09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران و کرج

ماشین ظرفشویی از جمله تجهیزاتی در منزل است که ممکن است با خرابی های متعددی روبرو شده و از کار بایستد. بنابراین تشخیص به موقع خرابی و یافتن نمایندگی معتبر تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی ال جی از اهمیت بسزایی برخوردار است. سامجی سرویس یکی از نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی است که در تهران و کرج در محل شما به تعمیر ماشین ظرفشویی می پردازد. سامجی سرویس با داشتن چندین سال سابقه در حوزه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با بهره گرفتن از تکنسین های با تجربه آماده ارائه خدمات در تهران و کرج است.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

در صورتی که از ماشین ظرفشویی ال جی استفاده می کنید، بهتر است رایج ترین مشکلاتی که برای این ماشین به وجود می آید را بشناسید تا در هنگام بروز آن ها به راحتی تصمیم بگیرید.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی:

اگر ماشین ظرفشویی شما روشن نمی شود، مشکل می تواند از گیره در یا سوئیچ های قفل در باشد. مجموعه قفل درب برای بسته نگه داشتن درب در طول چرخه برای جلوگیری از نشت آب استفاده می شود و همچنین دارای سوئیچ های ضامن درب است که برق کنترل های ماشین ظرفشویی را تامین می کند. اگر درب نتواند به درستی بسته شود تا کلیدهای ضامن درب فعال شوند یا سوئیچ ها معیوب باشند، کنترل های ماشین ظرفشویی برق دریافت نمی کنند و ماشین ظرفشویی روشن نمی شود. در صورتی که با این مشکل رو به رو شدید کافی است با سامجی سرویس تماس بگیرید تا در محل شما حضور یابیم و نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام کنیم.

مشکل در تایمر یا کنترل الکتریکی:

اگر تشخیص داده اید که مجموعه قفل درب به درستی کار می کند و ماشین ظرفشویی شما هنوز روشن نمی شود، قدم بعدی این است که به تایمر یا کنترل الکترونیکی نگاه کنید. اولین مرحله چرخه ماشین ظرفشویی معمولاً یک عملکرد تخلیه برای حذف هر گونه آب ایستاده در وان است. اگر صدای موتور پمپ تخلیه را نمی شنوید، باید به تایمر یا کنترل الکترونیکی به عنوان یک علت احتمالی نگاه کنید. در مدل‌های تایمر دستی، تایمر برای تامین برق موتور پمپ، شیر ورودی آب، مدار بخاری و موتور پمپ تخلیه در ترتیب مناسب در چرخه استفاده می‌شود. تایمر از یک سری کنتاکت های الکتریکی استفاده می کند که توسط یک موتور کوچک به حرکت در می آیند که همگی در محفظه تایمر محصور شده اند و در این صورت نیاز به تعویض یک تایمر جدید است که سامجی سرویس به بهترین نحو خدمات تعمیر و تعویض قطعات را انجام می​دهد.

این موارد تنها برخی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی بودند، در صورتی که ماشین ظرفشویی شما با مشکلات دیگری مواجه شده است کافی است با ما تماس بگیرید و نوع خرابی را گزارش دهید تا بهترین خدمات را از ما دریافت کنید.

قیمت تعمیر ماشین ماشین ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به نوع خرابی و مشکل بستگی دارد و در برخی موارد نیاز به تعویض قطعه است. ما در سامچی سرویس قطعات اورجینال دارای گارانتی را جایگزین قطعات معیوب می کنیم و با هزینه مناسب نسبت به تعمیر ماشین اقدام می نماییم. جهت استعلام قیمت دقیق و به روز از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *