09907923346

سفارش خدمات تعمیرات

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر جاروبرقی اسنوا

اعزام تکنسین‌ها به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس با ما فقط کافی‌است شماره‌ها را لمس کنید.}

نمایندگی تعمیر جاروبرقی اسنوا در تهران و کرج

بسته به نیاز روز جامعه و پیشرفت تکنولوژی و سوق یافتن زندگی‌ها به سمت ماشینی شدن دیگر خبری از وسایلی سنتی قدیمی در خانه‌ها نیست و استفاده از آن‌ها برای مردم دشوار شده است. تا زمانی که تکنولوژی کار را راحت‌تر میکند، هیچ کسی راضی به استفاده از لوازمی نمی‌شود که باعث زحمت و دردسر خواهند شد.
امروزه در هر خانه‌ای جاروبرقی، یکی از لوازم ضروری و  کمکی برای خانم خانه‌دار است که بدون آن نظافت منزل دچار اختلال خواهد شد.
بنابراین اگر جاروبرقی شما آسیب دید یا نیاز‌به تعمیر داشت، باید در کوتاه‌ترین زمان به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا مراجعه نمایید.
اسنوا، یکی از بهترین‌ها در زمینه تولید لوازم منزل ایرانی است. در دهه 90 با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی و همچنین تحریم‌ها برند های ایرانی متقاضیان بیشتری پیدا کردند و همین امر باعث شد تا برند اسنوا محصولات بهتری را تولید و به بازار روانه کند.
با بررسی تاریخچه کارخانه تولید جاروبرقی‌های اسنوا متوجه این موضوع می‌شویم که این برند در طول عمر۴۰ ساله خود، همواره با تکیه بر دانش متخصصان خود سعی داشته تا بهترین محصولات موجود را روانه بازار کند.
برند اسنوا با تبلیغات خود بیشتر بر سر زبان‌ها افتاد و همین امر هم موجب‌ شد تا این برند با فراهم کردن مشتریان و متقاضیان به تولید بیشتر محصولات بپردازد.
در‌حال حاضر، برند اسنوا را می‌توان یکی از بهترین و پیشروترین کارخانه‌های تولیدات لوازم خانگی و الکترونیکی دانست.
اگر جاروبرقی اسنوا دارید و نیاز به تعمیر جاروبرقی اسنوا خود دارید به شما این مژده را می‌دهیم که اگر در هر نقطه از تهران یا کرج زندگی می‌کنید گروه سامجی‌‌ سرویس آماده خدمت رسانی به شما است.
بنابراین اگر جاروبرقی اسنوا‌ی شما به مشکل برخورد باید با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا در سامجی‌ سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات جاروبرقی اسنوا 

توصیه‌هایی وجود دارد که با عمل به آن‌ها می‌توان عمر مفید دستگاه را افزایش داد.
این دستورالعمل‌ها معمولا در دفترچه راهنمای فارسی جاروبرقی اسنوا وجود دارد. پس بهتر است قبل از استفاده از جاروبرقی اسنوای خود، دفترچه راهنمای آن را به دقت مطالعه نمایید. در‌این صورت جاروبرقی اسنوای شما، کمتر به تعمیرات نیاز خواهد داشت.
در ادامه به چند نکته مهم که به افزایش عمر مفید جاروبرقی اسنوای شما کمک خواهد کرد را بیان خواهیم کرد:

 • باید مراقب باشیم فشار زیادی به موتور جاروبرقی وارد نشود. برای این منظور کیسه جاروبرقی باید به موقع خالی شود و فیلترها به صورت متناوب تعویض گردند، این‌ امر باعث افزایش عمر موتور و در نتیجه بهتر کار‌کردن جاروبرقی خواهد شد.
 • از گذاشتن اجسام سنگین روی جاروبرقی خودداری کنید، این‌ کار باعث فشار به بدنه جارو شده و ممکن است به دستگاه آسیب برساند.
 • در هنگام استفاده از جاروبرقی اسنوا آن را با شدت زیاد به اطراف نکشید. این‌کار باعث پاره شدن خرطومی و آسیب رساندن به دسته و چرخ‌های جاروبرقی اسنوا شما خواهد شد.
 • از جارو‌کردن اجسام درشت و تیز مانند تکه‌های شیشه‌، گچ، کاغذ، خاک با جاروبرقی اسنوا خودداری فرمایید.
 • جاروبرقی را به مدت طولانی و پشت سر‌هم روشن نگذارید و سعی کنید بعد از هر ده دقیقه استفاده، جارو را مدتی خاموش نگه دارید.

اگر با رعایت نکات بالا باز‌هم نیاز به تعمیر جاروبرقی اسنوا پیدا کردید با گروه سامجی‌‌ سرویس در تهران و کرج تماس بگیرید تا از خدمات حضوری ما برخورد شوید.

تعمیر جاروبرقی اسنوا

در ادامه چند نمونه از عیوب متداول که در‌رابطه با جاروبرقی اسنوا مطرح شده را بیان خواهیم کرد:

 • خراب شدن و نیاز به تعویض داشتن فیلترها و کیسه‌‌ی جاروبرقی اسنوا.
 • مکش موتور جاروبرقی اسنوا کم شده باشد که ممکن است دلایل متعددی داشته باشد.
 • قدرت جاروبرقی اسنوا کم شده باشد.
 • جاروبرقی اسنوا روشن نمی‌شود.
 • سیم جاروبرقی اسنوا یا مدار آن قطع شده باشد.
 • لوازمی از قبیل چرخ‌ها، خرطومی، لوله‌ها یا دکمه‌ها آسیب دیده باشند.
 •  

در صورتی که جاروبرقی اسنوای شما با هر‌یک از مشکلاتی که در بالا گفتیم مواجه شده باشد، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا تماس بگیرید و با شرح مشکلات مربوط به جاروبرقی خود برای عملکرد صحیح آن از کارشناسان ما کمک بگیرید. در صورتی که مشکل شما با مشاوره تلفنی حل شد که ما بسیار خرسندیم که توانسته‌ایم کمکی کرده باشیم. در غیر این صورت با  مراجعه حضوری کارشناسان ما به محل شما قطعا مشکل جاروبرقی شما برطرف می‌شود.
بعد از تعمیر جاروبرقی اسنوا توسط کارشناسان ما، تست و بررسی لازم جاروبرقی انجام می‌شود.
پس خبر خوب اینکه اگر در تهران و کرج زندگی می‌کنید می‌توانید برای تعمیرات جاروبرقی اسنوا خود به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی اسنوا با نام سامجی‌‌ سرویس ارتباط برقرار کنید.

این مطلب را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *