09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر چرخ گوشت فلر

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فلر در تهران و کرج

چرخ گوشت فلر از جمله دستگاه هایی است که برای هر هتل یا رستوران یا خانه لازم و ضروری تلقی می شود. چرا که باعث افزایش سرعت کارها می شود و در صورت خرابی به تعمیرکار با تجربه نیاز خواهید داشت. سامجی سرویس یکی از نمایندگی های تعمیرات چرخ گوشت فلر در تهران و کرج است که به صورت حضوری در محل مورد نظر شما اقدام به تعمیر و نگهداری چرخ گوشت می کند. برای سفارش تعمیرات چرخ گوشت فلر می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. ما در کوتاهترین زمان در محل مورد نظر شما حضور خواهیم یافت.

قیمت تعمیر چرخ گوشت فلر

قیمت تعمیر چرخ گوشت فلر بسته به نوع خرابی دارد و در صورتی که قطعه ای معیوب باشد و امکان تعمیر نداشته باشد، با قطعه ای اورجینال دارای گارانتی تعویض خواهد شد. این امر سبب افزایش طول عمر دستگاه چرخ گوشت فلر می شود. بنابراین برای استعلام قیمت تعمیر چرخ گوشت فلر با سامجی سرویس در تماس باشید.

تعمیرات چرخ گوشت فلر

چرخ گوشت فلر ممکن است با مشکلات بسیاری مواجه شود که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشکلات سر چرخ گوشت:سر چرخ، گوشت را به سمت تیغه برش به سمت پایین هل می دهد. اگر سر چرخ، گوشت را به طور مداوم هل نمی دهد، ممکن است فقط لازم باشد آن را تمیز کنید. مشکل دیگر می تواند این باشد که هنگام مونتاژ مجدد دستگاه پس از آخرین تمیز کردن، هد را به درستی نصب نکرده اید. بنابراین دستگاه را از منبع برق جدا کنید، سر آن را تمیز کنید و مطمئن شوید که آن را به درستی وصل کرده اید. در صورتی که مشکل برطرف نشود، ممکن است سر چرخ دچار نقص شده باشد و نیاز به تعمیر و بررسی داشته باشد.
  • دستگاه روشن نمی شود: ماشین‌هایی که با باتری کار می‌کنند، اگر به اندازه کافی شارژ نباشند، روشن نمی‌شوند. ماشین‌های سیم‌دار که روشن نمی‌شوند ممکن است تا آخر به برق وصل نشوند، یا ممکن است لازم باشد سوئیچ GFS را که به آن وصل شده‌اند مجدد نصب کنید. سیم ها را از نظر آسیب دیدگی بررسی کنید و از ماشین آسیب دیده استفاده نکنید. در صورتی که چرخ گوشت فلر آسیب دیده است، در اولین فرصت با سامجی سرویس بهترین نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر تماس بگیرید.
  • لرزش: معمولا چرخ گوشت فلر دچار لرزش نمی شود اما اگر این مشکل به وجود آید، به موارد بسیاری مرتبط است که باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد. از این رو کافی است با سامجی سرویس تماس بگیرید تا بررسی های بیشتری انجام بدهد.
  • مشکل تیغه: هنگامی که به طور منظم از چرخ گوشت استفاده می کنید، به خصوص در مورد استخوان ها باید مقداری ساییدگی وجود داشته باشد. در واقع، چرخ گوشت های برقی خاصی می توانند استخوان ها و گوشت های یخ زده را مدیریت کنند. پس از مدت طولانی استفاده، تیغه تیزی خود را از دست می دهد و هنگام کار با چرخ گوشت با مشکل مواجه خواهید شد. بهترین راه حل این است که تیغه توسط تکنسین نمایندگی تعویض شود. سامجی سرویس بهترین نمانیدگی تعمیرات چرخ گوشت فلر است که انواع تعمیرات چرخ گوشت فلر را در محل انجام می دهد.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *