09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین ظرفشویی سام

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سام در تهران و کرج

ماشین ظرفشویی یکی از پرکارترین وسایل در آشپزخانه است، بنابراین وقتی مشکلی در آن ایجاد می شود، خیلی سریع متوجه آن می شوید. یک ماشین ظرفشویی معمولی باید بین 7 تا 12 سال عمر کند. با این حال، ماشین ظرفشویی گاهی اوقات قبل از این بازه زمانی خراب می شود. بنابراین بسیاری از افراد تصمیم می گیرند که تعمیرات را خودشان انجام دهند و به دلیل اینکه از تجربه و آگاهی کافی برخوردار نیستند، باعث بروز مشکلات دیگری می شوند و خسارت بیشتری را متحمل می شوند. بنابراین هر زمان ماشین ظرفشویی سام با مشکل عملکرد مواجه شد، بهترین راه برای تعمیر و عیب یابی آن تماس با نمایندگی تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی سام است. سامجی سرویس یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی سام است که تعمیرات را در تهران و کرج در محل مورد نظر شما انجام می دهد. کافی است یکبار تماس بگیرید و به اعتماد کنید تا همیشه از خدمات ما بهره مند شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سام

ماشین ظرفشویی این روزها در اکثر خانه ها یافت می شود و یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است. وقتی آنها خراب می شوند، می تواند آزاردهنده و زمان بر باشد زیرا باید دوباره به شستن ظروف خود با دست برگردید. از جمله مشکلاتی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی سام به وجود می آید شامل موارد زیر است:

ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند

  • اگر ظروف بعد از یک چرخه شستشو کثیف می ‌شوند، با اطمینان از اینکه ماشین ظرفشویی را بیش از حد بار نمی کنید یا آن را اشتباه روی هم قرار نمی دهید، شروع کنید. وقتی این اتفاق می افتد، آبی که از بازوهای اسپری خارج می شود، نمی تواند ظروف شما را به درستی بشویید. همچنین باید مطمئن شوید که همه بقایای بزرگ مواد غذایی را قبل از قرار دادن آنها در ماشین ظرفشویی از روی ظروف می خراشید. در صورتی که باز هم مشکل برطرف نشد، با سامجی سرویس تماس بگیرید تا برای تعمیرات در محل شما حضور یابد.

نشتی آب

  • مشکل رایج بعدی که مردم در مورد ماشین ظرفشویی خود دارند، زمانی است که شروع به نشتی می کنند. این می تواند خطرناک باشد، زیرا می تواند منجر به لیز خوردن شما شود. برای رفع این مشکل با بررسی درب و واشر ماشین ظرفشویی شروع کنید. در صورت مشاهده هرگونه ترک یا آسیب دیگر، واشر درب باید تعویض شود و در مواقع حادتر نیاز به تعویض قطعه دارد و ما در سامی سرویس این مشکل را به خوبی حل می کنیم.

ظروف خشک نمی شوند

  • مشکل بعدی زمانی است که ظرف ها خشک نمی شوند. اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید ماشین ظرفشویی شما دارای مواد شوینده باشد و اگر نه، آن را پر کنید. اگر کمک آبکشی سالم است، مشکل احتمالاً ناشی از خرابی المنت گرمایشی یا ترموستات با محدودیت بالا است. المنت گرم کننده آب را گرم می کند و ترموستات با حد بالا مانع از داغ شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی می شود. وقتی هر یک از این اجزا معیوب باشد، ظروف شما خشک نمی شوند و نیاز به تعمیر دارد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی سام

تعمیرات ماشین ظرفشویی سام بسته به مدل، ابعاد و اندازه و ظرفیت دارای نحوه تعمیر متفاوت هستند. در صورتی که مشکلی برای هر یک از مدل های ماشین های ظرفشویی سام پیش بیاید، می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید تا برای تعمیر در محل شما حاضر شویم. معمولا قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی سام بسته به مدل و نوع خرابی مشخص می شود که برای استعلام نیاز است با ما تماس بگیرید.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *