09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر چرخ گوشت گوسونیک

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گوسونیک در تهران و کرج

ابزارآلات آشپزخانه به گونه ای طراحی شده اند که کارها را راحت تر انجام دهند و برندهای مختلف هر ساله مدل ها و طرح های به روزتری را برای رفع نیازهای مشتریان خود ارائه می دهند. گوسونیک یکی از برندهای محبوب چرح گوشت است و افراد زیادی تجهیزات آشپزخانه را از این برند تهیه می کنند. ممکن است به دلایل مختلفی چرخ گوشت گوسونیک خراب شود و یا با مشکل مواجه شود و نیاز داشته باشید. یافتن نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گوسونیک در تهران و کرج دشوار است. ما در سامجی سرویس آماده ارائه خدمات تعمیرات چرخ گوشت گوسونیک در تهران و کرج هستیم.

قیمت تعمیر چرخ گوشت گوسونیک

قیمت تعمیر چرخ گوشت گوسونیک به معیار های بسیاری بستگی دارد که از جمله می توان به مدل و نوع خرابی اشاره نمود. ما در سامجی سرویس قیمت تعمیر چرخ گوشت گوسونیک را با توجه به نوع خرابی مشخص می کنیم و برای استعلام قیمت می توانید با ما در تماس باشید.

تعمیرات ماشین چرخ گوشت گوسونیک

استفاده از چرخ گوشت چه دستی و چه برقی بسیار ساده است. با این حال، تعدادی از عناصر باید در نظر گرفته شود. در وهله اول، قطعات وارد شده در آسیاب باید از قبل تمیز باشند و راحت باشد که اندازه مکعب های سه یا چهار سانتی متری ضخامت نداشته باشند تا مانع ایجاد انسداد در دستگاه نشود. همچنین توصیه می شود که گوشت را به صورت خلفی نمک بزنید، و نه قبل از عبور دادن گوشت از ساختار، زیرا ممکن است به آن آسیب برساند یا به چرخ خردکن چسبیده و در نهایت باعث انسداد آن شود. همچنین توصیه می‌شود گوشت را به صورت دسته‌های کوچک و چند بار بچرخانید تا زمانی که قوام یکدست و یکدستی پیدا کند. در صورتی که ماشین چرخ گوشت گوسونیک به صورت صحیح استفاده نشود، دچار خرابی می شود. از جمله رایج ترین مشکلاتی که برای ماشین چرخ گوشت گوسونیک پیش می آید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • گرفتگی: چرخ گوشت گوسونیک که گوشت‌های چرب و غلیظ را چرخ می‌کند، گاهی اوقات ممکن است مسدود شوند. تجمع چربی و سیخ می تواند باعث این گرفتگی شود. رستوران ها و خانم های خانه دار از قبل باید تیغه ها و بشقاب های چرخ گوشت خود را به طور مرتب تمیز کنند. اگر دستگاه تمیز است و هنوز گرفتگی دارد، سعی کنید قبل از چرخ کردن گوشت آن را منجمد کنید یا قبل از چرخ کردن آن را به قطعات کوچکتر برش دهید.تیغه ها به طور طبیعی اصطکاک ایجاد می کنند. گوشت منجمد اصطکاک کمتری ایجاد می کند، اگرچه برخی شکایت دارند که چرخ کردن گوشت منجمد آن را خشک می کند. استفاده از روغن زیتون در قسمت های داخلی می تواند به کاهش بیشتر اصطکاک کمک کند و حتی ممکن است طعم گوشت را افزایش دهد، که باید از قسمت های روغنی چرخ با مقاومت کمتری عبور کند. اگر گرفتگی ناشی از شکستگی تیغه ها باشد نیاز به تعمیر توسط کارشناسان متخصص دارد. در صورتی که شما هم با این مشکل مواجه هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با ما در تماس باشید.
  • تیرگی و خوردگی: تیغه ها و دندان های تراش ممکن است با استفاده زیاد کدر شوند و بسته به میزان سایش آنها ممکن است نیاز به تیز کردن یا تعویض آنها داشته باشید. خشک کردن کامل تمام قطعات برش قبل از مونتاژ مجدد آسیاب به جلوگیری از خوردگی که می تواند بر توانایی برش دستگاه تأثیر بگذارد یا منجر به زنگ زدگی قطعات شود، کمک می کند. در صورتی که تیغه ها زنگ زده باشند، نیاز به تعمیر و بررسی توسط تکنسین با تجربه دارد.

این موارد تنها برخی از مشکلات رایج چرخ گوشت گوسونیک است. اگر در حین کار با انواع مدل های چرخ گوشت گوسونیک با مشکل مواجه شدید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با سامجی سرویس تماس بگیرید تا در محل شما حضور یابیم.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *