09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج ملودی در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

نمایندگی ملودی در تهران «تعمیرات ملودی در تهران»

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج ملودی در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد. یخچال ملودی.

نمایندگی تعمیر کولر گازی ، یخچال و… ملودی در منزل و محل کار در تهران

ما جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز در سر تا سر پایتخت و حومه به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست و جابجا کردن لوازم خانگی از آپارتمان ها ای بلند بسیار کار دشوار و هزینه برداریست در هر نقطه از تهران بزرگ تعدادی سرویسکار امدادی مجرب و متخصص آماده کرده ایم که در صورت نیاز شما عزیزان به این سرویسکاران آنها به سرعت در محل حاضر می گردند. یخچال ملودی.

نمایندگی یخچال ملودی

انجام تمامی خدمات به صورت سیار در حضور مشتری

تمامی خدمات تعمیرکاران ما در حضور مشتری و با نظارت مشتری انجام میگیرد چراکه زمانی که مشتری ناظر عملیات تعمیرات باشد هم خیالش از هر جهت راحت و آسوده می گردد و هم دیگر شک و شبهه ایی باقی نمی ماند.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیر ملودی

استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات بسیار مهم است چرا که اگر در حین تعمیرات از قطعات تقلبی استفاده شود موجب آسیب رساندن به سایر نقاط و قطعات میشود

نمایندگی یخچال ملودی

نواحی و مناطق تحت پوشش ما در زمینه خدمات تعمیراتی ملودی

ما در تمامی مناطق تهران و شهرها و شهرک های تهران سرویسکار مخصوص مشخص کرده ایم که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند از جمله؛

بلوار کشاورز و بلوار لاله

امیر آباد و نیاوران

ورامین و شهریار

پرند و رودهن

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج ملودی در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.
سلام، من مدتی است که با یخچال فریزر ساید بای ساید گروندیگم مشکل دارم، فیوز آشپزخانه هر از چند گاهی خاموش می شود، ترکیب یخچال فریزر کار می کند و خنک می شود، چه می تواند باشد؟

نمایندگی ملودی در تهران

سلام، من این مشکل را با یخچال فریزر خود دارم که هر بار که کمپرسور روشن می شود، پس از چند ثانیه یک “سوت” آزاردهنده می آید و تنها با خاموش شدن مجدد کمپرسور تمام می شود. چه کاری می توانم در مورد آن انجام دهم؟
با احترام. نمایندگی کولر گازی ملودی .

سلام، یخچال ساید بای ساید با محفظه بار و آماده سازی آب/ تکه های یخ از سامسونگ حدود 8 سال قدمت داریم. تا الان این یخچال عالی بوده ناگهان در شب صداهای بلندی (غرش و غیره) در می آورد.بعدا متوجه شدیم که دیگر خنک نمی شود.
متأسفانه، نمایشگر دما خیلی دیرتر تغییر کرد. نمایندگی کولر گازی ملودی .
پیغام خطا (کلید ترکیبی) عدد 8 را 4 بار به ما نشان داد. یخچال ملودی.

یخچال توکار زیمنس من که فقط 2.5 سال از عمرش میگذره از آخر هفته خنک نشده و کمپرسور هم دیگه روشن نمیشه. دستگاه را از آشپزخانه نصب شده خارج کردم و متوجه شدم مقداری مایع روغنی به بیرون نشت کرده است. همچنین، فضای اطراف کمپرسور توسط یک موش ساکن شده بود (گربه های ما باید آن را به داخل آورده باشند و بعد علاقه خود را از دست داده باشند.) مدفوع موش در همه جا. فکر نمی کنم ماوس چیزی را شکسته باشد. آن مایع روغنی: آیا آن روغن از کمپرسور است؟ نور می رود. نمایندگی کولر گازی ملودی .

ما یک نگاه حرفه ای به آن خواهیم داشت.


صبح بخیر، یخچال لیبهر من آب سینی. چکه روی دیوار پشتی را تبخیر نمی کند. این امر پس از هفته ها منجر به بوی بدی می شود. آیا این قابل رفع است؟

ما یک نگاه حرفه ای به آن خواهیم داشت. نمایندگی کولر گازی ملودی .

من از پوشکین ودکا. یه مینی یخچال خریدم و موقع وصل کردنش. تصادفا اتصالاتش رو به هم زدم. و به اتصال 12 ولتی برای. پریز معمولی وصل کردم. بلافاصله جرقه زد و یه ذره دود کرد. که حتما از جرقه ها اومده بود. الان نمیشه اصلا بیشتر کار کن. نمایندگی ملودی در تهران .

در ساید بای ساید من . دریچه ای که در آن تکه های یخ. می افتند آویزان یا معیوب است. نمایندگی کولر گازی ملودی.
شما می توانید قطعه یدکی را خریداری کنید.بنابراین می توانید آن را نیز به نوعی گسترش دهید. فقط تعجب می کنم که چگونه؟ نمایندگی ملودی در تهران
من تکه یخ و ظرف ذخیره سازی را برداشتم. و سعی کردم با اهرم پانل درب. داخلی را خارج کنم زیرا هیچ. پیچ قابل مشاهده ای وجود نداشت. اما انگار چسبیده بود… نمایندگی کولر گازی ملودی .
سلام من یخچال فریزر سامسونگ دارم. که چندین بار خاموش شده. و دیگه خنک نمیشه. این الان sc است. نمایندگی ملودی در تهران .

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج ملودی در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران. با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده. و با تجربه و همچنین استفاده. از قطعات اصلی. طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین. تر از نرخ های مصوب اتحادیه. در خدمت شما عزیزان میباشد. نمایندگی کولر گازی ملودی

یخچال ملودی

*تهران* سامسونگ و نمایندگی یخچال ملودی . ال جی . بوش . اسنوا و نمایندگی یخچال ملودی. دوو . بلومبرگ . ویرپول و نمایندگی یخچال ملودی. جنرال الکتریک و نمایندگی یخچال ملودی. جنرال استیل . الکترواستیل. هیتاچی . ایندزیت و نمایندگی یخچال ملودی . هایسنس . زیمنس و نمایندگی یخچال ملودی . کنمور . یخساران . هیمالیا . پارس . امرسان . سینجر . بکو . دیپوینت . وستینگ هاوس . وستینگهاوس . کنوود . آدمیرال . پروفایل *تکنو* سامسونگ . ال جی . بوش . اسنوا . دوو . بلومبرگ . ویرپول . جنرال الکتریک . جنرال استیل . الکترواستیل. هیتاچی . ایندزیت . هایسنس . زیمنس . کنمور . یخساران . هیمالیا . پارس . امرسان . سینجر . بکو . دیپوینت . وستینگ هاوس . وستینگهاوس . کنوود . آدمیرال . پروفایل , وستینگهاوس *ام پی* سامسونگ ، ال جی ، بوش ، بلومبرگ ، ویرپول ، جنرال الکتریک ، جنرال استیل ، الکترواستیل ، هیتاچی ، ایندزیت ، زیمنس ، هایسنس اسنوا ، دوو ، کنمور ، یخساران ، هیمالیا ، پارس ، امرسان ، سینجر ، دوو ، بکو ، دیپوینت ، وستینگ هاوس ، کنوود ، آدمیرال ، پروفایل ، نمایندگی ملودی در تهران

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *