09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران و کرج

سامچی سرویس یکی از نمایندگی های معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ است. ماشین ظرفشویی سامسونگ معمولا با مشکلات بسیاری رو به رو می شود. در صورت بروز هر یک از این مشکلات، اروری روی ماشین ظرفشویی نمایان می شود. اگر به هر یک از ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ توجه نمایید، می توانید علت خرابی را تشخیص دهید. در برخی مواقع ارور به سادگی برطرف نمی شود و حتما باید توسط تکنسین بررسی شده و عیب یابی شود. بنابراین یافتن نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران و کرج اهمیت زیادی دارد. ما در سامچی سرویس تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را در محل مورد نظر شما انجام می دهیم و نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نخواهید داشت. ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شویم و تعمیرات را آغاز می کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد، اما 80 درصد از تعمیرات ماشین ظرفشویی در دسته تعمیرات “آسان” قرار می گیرند و به طور متوسط ​​کمتر از 15 دقیقه طول می کشد تا به شما کمک کنیم. با رایج ترین علائم، مانند نشتی یا سر و صدا می توان علت مشکل را متوجه شد. یکی از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی نشتی آب است. نشتی ماشین ظرفشویی معمولا ناشی از فرسودگی پمپ و آب بندی درب است و اگر گاهی مشکل حادتر باشد، نیاز به تعویض درب خواهد بود. یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ وجود سر و صدا است. پمپ معیوب می تواند دلیل صدای بلند ماشین ظرفشویی شما باشد. وظیفه پمپ فشار دادن بازوهای پاشش آب است و در اکثر مدل ها برای تخلیه آب نیز استفاده می شود. پمپ در پایین ماشین ظرفشویی قرار دارد و معمولاً از دو محفظه مجزا تشکیل شده است. یکی برای شستشو یا گردش و دیگری برای تخلیه. قسمت گردش پمپ معمولاً از پروانه شستشو و اجزای فیلتر تشکیل شده است در حالی که قسمت تخلیه شامل یک پروانه تخلیه و یک تیغه خردکن یا در برخی موارد یک انحراف برقی است. پروانه ها توسط یک موتور الکتریکی که به پایین یا کنار پمپ متصل است به حرکت در می آیند. در صورتی که هر یک از این قطعات معیوب باشد، به سادگی تعویض شده و قطعه ای دیگر جایگزین می شود.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ به نوع خرابی و نوع قطعه تعویض بستگی دارد. در برخی موارد نیاز است قطعه به صورت کاملا تعویض شود که در این صورت قطعه ای اورجینال جایگزین قطعه معیوب می شود. بنابراین برای استعلام قیمت دقیق هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با سامچی سرویس تماس بگیرید.

 

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *