09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر پکیج لورچ

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر پکیج لورچ در تهران و کرج

لورچ پدیده‌ای جدید با امکانات باور نکردنی است که با داشتن امتیازاتی مانند سیستم مراقبت از پمپ، دودکش دوجداره، فضای کم برای منبع گرما، مجهز به سیستم ضد سرما، هواگیری اتوماتیک، دارای مشتریان فراوانی است. لورچ دارای قدرت تنظیم شعله و گرما بوده و شما به راحتی می‌توانید رفت و آمد و چرخش آب را کنترل کنید. چنانچه در خانه خود احساس خنکای مرموزی نمودید که شما را آزار می‌دهد، خیلی سریع به موتورخانه خود سر زده و سپس مشکل پکیج خود را با نمایندگی سامجی سرویس در تهران و کرج در میان بگذارید. کارشناسان با تجربه ما در شرکت تولید لورچ، با داشتن مهارت کافی در شناخت مشکلات مربوط به پکیج‌ها، همواره با اتکا به دانش و توانایی خویش، مشکلات پکیج‌های لورچ را برطرف خواهند کرد.
تکنسین‌های سامجی سرویس با دانستن کلیدهای اصلی  تعمیراتی و دانستن رمز و راز لورچ در خدمت مردم عزیز است. چنانچه آب‌گرم کن شما صدای زیادی دارد، صداهای ناهنجار تولید می‌کند، اتاقتان دمای خوبی ندارد، شیر اتصالات شما نشتی دارد، مشعل خاموش می‌شود، یا احساس می‌کنید دودکش کارش را خوب انجام نمی‌دهد، بوی گاز به مشام می‌رسد، هیچ اقدام ناآگاهانه‌ای انجام ندهید و حتما به کارشناسان ما در سامجی سرویس اطلاع دهید. وب‌گاه لورچ و سامجی سرویس همیشه آنلاین بوده و منتظر کلیک شماست. دفترچه راهنمایی و شرح کالای لورچ هم در کنارتان است، می‌توانید آدرس ما را بیابید.

نمایندگی تعمیرات پکیج و رادیاتور لورچ در تهران و کرج

کارشناسان ما در نمایندگی سامجی سرویس با کلیه امکانات فنی، آشنایی به نصب سیستم گرمایشی، مسیر یابی در لوله کشی و گرمایش از کف، توانایی شناخت انواع قطعات اصلی، نصب اولیه و راه اندازی، شست و شوی پکیج، مکان یابی مناسب برای تهویه و رفت و آمد هوا، توانایی نصب بهترین دودکش، رعایت استانداردهای نصب پکیج در منزل شما و همراه شماست. اکیپ کامل کارشناسان ما در سامجی سرویس به شما کمک خواهند کرد تا مسیر کوتاه تری را طی کنید. دستور از شما و اطاعت از ماست و بدین ترتیب  صداقت و صراحت ما، برای شما اثبات خواهد شد. ما بر خود وظیفه می‌دانیم تا تمام شرایط پکیج منزلتان را خوب و در حد اعلا بررسی کنیم و چنانچه نیاز به تعویض قطعه یا بازبینی نصب داشته باشد، با هماهنگی لورچ و مسئولین فنی سامجی سرویس و رضایت شما مشتری محبوب انجام خواهد پذیرفت. تمام قطعات تعویضی ما اورجینال و ابزار کارمان مطابق با نیاز پکیج لورچ است. نمایندگی  سامجی سرویس در تمام لحظه های شما و در خانه شما است تا شما خوابی راحت و آسوده داشته باشید. از ما ضمانت کار بخواهید، نمایندگی سامجی سرویس با اتمام کار فنی خوب خود، تمام شرح کار انجام شده را یادداشت کرده و به شما تحویل می‌دهد، شما می‌توانید آن را تا مدت دو سال در نزد خود نگه داشته و از ما خدمات بخواهید. تماس از شما، کار از ما

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *