09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در تهران و کرج

ماشین ظرفشویی از جمله تجهیزاتی است که در محل کار و خانه برای مصرف بهینه انرژی به کار گرفته می شود. این ماشین ها دارای ابعاد و اندازه و مدل های مختلف هستند و یافتن نمایندگی معتبر و مطمئن در سطح شهر تهران و کرج که به تعمیر مدل های مختلف از برند کرال بپردازد، کاملا دشوار است. ما در سامچی سرویس خدماتی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی برند کرال را انجام می​ دهیم و با اولین تماس در کمترین فرصت در محل مورد نظر شما حضور خواهیم داشت. ما انواع ماشین ظرفشویی کرال را با قیمت مناسب تعمیر می کنیم و در برخی مواقع برای تعمیرات نیاز به  تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال دارای است که معمولا در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. بنابراین از نظر زمانی نگران نباشید و تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید. همچنین برای تعمیر و سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی خود می توانید با ما در تماس باشید تا نکات لازم تعمیر و نگهداری صحیح را مطلع شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

ماشین ظرفشویی به دلیل کارایی که دارد، از نظر هزینه و مصرف انرژی، ارزش تعمیر دارد. آنها برای خانواده های پرجمعیت و فضاهای اداری ضروری هستند. اگر تعداد افراد زیادی در خانه خود ندارید، ممکن است به جای آن به یک ماشین ظرفشویی دو کشویی برای شما مناسب باشد. ماشین ظرفشویی به دلیل کارایی که دارد، از نظر هزینه و مصرف انرژی، ارزش خرید دارد. آنها برای خانواده های پرجمعیت و فضاهای اداری ضروری هستند. اگر تعداد افراد زیادی در خانه خود ندارید، ممکن است به جای آن به یک ماشین ظرفشویی دو کشویی علاقه مند شوید. در صورتی که از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید و هنگام کار با آن با مشکلات زیر مواجه شوید، نشان از خرابی ماشین ظرفشویی دارد و باید تعمیر شود:

1. نشت آب از درب ماشین ظرفشویی

اگر آب از درب ماشین ظرفشویی نشت کند، احتمالا واشر معیوب است. در حالت عادی واشر باید نرم و انعطاف پذیر باشد. اگر فرسوده، ترک خورده یا سفت است، باید تعویض شود. در این صورت می توانید با سامجی سرویس تماس بگیرید تا تعمیر ماشین ظرفشویی در محل شما انجام شود.

2. تایمر فعال نمی شود و یا سوئیچ معیوب است

در بسیاری از ماشین های ظرفشویی، قفل یک سوئیچ را برای فعال کردن تایمر و سایر اجزای کنترلی فعال می کند. اگر قفل کاملاً درگیر نشده باشد یا سوئیچ معیوب باشد، دستگاه کار نخواهد کرد.از آنجایی که تایمر بسیاری از عملیات ها را کنترل می کند، تایمر معیوب می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. تایمر یک جزء پیچیده است، بنابراین نباید خودتان تعمیر کنید. تایمر را با VOM تنظیم شده روی مقیاس RX1 تست کنید. برای دسترسی به تایمر، پنل کنترل جلویی را بردارید. تایمر دقیقاً پشت دسته اصلی کنترل تایمر قرار دارد. یکی از سیم های ترمینال تایمر را جدا کنید و یک پروب VOM را به هر ترمینال وصل کنید. اگر متر صفر را نشان دهد، تایمر کار می کند. اگر متر بالاتر از صفر باشد، تایمر معیوب است و باید تعویض شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی کرال

تعمیرات ماشین ظرفشویی کرال از جمله تعمیراتی هستند که کاملا پیچیده و در برخی مواقع نیاز به ارجاع به دفتر نمایندگی دارد. ما در سامچی سرویس سعی می کنیم، تعمیرات ماشین ظرفشویی را در تهران و کرج در محل مورد نظر شما انجام دهیم. در صورتی که تعمیرات نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، از قطعات اورجینال دارای گارانتی استفاده می کنیم تا تعمیرات به خوبی انجام شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی کرال می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *