09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران و کرج

ماشین ظرفشویی یکی از دستگاه هایی است که  ظروف کثیف را تمیز و آبکشی می کند.
یکی از نمایندگی های تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران و کرج سامجی سرویس است که خدمات تعمیرات را در محل شما انجام می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس

ماشین ظرفشویی جی پلاس برای شستن ظروف عملیات زیر را انجام می دهد:

  1. آب اضافه می کند
  2. آب را تا دمای مناسب گرم می کند
  3. به طور خودکار مخزن مواد شوینده را در زمان مناسب باز می کند
  4. آب را از طریق بازوهای اسپری پرتاب می کند تا ظروف تمیز شوند
  5. آب کثیف را تخلیه می کند
  6. آب بیشتری روی ظروف اسپری می کند تا آنها را بشویید
  7. دوباره خودش را تخلیه می کند
  8. اگر کاربر آن تنظیم را انتخاب کرده باشد، هوا را برای خشک کردن ظروف گرم می کند

در صورتی که در هر یک از موارد فوق مشکلاتی به وجود بیاید، ماشین ظرفشویی با نقص عملکرد مواجه می شود و نیاز به بررسی و عیب یابی دارد. سامجی سرویس یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی جی پلاس است و با بهره گیری از تکنسین های با تجربه برای تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی اقدام می کند. در مواقعی که ماشین ظرفشویی نیاز به تعویض قطعات داشته باشد با استفاده از قطعات اورجینال دارای گارانتی به تعمیر قطعات می پردازد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس

ماشین ظرفشویی جی پلاس در مدل های مختلف تهیه و تولید می شود و برای تعمیرات آن ها با توجه به معیار های زیر اقدامات مربوطه صورت می گیرد:

ابعاد و اندازه

ماشین های ظرفشویی در اندازه های مختلف تولید می شوند. کوچک‌ترین آنها ماشین‌های ظرفشویی روی میز و داخل سینک هستند که می‌توانند تا شش جا را بشویید . واحدهای کانتر نیازی به نصب ندارند، زیرا در بالای پیشخوان شما قرار می گیرند. ماشین ظرفشویی های درون سینک معمولاً در نیمی از سینک ظرفشویی دو نفره قرار می گیرند و می توانند ظرف حدود 20 دقیقه یک بار کامل را بشویید. هنگامی که از آن استفاده نمی شود، یک پوشش روی واحد به آن اجازه می دهد تا به عنوان یک کانتر عمل کند.این ماشین ها معمولا برای تعمیرات به قطعات مخصوص خود نیاز دارند و هزینه تعمیرشان به نمونه های دیگر متفاوت است.

نوع و مدل

مدل‌های پایین‌تر ماشین ظرفشویی دارای مخزن پلاستیکی هستند، در حالی که برخی از مدل ها با قیمت متوسط ​​و بالا دارای مخزن فولادی ضد زنگ هستند. در مدل‌های ارزان‌تر، تکه‌های غذا در فیلتری ته نشین می‌شوند که باید به طور مرتب به صورت دستی تمیز شوند. مدل‌هایی که گران‌تر هستند، فیلترهای خود تمیز شونده دارند و برخی از آن‌ها شامل آسیاب‌های کوچکی هستند که تکه‌های بزرگ را خرد می‌کنند تا با آب کثیف تخلیه شوند. بنابراین با توجه به نوع و مدل اگر خرابی به وجود آید، از قطعات منحصر به فرد استفاده می شود. در صورتی که ماشین ظرفشویی شما هم دچار خرابی شد، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس در محل شما انجام شود.

استفاده از ماشین ظرفشویی باعث صرفه جویی در زمان می شود، اما در مقایسه با شستن ظروف با دست حتی در مصرف انرژی و آب صرفه جویی می کند. بنابراین در صورتی که ماشین ظرفشویی جی پلاس با مشکل یا خرابی مواجه شود، سعی کنید در اولین فرصت با سامجی سرویس تماس بگیرید تا عملیات بررسی و تعمیر آغاز شود. ماشین ظرفشویی هایی که در رستوران ها استفاده می شود، ظروف را مانند ماشین ظرفشویی های معمولی تمیز می کنند و نحوه تعمیر این ماشین ها در سامجی سرویس به گونه ای است که کاملا سریع و با هزینه مناسب انجام می شود.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *