09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر تلویزیون فیلیپس

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر تلویزیون فیلیپس در تهران و کرج

تصور کنید که ناگهان مهم ترین منبع سرگرمی همیشگی شما از کار بیفتد، چه احساسی پیدا می کنید؟ خواه برای تماشای ورزش مورد علاقه خود و یا به منظور تماشای محبوب ترین برنامه روزانه، اهمیت تلویزیون زمانی مشخص می شود که دیگر نمی توانید سریال یا برنامه مورد علاقه تان را ببینید.

وقتی تلویزیون فیلیپس محبوب شما شروع به نشان دادن اشکالات می کند، باعث کلافه شدن شما می شود و این موضوعی نیست که بدون داشتن دانش تخصصی و تجربه لازم حل نمایید. بنابراین بهترین زمانی است که باید از یک متخصص کمک بگیرید و بهترین پیشنهاد برای شما، تماس با نمایندگی تعمیرات تلویزیون فیلیپس در تهران و کرج مانند سامجی سرویس تماس بگیرید. ما در سامچی سرویس خدمات تعمیرات تلویزیون را در محل مورد نظر شما انجام می دهیم و در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شویم.

تعمیر تلویزیون فیلیپس

تلویزیون‌های LCD فیلیپس از چندین مدار و تراشه ظریف تشکیل شده‌اند. به عنوان یک فرد عادی، درک زیرساخت های پیچیده برای شما یا هر شخص دیگری تقریبا غیر ممکن است. یک اشتباه کوچک می تواند به تلویزیون LCD گران قیمت شما آسیب برساند. در مقابل، یک متخصص واجد شرایط در یافتن محل دقیق مشکل مهارت لازم و کافی را دارد و بر این اساس راه حل مناسب را ارائه می دهد.

آنها می دانند که یک قطعه تلویزیونی سرگرم کننده چقدر برای کل خانواده مهم است. به این ترتیب آنها نه تنها آن را تعمیر می کنند بلکه کار را در حداقل زمان ممکن انجام می دهند. سپردن چنین مواردی به یک متخصص شما را از تعمیرات پرهزینه آینده نیز نجات می دهد. در صورتی که مشکلات زیر را مشاهده کردید، تعمیر تلویزیون فیلیپس را به تعویق نیندازید:

تلویزیون‌های LCV فیلیپس به دلیل مصرف انرژی کم و طراحی سبک‌وزن، در بین مشتریان خود محبوب هستند. ظاهر جذاب این تلویزیون ها همین است. علاوه بر این، تلویزیون‌های فیلیپس صفحه‌نمایش فوق‌العاده روشنی را نیز به نمایش می‌گذارند که آنها را به انتخابی عالی برای مصرف‌کنندگان تبدیل می‌کند. مانند هر دستگاه دیگری، حتی تلویزیون فیلیپس که کاملاً کار می کند نیز ممکن است دچار نقص شود. ممکن است چندین موقعیت پیش بیاید که لازم باشد با یکی از تعمیرات و خدمات تلویزیون ال سی دی فیلیپس که شریرامپور در اختیار دارد تماس بگیرید. برخی از این موارد عبارتند از:

  1. خطوط یا نوارهای عمودی یا افقی روی صفحه LCD نمایان است.
  2. در صورتی که صفحه نمایش مات، مه آلود یا تار یا تیره است.
  3. در صورتی که نمایشگر تصاویر به هم ریخته نمایش دهد.
  4. تلویزیون شما شروع به کار نمی کند.
  5. تلویزیون فیلیپس صدا پخش نمی کند.
  6. صدا در تلویزیون وجود دارد اما تلویزیون تصویر ندارد.
  7. تصویر شکسته یا پیکسلی است.
  8. صفحه تلویزیون می ترکد.
  9. تلویزیون مکررا خاموش و روشن می شود.
  10. مانیتور مدام سوسو می زند.

به غیر از این مشکلات، برای نصب یا حذف دستگاه به کمک یکی از مراکز خدمات تلویزیون ال سی دی فیلیپس نیز نیاز خواهید داشت. بنابراین در صورتی که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون فیلیپس تماس بگیرید در محل مورد نظر در تهران و کرج حضور یافته و تعمیرات تلویزیون آغاز می شود.

قیمت تعمیرات تلویزیون فیلیپس

قیمت تعمیرات تلویزیون فیلیپس بستگی به نوع خرابی و نوع تعمیرات دارد. در بسیاری مواقع مشکل تلویزیون را تعمیرات جزیی و کم هزینه به خوبی قابل استفاده خواهند بود اما در برخی مواقع تلویزیون نیاز به تعمیرات پیچیده تری دارد. تکنسین سعی می کند ابتدا مشکل را در محل شما برطرف کند. با این حال، تلویزیون تنها در صورتی که دارای مشکل پیچیده باشد و در خانه شما قابل حل نباشد، به مرکز خدمات منتقل می شود. در این صورت هزینه بیشتری را برای تعمیرات در نظر بگیرید. زمان صرف شده برای تعمیر تلویزیون LCD به شدت آسیب وارد شده به تلویزیون بستگی دارد. معمولا تکنسین پس از بازرسی اولیه مدت زمان حدودی تعمیر تلویزیون را به شما خواهد گفت. بنابراین تا حد امکان سعی کنید، با مشاهده اولین نشانه های خرابی تلویزیون آن را به نمایندگی تعمیرات تلویزیون فیلیپس نشان دهید تا از بروز مشکلات و خرابی جدید جلوگیری کنید و در مدت کوتاه تری تلویزیون خود تعمیر نمایید.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *