09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر یخچال ایستکول

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر یخچال و ساید بای ساید ایستکول در تهران و کرج

قدمت در کنار تجربه، از دستاوردهای این گروه صنعتی قدیمی است، تا به ایرانیان ثابت کند ایرانی در هر سن و سال توانمند است. این برند بزرگ که محصولاتش در دو گروه صنعتی و خانگی تولید می‌گردند، با داشتن گارانتی طولانی مدت، هیچ وقت پشت شما را خالی نمی‌کند. سامجی سرویس هم چون کوه در کنار ایست‌کول و شما ایستاده تا اگر چنانچه هر یک از لوازم برودتی شما، مانند آب سردکن، یخچال، یخچال فریزر، ساید بای ساید، نیاز به هر نوع رسیدگی جزئی و کلی داشت، دستتان را بفشارد. کارشناسان ما در گروه سامجی سرویس افرادی با تجربه، توانمند در حوزه تعمیرات لوازم قدیمی و جدید، لمسی و غیرلمسی در تهران بزرگ و کرج را پرورش داده ایم.

ما گروه با اخلاق سامجی نگران راه ارتباط شما مردم خوش مرام هستیم و همچون سایه همراه شما هستیم.
  1. شما عزیزان می‌توانید با پر کردن فرم نیاز به تعمیر لوازم ایستکول در سایت این شرکت معروف، خدمات قابل توجهی دریافت کنید.
  2. بر روی دفترچه یا گارانتی فروش، راه ارتباط ما درج شده است، تنها کافی است، دفترچه را بیابید.
  3. تلفن همراهتان را فراموش نکنید.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید ایستکول در تهران و کرج

ایست‌کول با سامجی سرویس تکمیل می‌شود، ما با داشتن کارآمدترین نیرو، با رعایت اصل قانونمندی و رعایت حقوق مشتریان، در نزدیک‌ترین پایگاه با کمال امتنان و اشتیاق در حوالی شما هستیم. ما در شهر کرج هم هوای مشتریان را داریم. هرگاه احساس کردید هر یک از لوازم منزلتان که از برند ایستکول است نیاز به بازنگری، تعمیر و یا نصب دارد، سامجی سرویس در کنار شما تمام قد ایستاده است. این گروه فنی با توانمندی در حوزه تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، هیچ قطعه ای را مقدم بر وسایل اورجینال نمی‌داند، اما اگر به ناچار قطعه ای غیر قابل تعمیر باشد، قطعه اصلی را استفاده کرده و با راهنمایی مرکز سامجی سرویس و نظرخواهی از مشتری انجام می‌گیرد.

پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی حمل و نقل انواع یخچال فریزر ایستکول

یخچال رکن اصلی آشپزخانه است که اگر نباشد، فقدانش به طور چشمگیری احساس خواهد شد. ما در تلاشیم تا از خالی شدن گاز یخچال در حین حمل و نقل جلوگیری کنیم. به همین منظور سرویس کاران سامجی در محل و منزل شما حاضر شده و دلواپسی شما را به آرامش تبدیل می کنند. این شیوه خدمت رسانی اوج احترام به اعتبار ایستکول و سامجی سرویس است. همانا برند ایستکول با این روش توانسته این همه سال مشتریان محبوبش را حفظ کند. دادن گارانتی طولانی مدت از افتخارات ایستکول است. افتخار سامجی سرویس این است که در خدمت کاربران عزیز خود باشد. قدمت در کنار خدمت اوج اعتبار ماست.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *