09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج یورواستار در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران

نمایندگی یورواستار در تهران «تعمیرات یورواستار در تهران»

آیا نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج یورواستار در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران را میخواهید؟ یورواستار با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

آیا به دنبال نمایندگی یورواستار در تهران و شهرستانها

برند یورو استار به دلیل اینکه قیمت نسبتا مناسب تری به بقیه برندها میباشد بیشتر نسبت به سایر برند ها خریداری می شود و به دلیل موجود نبودن قطعات یدکی و نبودن مرکز توضیع قطعات یدکی در زمان خرابی معمولا یا به سختی تعمیراتشان صورت می پذیرد و یا اینکه اصلا تعمیر نمی شود.

برای برطرف کردن این مشکل بهتر است متن زیر را با دقت مطالعه کنید تا به راحتی مشکل شما حل شود.

عزیزان ساکن شهرستانها و استانهای کشور دقیق مطالعه کنند

خدمات مربوط به یورو استار عبارتند از:

نصب و راه اندازی

انجام گارانتی

خدمات پس از فروش

تعمیرات تخصصی آزاد

سه مورد اول همگی وظیفه نمایندگی های رسمی یورو استار میباشد که در چند حالت میتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

1.اول اینکه لیست شماره تلفن های آنها را در صفحه مربوط به یورو استار در اینستاگرام مشاهده کنید که از طریق لمس لینک زیر میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

توجه داشته باشید که بعد از لمس لینک و انتقال به صفحه یورو استار حتما دکمه دنبال کردن را بزنید تا تغییرات جدید در شماره های تماس شرکت یورو استار به شما اطلاع رسانی شود.

لینک صفحه شماره تلفن های یورواستار

2. تماس با 118

3. از روی دفترچه راهنما

فقط و فقط و فقط از این سه روش استفاده کنید روش ها پایین فقط برای ساکنین تهران هستند فقط شهر تهران نه کل استان تهران

ساکنین تهران با دقت مطالعه کنند

اگر ساکن شهرستان هستید حتما از این روش ها که در بالا اشاره شد استفاده کنید و با شماره تلفن های داخل سایت تماس نگیرید چون این شماره تلفن ها مربوط به تعمیرات تخصصی آزاد در شهر تهران می باشد.

اگر ساکن تهران هستید و گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده و قصد انجام تعمیرات آزاد را دارید از شماره های پایین استفاده کنید.

ولی اگر قصد انجام تعمیرات با گارانتی دارید و یا نصب و راه اندازی از لینک صفحه اینستاگرام استفاده کنید.

توجه داشته باشید که بعد از لمس لینک و انتقال به صفحه یورو استار حتما دکمه دنبال کردن را بزنید تا تغییرات جدید در شماره های تماس شرکت یورو استار به شما اطلاع رسانی شود.

لینک صفحه شماره تلفن های یورواستار

عزیزان تهرانی اول مطالعه کنید بعد تماس بگیرید تا باعث مزاحمت و سوء تفاهم نگردد.

این شماره ها فقط و فقط و فقط برای تعمیرات آزاد میباشد.

شماره های تماس زیر فقط برای تعمیرات آزاد می باشد و برای نصب و گارانتی نمیباشد

09907923346

09308094747

به همین دلیل توصیه می‌شوند در حفظ و نگهداری محصولات لوازم خانگی برند یورو استار بسیار تلاش کنید تا حد امکان لوازم این برند خراب نشود و نیاز به تعمیرات نداشته باشند

قابل توجه ساکنین شهرستان که نیاز به تعمیرات محصولات یورو استار دارند

این شهرستان ها هستند می توانند در مواردی همچون خرابی های برد های الکترونیکی و قطعات عمومی دستگاه ها با مرکز تهران یعنی سامجی سرویس تماس بگیرند تا برای آنها تعمیرات بردهای الکترونیکی شان انجام گیرد و قطعات مورد نیاز شان ارسال گردد

عزیزان ساکن تهران می توانند از طریق شماره های زیر تماس برقرار کنند

تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار

نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج یورواستار در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیر کولر گازی ، یخچال در منزل و محل کار در تهران

ما جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز در سر تا سر پایتخت و حومه به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست و جابجا کردن لوازم خانگی از آپارتمان ها ای بلند بسیار کار دشوار و هزینه برداریست در هر نقطه از تهران بزرگ تعدادی سرویسکار امدادی مجرب و متخصص آماده کرده ایم که در صورت نیاز شما عزیزان به این سرویسکاران آنها به سرعت در محل حاضر می گردند .

انجام تمامی خدمات به صورت سیار در حضور مشتری

تمامی خدمات تعمیرکاران ما در حضور مشتری و با نظارت مشتری انجام میگیرد چراکه زمانی که مشتری ناظر عملیات تعمیرات باشد هم خیالش از هر جهت راحت و آسوده می گردد و هم دیگر شک و شبهه ایی باقی نمی ماند.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار

استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات بسیار مهم است چرا که اگر در حین تعمیرات از قطعات تقلبی استفاده شود موجب آسیب رساندن به سایر نقاط و قطعات میشود

نواحی و مناطق تحت پوشش ما در زمینه خدمات تعمیراتی

ما در تمامی مناطق تهران و شهرها و شهرک های تهران سرویسکار مخصوص مشخص کرده ایم که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند از جمله؛

بلوار کشاورز و بلوار لاله

امیر آباد و نیاوران

تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار

ورامین و شهریار

پرند و رودهن

تعمیر یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید ، ماکروویو ، کولر گازی و پکیج یورواستار در منزل و محل کار شما عزیزان در تهران با به کار گیری برترین متخصصان دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از قطعات اصلی طبق نرخ اتحادیه و حتی پایین تر از نرخ های مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار

*تهران* سامسونگ . ال جی . بوش . اسنوا . دوو و تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار و بلومبرگ . ویرپول . جنرال الکتریک . جنرال استیل . الکترواستیل. هیتاچی و ایندزیت . هایسنس . زیمنس و تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار و کنمور . یخساران . هیمالیا . پارس . امرسان . سینجر . بکو . دیپوینت و تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار و وستینگ هاوس . وستینگهاوس . کنوود و تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار و آدمیرال . پروفایل *تکنو* سامسونگ . ال جی . بوش . اسنوا . دوو . بلومبرگ . ویرپول . جنرال الکتریک . جنرال استیل و تعمیرات یخچال و فریزر یورواستار و الکترواستیل. هیتاچی . ایندزیت . هایسنس . زیمنس . کنمور . یخساران . هیمالیا . پارس . امرسان . سینجر . بکو . دیپوینت . وستینگ هاوس . وستینگهاوس . کنوود . آدمیرال . پروفایل , وستینگهاوس *ام پی* سامسونگ ، ال جی ، بوش ، بلومبرگ ، ویرپول ، جنرال الکتریک ، جنرال استیل ، الکترواستیل ، هیتاچی ، ایندزیت ، زیمنس ، هایسنس اسنوا ، دوو ، کنمور ، یخساران ، هیمالیا ، پارس ، امرسان ، سینجر ، دوو ، بکو ، دیپوینت ، وستینگ هاوس ، کنوود ، آدمیرال ، پروفایل ،

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *