09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران و کرج

نمایندگی تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی دوو در تهران و کرج به صورت حضوری در محل شما انجام می شود. یافتن نمایندگی معتبر تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی دوو در دو شهر تهران و کرج دشوار و گاهی به سختی انجام می پذیرد. سامجی سرویس یکی از نمایندگی های معتبر ماشین ظرفشویی دوو است. ما در سامجی سرویس خدمات خود را در زمینه تعمیر انواع ماشین ظرفشویی دوو انجام می دهیم. برای استفاده از خدمات ما کافی است از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

لوازم خانگی برای عملکرد روان هر خانه ای حیاتی هستند و همیشه در نامناسب ترین زمان ها خراب می شوند. دستگاه های دوو اغلب برخی از مشکلات زیر را نشان می دهند:

فضای داخلی دارای باقیمانده رسوبات مواد غذایی

برای این امر نیاز است فضای داخلی را ابزارهای مختلف بشویید تا رسوبات از بین برود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با سامجی سرویس تماس بگیرید.

شوینده بی کیفیت است.

یکی دیگر از دلایل بالقوه تمیز نکردن ظروف توسط ماشین ظرفشویی، مواد شوینده نامرغوب یا مواد شوینده زیاد است. کتابچه راهنمای خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از نوع و مقدار مناسب استفاده می کنید. همچنین می توانید از یک ماده آبکش استفاده کنید که به ظروف شما کمک می کند سریعتر خشک شوند و از ایجاد لکه ها جلوگیری می کند.

دستگاه پخش صابون شکسته

اگر درب فنر یا تلگراف شما شکسته است، باید تعویض شود. و اگر واشر اطراف دیسپنسر ترک خورده است، باید آن را نیز تعویض کنید.

فیلتر کثیف

ناشی از گرفتن رسوب است و در مواقع حاد نیاز به تعویض دارد.

بازوی اسپری به خوبی کار نمی کند

در ماشین لباسشویی، بازوهای اسپری چرخان وجود دارد که آب را از سوراخ‌های کوچکی که جت نامیده می‌شوند، پرتاب می‌کنند تا ظروف شما را تمیز کنند. اگر جت ها مسدود شوند، فشار آب کمتر می شود. در این صورت نیاز به تعویض و یا تعمیر و شست و شوی بازوها است.

دریچه ورودی شکسته

در صورتی که دریچه ورودی شکسته باشد، نیاز به تعویض دارد و در صورت بروز سعی کنید با نمایندگی معتبر مانند سامجی سرویس تماس بگیرید.

ظرفشویی به خوبی کار نمی کند

این امر ناشی از مشکلات متعددی است و نیاز به بررسی دقیق تر دارد.

ظرفشویی سر و صدا دارد

زمانی که ظرفشویی دوو سر و صدا داشته باشد، نشان از خرابی است و می تواند علت های مختلفی داشته باشد. در صورت بروز سعی کنید ابتدا دستگاه را خاموش نموده و سپس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

ظرفشویی دوو دچار لرزش می شود

در این صورت ممکن است قطعات مختلف دچار خرابی شده باشند و با تعویض آن ها با قطعات اورجینال مشکل برطرف شود.

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با توجه به نوع خرابی متغیر است و برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت دقیق کافی است با سامجی سرویس تماس بگیرید و آدرس محل مورد نظرتان را به ما اعلام کنید تا در محل شما حضور یابیم و بررسی دستگاه خانگی شما را آغاز کنیم.

 

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *