی با کوچک ترین جرمی مسدود می گردد.و باعث جلوگیری از گردش گاز در دستگاه می شود. و سرما از بین میرود.

خطرات ناشی از این عیب نمایندگی سونیا در تهران

وقتی لوله مویین مسدود باشد. کمپرسور گاز را که کمپرس میکند جمع میگردد و کمپرسور هرچقدر تلاش میکند. گاز را بفرستد نمی تواند. و در اثر فشار زیاد هم قسمت مکانیکی و هم الکتریکی موتور یخچال خراب می گردد.

راه تشخیص عیب؛

صدای نا به هنجار موتور یخچال و خاموش و روشن شدن. سریع یخچال دردحد چند ثانیه تا چند دقیقه کوتاه داغی بیش از حد که باعث سوختگی دست هم میشود.

دستورالعمل لازم؛

در این مورد چون که نیاز است زمانی که سرویسکار برای انجام تعمیرات به محل اعزام میگردد یخچال روشن باشد نباید آن را خاموش کنید و از طرفی هم چون در این مورد موتور آسیب می بیند پس باید به سرعت ما را در جریان قرار دهید تا به سرعت کار شما انجام گیرد و باعث خراب شدن موتور نگردد.

نکته؛

رفع این عیب به هیچ وجه کار خود شما نمی باشد. و باید حتما توسط متخصصان با تجربه ما انجام گیرد.

انجام کارهای نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

موتور یخچال هر چند ثانیه یه بار استارت میکند اما نمیتواند روشن شود و بعد از چند ثانیه خاموش می شود. و تق تق یا تیک تیک صدا می دهد.

این عیب مسلما مشکل یخچال بسیاری از شما عزیزان می باشد. پس با دقت مطالعه کنید تا عیب دستگاهتان را به درستی تشخیص دهید.

موتور یخچال یا همان کمپرسور یخچال وسیله ایی. برای کمپرس گاز در مدار یخچال می باشد. که زمانی که خراب می شود. عملا روشن و خاموش بودن یخچال بی فایده است. و گاز داشتن و گاز نداشتن آن فرقی ندارد.

موتور یخچال قسمتی مکانیکی دارد. و قسمتی هم الکتریکی قسمت مکانیکی. آن دارای رینگ و پیستون و میللنگ و سیلندر و …می باشد.

قسمت الکتریکی نمایندگی سونیا در تهران

شامل سیم پیچ استاتور و روتور و رله و اورلود و خازن می شود.

زمانی که قسمت مکانیکی خراب میشود یا صدای شدید ناهنجار می دهد. یا کلا موتور جام و قفل می کند.زمانی که قسمت الکتریکی خراب شود. معمولا یا کنتور می پرد یا هر چند ثانیه یک بار روشن و خاموش می شود.

اگر کنتور بپرد یعنی سیم پیچ کلا اتصال پیدا کرده و نباید به برق زده شود.

اما اگر هر چند ثانیه یک بار روشن و خاموش شد. باید توجه کنید که آیا لحظه روشن شدن محل وصل شدن رله به دستگاه داغ و قرمز می شود. یا نه اگر بشود که موتور خراب شده و باید یا تعمیر و یا تعویض گردد.

اما اگر نشد خرابی مربوط به رله یا اورلود یا خازن می باشد. که البته این تشخیص عیب کار فقط و فقط متخصصین. و مهندسین تعمیرات یخچال می باشد.

در مواردی هم ممکن است موتور و رله و اورلود و خازن سالم باشد. و بازهم تق تق و تیک تیک یخچال روشن و خاموش شود. که آن زمان مسیر مدار یا همان لوله مویین کاملا مسدود است. و باید لوله ها بریده شود و بعد موتور مجددا تست گردد.

خطرات ناشی از این عیب نمایندگی سونیا در تهران

خطرات ناشی از این عیب آن است. که اگر خرابی مربوط به رله و اورلود باشد. در صورت عدم توجه منجر به سوختن کامل موتور می گردد.

راه تشخیص عیب؛

راه تشخیص این عیوب کار شما نمی باشد. و فقط کار متخصصین تعمیرات یخچال و فریزر می باشد.

یخچال را از برق بکشید تا اگر. موتور احتمالا سالم است کلا خراب نگردد.

آدرس نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

دستورالعمل لازم؛ نمایندگی سونیا در تهران

فریزر سرد است اما یخچال گرم شده است و بالعکس

یخچال فریزر ها یا بر اساس سیستم دیفراست طراحی می شوند. و یا معمولی با برفک که در این دو نوع طراحی. اگر سرمای قسمت فریزر مشکلی نداشته باشد. و فقط یخچال گرم یا سرمایش کم شده باشد و یا بالعکس باشد. در دو نوع طراحی عیب کاملا متفاوت است.

پس ابتدا باید مشخص شود یخچال شما از کدام نوع است. یخچال و فریزر معمولی دوطبقه یا یخچال. و فریزر دو طبقه ضد برفک دار.

بعد از مشخص کردن آن اگر یخچال و فریزر شما معمولی بود. و فریزر سرد بود و یخچال گرم یا نسبتا خنک .ایراد مربوط به گاز و نشتی گاز یخچال می باشد.

برای تشخیص آن می توانید به صفحه داخل یخچال دست بکشید. اگر عرق کرده بود یا نیمه آن یخ زده بود. و نیمه دیگر آن عرق کرده بود مشکل در قسمت گاز یخچال می باشد.

نمایندگی سونی در تهران نمایندگی کولر گازی سونی نمایندگی یخچال سونی در تهران  نمایندگی ماشین لباسشویی ظرفشویی سونی در تهران نمایندگی پکیج سونی در تهران نمایندگی ماکروویو سونی در تهران
نمایندگی سونی در تهران نمایندگی کولر گازی سونی نمایندگی یخچال سونی در تهران نمایندگی ماشین لباسشویی ظرفشویی سونی در تهران نمایندگی پکیج سونی در تهران نمایندگی ماکروویو سونی در تهران

اما اگر یخچار و فریزر شما نوفراست است.جریان فرق میکند چرا که یخچال و فریزر های نوفراست. اواپراتور آنها به جای صفحه ایی بودن. و میله ایی بودن از اواپراتور مشبک لوله ایی فین دار. مانند و شبیه رادیاتور ماشین ساخته میشود.

مانند عکس زیر؛ نمایندگی سونیا در تهران

که به وسیله یک فن در اطراف آن هوا را از لا به لای. این میله ها و فین ها عبور داده و هوای داخی یخچال و فریزر را در اثر برخور با این لوله ها و عبور دادن از لابهلای آن تبدیل به هوای سرد کرده. و از طریق کانال انتقال هوا به قسمت های مختلف یخچال و فریزر انتقال می دهد.

اگر این هوا از لای این لوله ها د فین ها عبور نکند دیگر سرمایش نخواهیم داشت.

و علت آن ممکن است خراب بودن. فن انتقال هوا یا همان فن اواپراتور باشد. یا مسدود شدن مسیر عبود هوا که معمولا به خاطر یخ زدگی شدید می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

نمایندگی سونی در تهران نمایندگی کولر گازی سونی نمایندگی یخچال سونی در تهران  نمایندگی ماشین لباسشویی ظرفشویی سونی در تهران نمایندگی پکیج سونی در تهران نمایندگی ماکروویو سونی در تهران
نمایندگی سونی در تهران نمایندگی کولر گازی سونی نمایندگی یخچال سونی در تهران نمایندگی ماشین لباسشویی ظرفشویی سونی در تهران نمایندگی پکیج سونی در تهران نمایندگی ماکروویو سونی در تهران

زمانی که فن خراب باشد خب مسلما هوایی. جابجا نمی شود و سرما از بین می رود.

زمانی هم که یخ زدگی باشد یخ ها مانند. عایقی جلوی عبور هوا و تبدیک شدن. هوای گرم به سرد را می گیرند. و در نتیجه سرمایش از بین می رود.

که معمولا مشخصه آن سرد بودن. فریزر و گرم بودن یخچال می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونی در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

خطرات ناشی از این عیب

خطرات این عیب شکستن پروانه فن به خاطر درگیر بودن. با یخ و سوختن موتور فن و همچنین یکسره. کار کردن یخچاد و سوختن موتور یخچال می باشد.

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

راه تشخیص باز کردن قاب داخل یخچال یا داخل. فریزر و مشاهده اواپراتور برای تشخیص. یخ زدگی یا خرابی فن اواپراتور می باشد.

دستورالعمل لازم؛

بعد از مشاهده عیب به سرعت با متخصصین. ما هماهنگ کرده تا برای عیب به محل اعزام گردند.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

یخچال کلا خاموش شده و فقط لامپ آن روشن است. یا در برخی موارد لامپ هم خاموش میشود.

سیستم فرمان دهی یخچال ها به سه صورت می باشد. یا به وسیله ترموستات یا برد الکترونیک. و یا تایمر فرمانمی باشد که در صورت خرابی. هر کدام یخچال به طور کامل خاموش و فقط لامپ آن روشن می ماند.

خطرات ناشی از این عیب

خطرات این موارد ممکن است. در یخچال های بردی موجب غیر قابل تعمیر شدن برد گردد.

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

راه تشخیص آن همانگونه که گفته شد. خاموشی کامل دستگاه و روشن بودن لامپ است.

دستورالعمل لازم؛

یخچال را خاموش کرده و با متخصصین ما هماهنگ سازید.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

یخچال تند تند درجه اش تغییر می کند. اما سرمایش یخچال مشکلی ندارد. فقط نمایشگر تغییر می کند.

این خرابی مربوط به قسمت سنسورهای دستگاه می باشد.

خطرات ناشی از این عیب

د صورت طولانی شدن این. روال باعث خراب شدن برد دستگاهدمی شود.

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

مشاهده تغییر تند. و سریع درجه نمایشگر دما.

دستورالعمل لازم؛

در اولین فرصت با متخصصین. هماهنگ کنید برای برطرف کردن این عیب.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

همه چیز داخل یخچال مانند فریزر یخ می بندد و موتور یکسره کار میکند

زمانی که یخچال یکسره کار می کند. اگر لوازم داخل یخچال یخ بزند خرابی مربوط به ترموستات. و یا سنسور محیطی دستگاه می باشد. ولی اگر یکسره کار کند ولی لوازم یخ نبندد. مشکل از گاز یخچال می باشد.

خطرات ناشی از این عیب

یکسره کار کردن یخچال موجب خراب شدن. موتور یخچال و فن های یخچال می شود.

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

راه تشخیص یکسره کار کردن و یخ زدگی. یا یخ نزدن لوازم داخل یخچال می باشد.

دستورالعمل لازم؛

در اولین فرصت جهت رفع آن اقدام گردد.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

کمبود گاز و عیوب مربوط به قسمت گاز یخچال

زمانی که یخچال سرمایش ندارد و موتور یخچال روشن است. و فن ها هم کار میکنند البته در یخچال هایی که فن ندارند فقط موتور روشن است. و سرمایش ندارید.مشکل مربوط به گاز یخچال می باشد. که در این وضعیت یخچال یکسره کار میکند ولی لوازم یخ نمی بندد. و یخ زدگی هم در قسمت اواپراتور ها وجود ندارد. و اواپراتور عرق کرده و یا خشک است و یا ممکن است. یخ زدگی داشته باشد ولی یخ زدگی پفکی مانند. و نصف اواپراتور را گرفته باشد. و نصف دیگر آن خشک یا عرقی باشد مربوط به گاز یخچال می باشد.

خطرات ناشی از این عیب

باعث یکسره کار کردن موتور و کمپرس روغن داخل لوله مویی. و در نهران فشار زیاد به موتور و سوختن موتور شود.

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

یکسره کار کردن یخچال و عرقی بودن. صفحه داخل یخچال در یخچال های معمولی و اواپراتور. در یخچال های دیجیتالی، گرم بودن کامل یخچال. و یا گرم بودن یخچال ولی سرد بودن فریزر می باشد.

دستورالعمل لازم؛

در اولین فرصت جهت برطرف کردن عیب با ما هماهنگ باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

خرابی دمپر و یا موتور فن اواپراتور

همانطور که گفته شد. در برخی یخچالها سرمای قسمت فریزر به وسیله فن اواپراتور از مجرا. یا کانال عبور هوا به محیط یخچال انتقال داده میشود. و به عبارتی یخچال به وسیله هوای. سرد انتقال داده شده از فریزر سرد می شود.

و میزان سرمای انتقال داده شده. از لحاظ اینکه چقد باید هوای سرد انتقال داده شود. چه مدت نیاز است منتقل شود. و چه زمانی باید متوقف گردد بر عهده دمپر می باشد.

دمپر وسیله برای کنترل انتقال هوای سرد از فریزر به یخچال می باشد. که در صورت خراب شدن آن ممکن است. اصلا سرما انتقال داده نشود. و کاملا یخچال گرم شود و یا بالعکس ممکن است. در اثر انتقال بیش از حد سرما باعث یخ زدگی وسایل در قسمت یخچال گردد.

خطرات ناشی از این عیب

در صورت گرم شدن یخچال باعث یکسره. کار کردن آن میشود و موتور را می سوزاند.

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

تشخیص آن بر عهده متخصص آشنا. با یخچال و کارکرد و راه تست دمپر می باشد.

دستورالعمل لازم؛

در اولین فرصت باید متخصصین. ما را در جریان بگذارید تا برای رفع آن اقدام کنند.

خرابی نوار دور درب و تاثیرش بر سرمای یخچال

زمانی که نوار دور درب یخچال خراب باشد. باعث میشود که سرمای تولید شده توسط موتور یخچال به بیرون فرار کند. و همچنین هوای گرم بیرون جای هوای سرد داخل یخچال را بگیرد. و همچنین باعث برفک و یخ زدگی که خود یکی از عوامل از بین رفت سرماست میشود.که در پاراگراف پایین بیشتر درباره اینکه چگونه برفک باعث از بین رفتن سرمد میگردد. بیشتر توضیح می دهیم.

خطرات ناشی از این عیب

باعث یکسره کار کردن موتور. و خراب شدن موتور و فن های یخچال می شود.

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

مشاهده خرابی لاستیک دور درب. و نفوذ هوا از داخل به بیرون و بالعکس می باشد.

دستورالعمل لازم؛

حتما باید نوار دور درب تعویض گردد.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

برفک یخچال و تاثیرش بر سرمای یخچال

زمانی که یخچال برفک میگیرد آن برفک مانند. عایقی از انتقال سرما با نقاط دیگر یخچال جلوگیری می کند. البته در مورد یخچال معمولی صفحه داخل یخچال برفک می بندد. و در یخچال های دیجیتال اواپراتور مشبک برفک و یخ زدگی پیدا می کند. و فن نمی تواند هوا را از لابه لای فین ها عبور داده و به این ترتیب سرما از بین میرود.

خطرات ناشی از این عیب

یکسره کار کردن یخچال باعث فشار زیاد روی موتور و فن ها می شود و موتور و فن ها می سوزند

راه تشخیص عیب؛ نمایندگی سونیا در تهران

مشاهده برفک و یخ زدگی داخل یخچال ها

دستورالعمل لازم؛

حتما باید توسط متخصص این عیب برطرف گردد.

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

عوامل برفک و یخ زدگی را به طور مختصر برای شما عزیزان توضیح میدهیم

دلایل برفک یخچال و علت برفک زدن یخچال

  1. اولین عامل برفک گرفتن یخچال ها. پارگی نوار درب یخچال می باشد.
  2. عامل دیگر در برفک زدن یک سره. کار کردن یخچال و انجام ندادن. اتوماتیک(خاموش و روشن شدن) دستگاه می باشد.
  3. هوا کشیدن داخل دستگاه از روزنه ای. که ممکن است به خاطر شکستگی. یا پوسیدگی بدنه یخچال باشد.
  4. نشتی گاز یخچال که قسمتی. از اواپراتور آن برای مدتی برفک میزند.
  5. مسدود شدن مسیر گاز که. عامل دیگر برفک زدن می باشد.
  6. گذاشتن مواد غذایی داغ در یخچال. که باعث برفک زدن یخچال می شود.

حال موارد فوق را به طور مفصل شرح می دهیم. تا شما ابتدا بتوانید عامل برفک زدن را پیدا کنید. و سپس اقدام به تعمیر کنید.در برطرف کردن عیب ابتدا تشخیص درست عیب مهم است. بعد رفع عیب که اگر عیب به درستی تشخیص داده نشود. ممکن است تعمیر بی فایده باشد. و هزینه زیادی بابت تعمیر آن پرداخت شود.

راه های جلو گیری از برفک یخچال ، روش جلوگیری از برفک یخچال

خرابی یا پارگی نوار درب یخچالو روش جلوگیری. از برفک یخچال:پارگی لاستیک یکی از عوامل. نفوذ هوا به داخل کابین است که در صورت پارگی لاستیک. راه رفع آن تعویض لاستیک یخچال است.در برخی موارد لاستیک پارگی ندارد ولی ممکن است. خاصیت خود را از دست داده باشد. و درب یخچال به خوبی بسته نشود.گاهی اوقات لاستیک به ظاهر سالم است. ولی ممکن است یه روزنه ریز در ان باعث شود.

که هوا وارد یخچال شود برای متوجه شدن اینکه ایا لاستیک روزنه دارد. یا خیر باید هنگام شب اطراف یخچال را تاریک کرده. و یک چراغ قوه درون یخچال بگذارید و درب آن را ببندید. اگر از لاستیک یخچال حتی به اندازه. یه ذره نور مشاهده کردید مطمئن شوید که علت خرابی لاستیک است.

و باید حتما تعویض شود.در برخی موارر لاستیک یخچال کاملا سالم هست. ولی باز هم هوا به داخل نفوذ پیدا می کند. در این موارد چون محل ورود سیم کشی دستگاه ممکن است. محل نفوذ هوا به داخل کابین یخچال باشد. یا محل ورود لوله های یخچال که معمولا از پشت یخچال وارد می شوند. و راه تشخیص. آن همان چراغ قوه گذاشتن داخل کابین یخچال می باشد.درصورت تشخیص. این عیب راه آن عایق بندی کردن منافذ. ورودی هوا به داخل کابین یخچال می باشد.

یکسره کار کردن

یکسره کار کردن یخچال:زمانی که یخچال به صورت اتوماتیک روشن و خاموش نشود. یخچال به صورت دائم کار می کند. و قطرات ریز آب روی بدنه یخچال. که به یخ های ریز تبدیل شده اند آب نمی شوند. و با هر باز و بسته شدن درب یخچال برای قرار دادن. یا برداشتن وسیله داخل کابین یخچال هر بار قطرات. جدید روزی قطرات قبلی نشسته و باعث انباشته شدن این قطرات می شود. و به صورت برفک قطور مشاهده می شود.زمانی که دستگاه اتوماتیک روشن و خاموش گردد. در زمان مناسب هربار قطرات اولیه روی بدنه نشسته. و تبدیل به یخ شده اند در زمان خاموش بودن دستگاه آب می شوند. و با روشن شدن دستگاه قطرات جدیدی. روی قطرات قبلی انباشته نمی شود. و همیشه برفک در سطوح بسیار کم قابل مشاهده است.

رطوبت زیاد نمایندگی سونیا در تهران

گاهی اوقات به علت رطوبت زیاد بدنه یخچال می پوسد. و یا به علت جا به جایی یا ضربه محکم بدنه یخچال اسیب می بیند. که در این صورت باید حتما تعمیرکار این عیب را رفع کند.زیرا راه های جلوگیری از برفک یخچال را به طور تخصصی در لین مورد میدانند

عامل دیگر در گرفتن برفک کم بودن گاز یخچال می باشد. به این دلیل که روی اواپراتور یخچال برفک نازکی وجود دارد.در زمان کارکرد کمپرسور دستگاه یا همان زمان روشن بودن یخچال این اواپراتور. محیط داخل کابین یخچال را تا حد مورد نیاز سرد می کند. و ترموستات از طریق لوله کاپیلاریتیوب که به سطح اواپراتور نصب است. دستور قطع را دریافت کرده. و یخچال را خاموش می کند.اگر بر اثر نشتی گاز قسمتی از سطح اواپراتور سرمایش کم باشد. لوله ترموستات نمی تواند به درستی سرما را تشخیص دهد. و یخچال یکسره کار می کند. و باعث انباشته شدن برفک روی هم می گردد.

عوامل دیگر

عامل دیگر در گرفتن برفک مسدود بودن قسمتی از مسیر سیکل می باشد. به این صورت که اگر قسمتی از مدار گرفتگی داشته باشد. لوله ترموستات نمی تواند به درستی سرما را تشخیص دهد. و باعث کار کرد یکسره یخچال می شود. و به مرور زمان برفک ها روی هم انباشته می شوند.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

عامل دیگر در گرفتن برفک گذاشتن مواد غذایی داغ در کابین یخچال می باشد. که اینکار باعث برفک زدن می شود. پس همیشه از گذاشتن غذای داغ در کابین یخچال خودداری کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

اگر ساکن تهران هستید روی قسمت تماس با ما ضربه بزنید. و بعد از انتقال شما به صفحه تماس با ما مشکل یخچالتان را با ما در میان بگذارید. تا ما در اسرع وقت مشکل شما را برطرف سازیم.و اگر هم ساکن شهریتان هستید. حتما قبل از تماس نام نویسی را انجام دهید. بعد ثبت درخواست و در آخر تماس تلفنی برای انجام هرکدام فقط کافیست. روی همان متن و نام ضربه بزنید. مثلا برای نام نویسی روی کلمه نام نویسی ضربه بزنید.

نمایندگی تعمیرکولر گازی ، یخچال و… سونیا در منزل و محل کار در تهران

ما جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز در سر تا سر پایتخت. و حومه به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست. و جابجا کردن لوازم خانگی از آپارتمان ها ای بلند. بسیار کار دشوار و هزینه برداریست. در هر نقطه از تهران بزرگ تعدادی سرویسکار امدادی مجرب و متخصص آماده کرده ایم. که در صورت نیاز شما عزیزان به این سرویسکاران. آنها به سرعت در محل حاضر می گردند .

سامسونگ. ال جی. بوش. بلومبرگ. ویرپول. وستینگهاوس. فریجیدر. جنرال الکتریک. ایندزیت. زیرووات. زیمنس. هایسنس. مابه. آریستون. کنوود. هیتاچی. اسنوا. دوو. امرسان. بوتان. ایران رادیاتور. تکنوگاز. کندی. کنمور. بکو. سینجر. سلن. لیماک. نیوسنس. گلدن هاوس. رویال. راکسون. لیبهر. مهیان. تارا. برتینو. تکنو. دیپوینت. جی پلاس. هیمالیا. الکترواستیل. پارس. هاردستون. گاسونیک. سونیا. دونار.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

انجام تمامی خدمات به صورت سیار در حضور مشتری در نمایندگی سونیا در تهران

تمامی خدمات تعمیرکاران ما در حضور مشتری و با نظارت مشتری انجام میگیرد. چراکه زمانی که مشتری ناظر عملیات تعمیرات باشد. هم خیالش از هر جهت راحت و آسوده می گردد. و هم دیگر شک و شبهه ایی باقی نمی ماند.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات بسیار مهم است. چرا که اگر در حین تعمیرات از قطعات تقلبی استفاده شود. موجب آسیب رساندن به سایر نقاط و قطعات میشود.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

سامسونگ. ال جی. بوش. بلومبرگ. ویرپول. وستینگهاوس. فریجیدر. جنرال الکتریک. ایندزیت. زیرووات. زیمنس. هایسنس. مابه. آریستون. کنوود. هیتاچی. اسنوا. دوو. امرسان. بوتان. ایران رادیاتور. تکنوگاز. کندی. کنمور. بکو. سینجر. سلن. لیماک. نیوسنس. گلدن هاوس. رویال. راکسون. لیبهر. مهیان. تارا. برتینو. تکنو. دیپوینت. جی پلاس. هیمالیا. الکترواستیل. پارس. هاردستون. گاسونیک. سونیا. دونار.

نواحی و مناطق تحت پوشش ما در زمینه خدمات تعمیراتی سونیا

ما در تمامی مناطق تهران و شهرها و شهرک های تهران. سرویسکار مخصوص مشخص کرده ایم. که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. از جمله؛

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

امیر آباد و نیاوران

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

ورامین و شهریار

پرند و رودهن

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سونیا

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولرگازی و پکیج سونیا در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده. و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی. طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های. مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

سامسونگ. ال جی. بوش. بلومبرگ. ویرپول. وستینگهاوس. فریجیدر. جنرال الکتریک. ایندزیت. زیرووات. زیمنس. هایسنس. مابه. آریستون. کنوود. هیتاچی. اسنوا. دوو. امرسان. بوتان. ایران رادیاتور. تکنوگاز. کندی. کنمور. بکو. سینجر. سلن. لیماک. نیوسنس. گلدن هاوس. رویال. راکسون. لیبهر. مهیان. تارا. برتینو. تکنو. دیپوینت. جی پلاس. هیمالیا. الکترواستیل. پارس. هاردستون. گاسونیک. سونیا. دونار. لایف. نیکسان. تکنوسان.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *