09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر چرخ گوشت کنوود

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت کنوود در تهران و کرج

سامجی سرویس نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت کنوود است که در تهران و کرج به صورت حضوری در محل به تعمیرات انواع دستگاه چرخ گوشت می پردازد. چرخ گوشت کنوود از جمله چرخ گوشت هایی است که با مشکلات بسیاری مواجه می شود و تا حد امکان سعی کنید بدون داشتن دانش تخصص و تجربه لازم وارد عمل نشوید. سامجی سرویس با بهره گیری از نیروهای کارآمد و با تجربه تعمیرات را انجام می دهد. کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا همیشه ما را برای خدمات تعمیرات و سرویس های دوره ای انتخاب کنید.

قیمت تعمیر چرخ گوشت کنوود

قیمت تعمیر چرخ گوشت کنوود به معیارهای بسیاری بستگی دارد که از جمله می توان به نوع خرابی و مدل اشاره نمود. چرخ گوشت کنوود از اجزای زیر تشکیل شده است:

  • موتور
  • مخزن
  • چرخ دنده
  • تیغه ها
  • میله هدایت کننده حلزونی
  • طوقه
  • سینی چرخ گوشت
  • قطعه سوسیس ساز

در صورتی که هر یک از قطعات فوق دچار خرابی شود، چرخ گوشت کنوود به خوبی کار نمی کند و نیاز به تعمیر و بررسی دارد. هزینه تعمیر چرخ گوشت با توجه به نوع خرابی و نوع قطعه تعویض متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تعمیرات چرخ گوشت کنوود

چرخ گوشت کنوود با مشکلات بسیاری مواجه می شود که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مشکلات تیغه: این مشکل برای چرخ مداوم استخوان به وجود می آید. به عنوان مثال، گوشت گاو دارای استخوان است. چرخ گوشت از تیغه های خود برای بریدن استخوان های کوچک استفاده می کند. این تیغه ها گاهی کُند می‌شوند و گاهی می شکنند. برای تعمیر این تیغه ها می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با ما در تماس باشید.

اصطکاک بیش از حد: اکثر مالکان با این مشکل روبرو هستند. این به سه دلیل است یا گوشت خشک یا تاندون را در دستگاه قرار داده اید و یا بخش چرخ دنده ها مشکل دارد. حال چگونه این مشکل را حل کنیم؟ اگر مشکل از بخش چرخ دنده ها است نیاز به بررسی و عیب یابی توسط تکنسین دارد که می توانید با سامجی سرویس (نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت کنوود) در تماس باشید.

قطعات شکسته: همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، چرخ گوشت کنوود دارای اجزای مختلفی است و اگر هر یک از این بخش ها بشکند و یا با مشکل مواجه شود، برای تعمیر می توانید با سامجی سرویس در تماس باشید.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *