09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تهران و کرج

همه ما حداقل یکبار از لوازم برقی برند پاناسونیک استفاده کرده‌ایم. این برند قدیمی که اکنون تبدیل به یک برند جهانی شده، توانسته است محبوبیت بالایی در بین مشتریان خود به دست آورد. جاروبرقی پاناسونیک نیز یک جاروبرقی با‌کیفیت است و طبق جدیدترین تکنولوژی های روز طراحی و تولید شده است. اگر جاروبرقی پاناسونیک در خانه دارید بد نیست با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک سامجی‌ سرویس آشنا شوید. که در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید با اطمینان کامل و بدون هیچ‌گونه اتلاف زمان‌ و‌هزینه، جاروبرقی خود را تعمیر کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک با نام سامجی‌ سرویس ارائه خدمات به مشتریان در تهران و کرج است.

تعمیرات جارو برقی پاناسونیک در تهران و کرج

هر وسیله برقی حتی اگر خیلی پیشرفته و با کیفیت باشد، ممکن است روزی دچار ایراداتی شود. در‌ادامه ایرادات متداول جاروبرقی پاناسونیک و روش تعمیر آن را برای شما توضیح خواهیم داد و توصیه می کنیم در صورت جدی بودن مشکل حتما با نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید.
گاهی پیش می آید که جاروبرقی ما دچار مشکلات یا خرابی شود ویا نیاز به تعویض لوازم جانبی داشته باشد، در این صورت ما نیاز به مرکزی داریم که در اسرع‌ وقت خدمات تخصصی خود را به ما ارائه دهند.
متاسفانه در‌حال‌ حاضر سازمان‌های خدماتی زیادی هستند که ادعا می‌کنند می توانند در این زمینه به شما کمک کنند، اما همه آنها از صداقت در‌خدمات و یا کیفیت در‌قطعات برخوردار نیستند.

از‌اینرو در‌این مقاله ما به شما گروه سامجی سرویس را معرفی می نماییم که علاوه بر ضمانت قطعات و خدمات آماده خدمت رسانی به صورت تعمیر‌در‌محل در شهرهای تهران‌و‌کرج هستند.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

ابتدا توصیه می شود دفترچه راهنمای محصول خود را با‌دقت مطالعه فرمایید و پس از آشنایی با قطعات و لوازم‌ جانبی آن در‌جهت حفظ سلامت دستگاه به توصیه‌ها و دستورالعمل‌ها توجه نمایید. برای‌ اینکه تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک شامل حال دستگاه شما نشود، ابتدا باید نکات اصولی و طرز‌استفاده از جاروبرقی را دانست.
به دلیل اینکه جاروبرقی قلب نظافت منزل است و برای‌ اینکه بتوانید استفاده مفیدتری از این وسیله در طی سالیان طولانی داشته باشید، باید حتما به‌ خوبی از دستگاه جاروبرقی مراقبت کنید، در این راستا نکات زیر را در زمان استفاده از جاروبرقی رعایت فرمایید تا نیازمند به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک خود نشوید:

  1. به‌ جای کشیدن جاروبرقی به سمت خودتان، آن را با دست بلند کرده و جلوتر بیاورید.
  2. از گذاشتن اجسام سنگین روی جاروبرقی خود‌داری کنید، ممکن است وزن آنها به بدنه جاروبرقی فشار وارد کند.
  3. کلید های روشن و خاموش جاروبرقی پاناسونیک را با پا روشن نکنید .این کار ممکن باعث شکستگی و در‌رفتن فنر کلید‌ها بشود.
  4. زمان استفاده از‌جاروبرقی می باشد. بهتر است در زمان اوج مصرف برق از جاروبرقی استفاده نکنید، تا هم در مصرف برق صرفه جویی کنید و هم اگر نوسانات برقی روی داد جاروبرقی شما دچار آسیب نشود.
  5. برس جاروبرقی را بعد‌از هربار استفاده تمیز کنید. جمع شدن مو و‌کرک در این قسمت باعث می شود برس به خوبی بر روی زمین حرکت نکند.
  6. با شنیدن صدای غیر طبیعی از جاروبرقی پاناسونیک، آن را خاموش کرده و از یک کارشناس کمک بگیرید.
  7. سعی کنید هنگام جاروبرقی از پریزهایی استفاده کنید که سیم‌جاروبرقی کشیده نشود.
  8. هر پانزده دقیقه جاروبرقی را خاموش کنید، کمی خنک شود و مجددا آن را روشن کنید، این‌ کار به بیشتر شدن عمر‌مفید دستگاه شما کمک زیادی خواهد کرد.

 در راهنمای فارسی جاروبرقی پاناسونیک عنوان شده است که از نظر بهداشتی هر چند ماه یک بار برس، لوله و شلنگ جاروبرقی را بشویید.
از جمع کردن مایعات با جارو برقی پاناسونیک خودداری کنید.

اگر با رعایت نکات ذکر شده باز هم نیاز به تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک خود پیدا کردید، گروه سامجی‌‌ سرویس خدمات تعمیر جاروبرقی پاناسونیک شما را در شهرهای تهران و کرج به صورت تخصصی و با قطعات اورجینال به صورت تعمیر در محل انجام خواهد داد.

از‌جمله مهمترین مشکلات به وجود آمده در جاروبرقی که منجر به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   . از جاروبرقی بوی سوختگی بلند شده‌ است.
   .  جارو برقی درست کار نمی کند.
   .  جارو برقی به برق متصل شده ولی روشن نمی شود.
   .  مکش جاروبرقی توان سابق را ندارد.
   .  موتور جاروبرقی در‌هنگام کار‌کردن بسیار داغ می کند.
   .  وقتی جاروبرقی را روشن کنید برق قطع می شود.
   .  وقتی جاروبرقی پاناسونیک کار‌می کند دچار تکان‌های شدید می‌شود.
    . جاروبرقی هنگام روشن شدن صدا‌های بلندی تولید می کند.
    هنگام استفاده از جاروبرقی پاناسونیک حرارت و جرقه تولید می شود.

 

در‌این موارد توصیه می‌شود جهت تعمیر با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در سامجی سرویس تماس بگیرید تا از خدمات ما در تهران و کرج بهره‌مند گردید.


این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *